SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB
- 2011
- ŠEDÁ
VINWSM00000003132254
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003132254
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHMITZ CARGOBULL AG
- Model
- SCS 24/L - 13.62 EB
- Typ
- SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13 S0 / S01
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 2. 2011
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Nikolas Kravec (IČO 03465888) od 22. 9. 2020
- Provozovatel: Nikolas Kravec (IČO 03465888) od 22. 9. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 2. 2011 | První registrace | VAVERKA CZ,s.r.o. (IČO 26233274) | Registr silničních vozidel |
| 21. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Moravian Unit, s.r.o. (IČO 06312624) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Nikolas Kravec (IČO 03465888) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2026 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 6. 2027 |
| 15. 7. 2025 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2026 |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2025 |
| 23. 4. 2024 | Technická silniční kontrola | Karlovy Vary (č. 7719) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 6. 2023 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 6. 2024 |
| 27. 6. 2022 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2023 |
| 25. 6. 2021 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2022 |
| 21. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 4. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2021 |
| 9. 12. 2019 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 3. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2020 |
| 18. 6. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2019 |
| 15. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2018 |
| 16. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2017 |
| 11. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2016 |
| 12. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 200 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2015 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 120 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2014 |
| 2. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 100 000 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel VAVERKA CZ,s.r.o. (IČO 26233274)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2013 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2014 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2015 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2016 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-05-0227
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-08-0082
-
Nový vlastník a provozovatel Moravian Unit, s.r.o. (IČO 06312624)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2019 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-18-06-0951
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-03-0176
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-19-12-0073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-04-0065
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-09-1072
-
Nový vlastník a provozovatel Nikolas Kravec (IČO 03465888)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2022 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-21-06-0418
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2023 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-22-06-0493
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2024 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-23-06-0406
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 36009, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-24-04-0094
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2025 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-24-07-0081
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2026 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-25-07-0226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2027 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-26-06-0556
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB 2011 v ČR obvykle 3,9, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 79 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHMITZ CARGOBULL AG
- Obchodní označení
- SCS 24/L - 13.62 EB
- Typ
- SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13 S0 / S01
- Typ kód
- S01
- VIN
- WSM00000003132254
- PČV
- 10250952
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 2. 2011
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13886/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T6390+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 6680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T12000/ 11000
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WSM00000003132254
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2524-023-03
- Číslo TP
- UN287275
- Číslo ORV
- UBA574599
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 1RZ+ZN,ALLIANZ 712414920
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WSM00000003132254
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.