MULTICAR M 26

  • 1995
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 2500 cm³
  • 62 kW ≈ 84 k

VINWMU2M2681SW000116

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M2681SW000116

STK končí 4. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1995. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Model
M 26
Typ
MULTICAR M26 /
Rok výroby
1995
Datum 1. registrace
20. 7. 1995
Datum 1. registrace v ČR
4. 12. 2006
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2500 cm³
Výkon
62 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 28 dnů
platnost do 4. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
148 661 km
při prohlídce 5. 12. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 29 let (všechny roky výroby): 69–154 tis. km (medián 113 296 km, 39 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
PET group,a.s.
od 4. 12. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 7. 1995 První registrace Registr silničních vozidel
4. 12. 2006 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
4. 12. 2006 Nový vlastník a provozovatel PET group,a.s. (IČO 26271648) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

135 000140 000145 000150 000 200920122015201820212024 5. 12. 2008: 135 011 km6. 12. 2010: 140 001 km30. 11. 2012: 147 520 km28. 11. 2014: 140 012 km1. 12. 2016: 140 014 km29. 12. 2016: 140 014 km29. 11. 2018: 140 031 km30. 11. 2020: 140 039 km5. 12. 2022: 140 044 km4. 12. 2024: 148 644 km4. 12. 2024: 148 648 km5. 12. 2024: 148 661 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 12. 2024 Opakovaná STK Brno (č. 3710) 148 661 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
4. 12. 2026
4. 12. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3710) 148 648 km nezpůsobilé
3 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 4.6.1.1.2 Nesvítí žádný zpětný světlomet. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
4. 12. 2024 Měření emisí Brno (č. 470294) 148 644 km způsobilé bez závad 4. 12. 2026
5. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 140 044 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 12. 2024
30. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 140 039 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
30. 11. 2022
29. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 140 031 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
29. 11. 2020
29. 12. 2016 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 140 014 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 12. 2018
1. 12. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 140 014 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.5.3 Poloha umístění registrační značky na vozidle nebo dodatečné úpravy na vozidle zapříčiňují nedostatečnou viditelnost tabulky registrační značky v některém z vymezených úhlů geometrické viditelnosti. vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 12. 2016
28. 11. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 140 012 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 11. 2016
30. 11. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 147 520 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
30. 11. 2014
6. 12. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3735) 140 001 km způsobilé
3 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 12. 2012
5. 12. 2008 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 135 011 km způsobilé
1 lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 12. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel PET group,a.s. (IČO 26271648)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2014 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-16-12-0014
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2018 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-16-12-0459
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-18-11-0729
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2022 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-20-11-0726
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-22-12-0076
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-24-12-0125
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2026 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-24-12-0168
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Obchodní označení
M 26
Typ
MULTICAR M26 /
VIN
WMU2M2681SW000116
PČV
11860820
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1G
Rok výroby
1995
Datum 1. registrace
20. 7. 1995
Datum 1. registrace v ČR
4. 12. 2006
Druh (typ)
TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
.IVECO, TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
8140-27
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
62 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2500
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2 - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
82

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-04C / 91/542 B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4375/ 1620/ 2420
Rozvor [mm]
2130
Provozní hmotnost
2230
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1800/ 1800
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2400/ 2400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6700/ 6700
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R 14 C 106/104N/ 5.5 X 14 H2
195 R 14 C 106/104N/ 5.5 X 14 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.MSW, WALTWRHAUSEN, SRN
Výrobní číslo karoserie
WMU2M2681SW000116
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
40 MM; RINGFEDER 2000/40 + TŘÍDA A50-X; MB 92-501
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UB449476
Číslo ORV
UAR155753
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
2ZN, ALIANZ-869460616, 28.12.2016 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
Další záznamy
28.12.2016 ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ Č.J. ODSČ-70019-531/2016, OBNOVENO PŮVODNÍ VIN VOZIDLA
NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ, VIN JE UMÍSTĚNO NA PRAVÉ STRANĚ RÁMU ZA PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM V MÍSTĚ PŮVODNÍHO VIN.
1. REGISTRACE DLE TP SRN 20.07.1995
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č.102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
33/3 - některé ovladače nejsou opatřeny symbolem funkce a nejsou
prosvětleny,
37/4 - při jednoduché montáži kol na zadní nápravě je obtížná kontrola
a úprava tlaku vzduchu v pneumatikách,
40/2 - na vozidle jsou ostré hrany a výčnělky,
43/7 - některé požadavky na pracoviště řidiče nejsou zcela splněny,
45/3 - dveře nelze zajistit zevnitř,
68/3 - obsah nádržky ostřikovače je pouze 1.6 litru.
Alternativní použití :
pneumatik na ráfku
185 R 14 C 8 PR 5.5J x 14 H2
P 275/60 R 15 10LB x 15 F2 ET 60
LT 325/60 R 15 10LB x 15 F2 ET 60
Při použití pneumatik na ráfcích 10LB x 15 H2 ET 60 je zadní náprava
v jednoduché montáži.
Emise: dle EU č. 91/542 B, 96/1.

Další ověření (externí odkazy)