PORSCHE MACAN S

  • 2021
  • MODRÁ
  • benzin (BA)
  • 2995 cm³
  • 260 kW ≈ 354 k

VINWP1ZZZ95ZMLB34864

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WP1ZZZ95ZMLB34864

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 155 dnů (1. 3. 2023 až 3. 8. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PORSCHE
Model
MACAN S
Typ
/ 95B
Datum 1. registrace
22. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2021
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
2995 cm³
Výkon
260 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
74 623 km
při prohlídce 4. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 42–71 tis. km (medián 51 229 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
ESSOX s.r.o.
od 3. 8. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 12. 2021 První registrace CDT & Partners, s.r.o. (IČO 01726854) Registr silničních vozidel
1. 3. 2023 Nový vlastník a provozovatel Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. (IČO 47124652) Registr silničních vozidel
3. 8. 2023 Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
3. 8. 2023 Nový provozovatel Security servis s.r.o. (IČO 01535111) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 00080 000 20242025 27. 2. 2023: 18 135 km4. 11. 2025: 74 613 km4. 11. 2025: 74 623 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 11. 2025 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 74 623 km způsobilé bez závad 4. 11. 2027
4. 11. 2025 Měření emisí Nezabylice (č. 450310) 74 613 km způsobilé bez závad 4. 11. 2027
27. 2. 2023 Evidenční kontrola Praha (č. 3116) 18 135 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CDT & Partners, s.r.o. (IČO 01726854)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-23-02-1189
  3. Nový vlastník a provozovatel Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. (IČO 47124652)
  4. Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel Security servis s.r.o. (IČO 01535111)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2027 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-25-11-0063
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 4. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 18. 2. 2021) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
PORSCHE
Obchodní označení
MACAN S
Typ
/ 95B
Varianta
JM22
Verze
2100001
Typ kód
95B
VIN
WP1ZZZ95ZMLB34864
PČV
17169640
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DR.ING.H.C.F.PORSCHE AG, SRN
Datum 1. registrace
22. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DR.ING.H.C.F.PORSCHE AG, SRN
Typ motoru
DLZ
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
260 / 6400
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
2995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
254

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 244
Spotřeba předpis
2018/1832AP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 10.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 3750
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4681/ 1923/ 1589
Rozvor [mm]
2807
Rozchod [mm]
1659/ 1660/ /
Provozní hmotnost
1940
Hmotnosti zatížení SZ
96
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2580/ 2580
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1290/ 1290
1350/ 1350
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2400/ 2400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4980/ 4980
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/45 R 20 104Y/ 9,0JX20 ET26
295/40 R 20 106Y/ 10,0JX20 ET19
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
9141-233-19
ES/EU
e13*2007/46*1165*19
Číslo TP
UN352862
Číslo ORV
UBF878468
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #11: 4 696 #12: 1 947 #13: 1 655 #F.1/F.2: S PŘÍVĚSEM: +100 KG #N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2: +130 KG #N1-N2: NÁPRAVA 1: 235/60 R18 103 W 8.0JX18 ET21
NÁPRAVA 2.: 255/55 R18 105 W 9.0JX18 ET21
NÁPRAVA 1.: 235/60 R18 103 V M+S 8.0JX18 ET21
NÁPRAVA 2.: 255/55 R18 105 V M+S 9.0JX18 ET21
NÁPRAVA 1.: 235/55 R19 101Y 8.5JX19 ET21
NÁPRAVA 2.: 255/50 R19 103 Y 9.0JX19 ET21
NÁPRAVA 1.: 235/55 R19 101V M+S 8.5JX19 ET21
NÁPRAVA 2.: 255/50 R19 103 V M+S 9.0JX19 ET21
NÁPRAVA 1.: 265/45 R20 104Y 9.0JX20 ET26
NÁPRAVA 2.: 295/40 R20 106 Y 10.0JX20 ET19
NÁPRAVA 1.: 265/45 R20 104 V M+S 9.0JX20 ET26
NÁPRAVA 2.: 295/40 R20 106V M+S 10.0JX20 ET19
NÁPRAVA 1.: 265/40 R21 101Y 9.5JX21 ET27
NÁPRAVA 2.: 295/35 R21 103 Y 10.0JX21 ET19
M: 2807

Další ověření (externí odkazy)