RENDERS

  • 2003
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ

VINWRA3SCA393CML0711

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WRA3SCA393CML0711

STK propadla 5. 11. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENDERS
Typ
RENDERS EURO 900 YA5 / EURO 800-E
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
22. 8. 2003
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2003
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 5. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
400 000 km
při prohlídce 16. 1. 2009
3
Vlastníci v registru
Svatoslav Nováček
od 13. 1. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 8. 2003 První registrace Václav Žatecký (IČO 46737006) Registr silničních vozidel
13. 12. 2004 Nový provozovatel FA PHFM Registr silničních vozidel
15. 12. 2004 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
15. 12. 2004 Nový provozovatel PHFM, s.r.o. v likvidaci (IČO 25039717) Registr silničních vozidel
4. 12. 2009 Nový provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678) Registr silničních vozidel
13. 1. 2014 Nový vlastník Svatoslav Nováček (IČO 40079678) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 11. 2025 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
5. 11. 2026
28. 7. 2025 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) – způsobilé bez závad
5. 11. 2024 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
5. 11. 2025
24. 11. 2023 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
24. 11. 2024
22. 11. 2022 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
22. 11. 2023
19. 1. 2022 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) – způsobilé bez závad
24. 11. 2021 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
24. 11. 2022
24. 11. 2020 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 11. 2021
26. 11. 2019 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 11. 2020
4. 12. 2018 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 12. 2019
8. 12. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 12. 2018
7. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2017
15. 12. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 12. 2016
7. 1. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 1. 2016
8. 1. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 1. 2015
10. 1. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 1. 2014
4. 1. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé bez závad 4. 1. 2013
4. 1. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 1. 2012
5. 1. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
2 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 1. 2011
16. 1. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 400 000 km způsobilé bez závad 16. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Václav Žatecký (IČO 46737006)
  2. Nový provozovatel FA PHFM
  3. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel PHFM, s.r.o. v likvidaci (IČO 25039717)
  4. Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  5. Nový provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  9. Nový vlastník Svatoslav Nováček (IČO 40079678)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-12-0460
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-12-0287
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-12-0099
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-11-1134
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-11-0896
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-11-1253
  18. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 530 48, Pardubice · protokol CZ-7717-22-01-0117
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-11-0946
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-11-0970
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-11-0159
  22. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 530 48, Pardubice · protokol CZ-7717-25-07-0176
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-11-0129
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový vlastník – VB Leasing CZ

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
RENDERS
Typ
RENDERS EURO 900 YA5 / EURO 800-E
Typ kód
EURO 800-E
VIN
WRA3SCA393CML0711
PČV
6862808
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
RENDERS, SRN
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
22. 8. 2003
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2003
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9430/ 2550/ 1620
Rozvor [mm]
T6185+1310+1410
Provozní hmotnost
6350
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T12000;9 000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENDERS, SRN
Výrobní číslo karoserie
WRA3SCA393CML0711
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2417-035-00
Číslo TP
UD797806
Číslo ORV
UAG886826
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
21.09.2009 ŘÁDNÉ UK. LS;
Další záznamy
[*) Alternativní provedení vozidla:
2) Podvozek, výrobce - RENDERS, SRN
4) Karoserie, výrobce - RENDERS, SRN
6) Hmotnost (kg) - pohotovostní-užitečná...dle provedení
7) Pneumatiky, ráfky...dle specifikace výrobce vozidla
doplňte do TP dle provedení.]
Výška návěsu bez kontejneru.
Vozidlo je technicky způsobilé do celkové hmotmnosti 39 t při
zatížení čepu 12 t a zatížení náprav 3 x 9 t.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
71/1 - není počítač ujeté vzdálenosti,
101/1,4 - nevyznačeno číslo typového schválení homologace dle EHK.

Další ověření (externí odkazy)