SCHMITZ

  • 2011
  • ŠEDÁ
  • 0 cm³

VINWSK00000001258282

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSK00000001258282

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ
Typ
SCHMITZ . SKI 24 / SKI 24
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 6. 2011
Barva
ŠEDÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
Rb4 – NÁVĚS TRAKTOROVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
Družstvo ZAGRA
od 1. 7. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 6. 2011 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
24. 6. 2011 Nový provozovatel DT Logistic CZ s.r.o. (IČO 26823985) Registr silničních vozidel
27. 10. 2016 Nový vlastník DT Logistic CZ s.r.o. (IČO 26823985) Registr silničních vozidel
1. 7. 2021 Nový vlastník a provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 2. 2025 Pravidelná STK Opava (č. 3810) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
12. 2. 2027
27. 3. 2023 Pravidelná STK Opava (č. 3810) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 3. 2025
30. 6. 2021 Evidenční kontrola Opava (č. 3810) – způsobilé bez závad
26. 2. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
26. 2. 2023
12. 3. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 3. 2021
8. 2. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 2. 2019
28. 6. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 6. 2018
21. 10. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3810) – způsobilé bez závad
15. 6. 2016 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
16. 5. 2017
16. 5. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) – dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.9.2.6 Upevňovací body (úchyty) nebo spojovací desky na rámu nebo samostatném technickém celku jsou zjevně nadměrně zkorodované nebo zdeformované nebo prasklé. vážná
15. 6. 2016
25. 5. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 5. 2016
30. 5. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
30. 5. 2015
3. 6. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
3. 6. 2014
18. 6. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé bez závad 18. 6. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel DT Logistic CZ s.r.o. (IČO 26823985)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-12-06-0483
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-13-06-0011
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-14-05-0664
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-15-05-0611
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2016 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-16-05-0126
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2016 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-16-06-0119
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-16-10-1050
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA
  9. Nový vlastník DT Logistic CZ s.r.o. (IČO 26823985)
  10. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-06-0468
  12. Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-02-0123
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-03-0242
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-02-0575
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-21-06-1876
  17. Nový vlastník a provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2025 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-23-03-1245
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-25-02-0454
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ
Typ
SCHMITZ . SKI 24 / SKI 24
Typ kód
SKI 24
VIN
WSK00000001258282
PČV
5887745
Druh vozidla
NÁVĚS TRAKTOROVÝ
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
Rb4
Výrobce vozidla
SCHMITZ, GOTHA, SRN
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 6. 2011
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11595/ 2550/ 3455
Rozvor [mm]
T 5940+1410+1410
Provozní hmotnost
6490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T 12000; 9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
10500
Ložná šířka
2440
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ, GOTHA, SRN
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA210009
Číslo ORV
ZAA505341
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Doplňkový text na TP
ABS,H50-X, OPRAVA V TP DLE SDĚLENÍ VÝROBCE, Dne 04.09.2018 hromadná přestavba dle HP-1075 -RAMAT SERVIS s.r.o.-
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Na základě rozhodnutí MDČR č. HP-0175, č.j.: 2245/2012-150-SCH2/3 ze dne 14.09.2012
byla provedena přestavba vozidla z kategorie O4 na kategorii Rb4. -RAMAT SERVIS s.r.o.-

Další ověření (externí odkazy)