SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB
- 2008
- STŘÍBRNÁ
- .
VINWSM00000003100509
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003100509
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (11. 3. 2019 až 15. 3. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHMITZ CARGOBULL AG
- Model
- SCS 24/L - 13.62 EB
- Typ
- SCHMITZ CARGOBULL SCS24/L 13.62L / S01
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2008
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Palivo
- .
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Kušner (IČO 46693254) od 15. 3. 2019
- Provozovatel: Jiří Kušner (IČO 46693254) od 15. 3. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 10. 2008 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 8. 10. 2008 | Nový provozovatel | Růžena Kantková (IČO 71766537) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2011 | Nový provozovatel | TRADE CONNEX S.R.O. REVOLUCNÁ 9, BRATISLAVA SLOVENSKÁ REPUBLIKA | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2012 | Nový provozovatel | Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2012 | Nový provozovatel | DPR - INVEST s.r.o. (IČO 27255913) | Registr silničních vozidel |
| 16. 2. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251) | Registr silničních vozidel |
| 13. 9. 2012 | Nový provozovatel | Iva Klobásková (IČO 42291721) | Registr silničních vozidel |
| 17. 9. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Iva Klobásková (IČO 42291721) | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Remark Company, s.r.o. (IČO 28405013) | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Kušner (IČO 46693254) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 12. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 12. 2021 |
| 5. 11. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2020 |
| 27. 3. 2019 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 28. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2018 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 10. 2019 |
| 5. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 9. 2018 |
| 5. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 9. 2017 |
| 4. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 9. 2016 |
| 4. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 9. 2015 |
| 9. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2014 |
| 23. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2013 |
| 17. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2012 |
| 10. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2012 |
| 29. 12. 2011 | Před registrací | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké
| |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2012 |
| 22. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 10. 2011 |
| 27. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel Růžena Kantková (IČO 71766537)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2010 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-09-10-1501
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2011 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-10-10-0872
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-11-11-1397
-
Nový provozovatel TRADE CONNEX S.R.O. REVOLUCNÁ 9, BRATISLAVA SLOVENSKÁ REPUBLIKAKonec: vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-11-12-0327
-
Nový provozovatel Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682)Nový provozovatel DPR - INVEST s.r.o. (IČO 27255913)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2012 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-12-02-0127Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 2. 2012 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Nový vlastník a provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251)
-
Nový provozovatel Iva Klobásková (IČO 42291721)
-
Nový vlastník a provozovatel Iva Klobásková (IČO 42291721)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2012 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍNEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2012 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-12-09-1057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-12-11-0239Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-13-09-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-09-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-09-0253Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-09-0144Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-17-09-0146
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KYJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-18-10-0384
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-02-1490
-
Nový vlastník a provozovatel Remark Company, s.r.o. (IČO 28405013)Konec vyřazení z provozu KYJOV
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Kušner (IČO 46693254)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-11-0537
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-12-0211
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB 2008 v ČR obvykle 4,0, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 112 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHMITZ CARGOBULL AG
- Obchodní označení
- SCS 24/L - 13.62 EB
- Typ
- SCHMITZ CARGOBULL SCS24/L 13.62L / S01
- Typ kód
- S01
- VIN
- WSM00000003100509
- PČV
- 8290015
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2008
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13886/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 1310; 1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6530
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
8000/ 9000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2524-023-02
- Číslo TP
- UD849011
- Číslo ORV
- UAV310948
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WSM00000003100509
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.