SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13

  • 2010
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINWSM00000003132372

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003132372

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ CARGOBULL AG
Model
SCS 24/L - 13
Typ
SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13 S0 / S01
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
10. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2010
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
Log-X CZ, s.r.o.
od 23. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 12. 2010 První registrace Jacek Prosner (IČO 15761924) Registr silničních vozidel
7. 1. 2011 Nový vlastník a provozovatel PROSNER s.r.o. (IČO 29111005) Registr silničních vozidel
23. 9. 2026 Nový vlastník a provozovatel Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 9. 2026 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 9. 2027
8. 2. 2025 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
8. 2. 2026
7. 2. 2024 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 2. 2025
6. 2. 2023 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 2. 2024
4. 2. 2022 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 2. 2023
16. 6. 2021 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 6. 2022
19. 6. 2020 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
19. 6. 2021
21. 6. 2019 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 6. 2020
21. 6. 2018 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 6. 2019
23. 6. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
23. 6. 2018
30. 6. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 6. 2017
23. 10. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 10. 2016
24. 10. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé bez závad 24. 10. 2015
24. 10. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
24. 10. 2014
3. 12. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé bez závad 3. 12. 2013
6. 12. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé bez závad 6. 12. 2012
5. 1. 2011 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3419) – způsobilé bez závad 5. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Jacek Prosner (IČO 15761924)
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  3. Nový vlastník a provozovatel PROSNER s.r.o. (IČO 29111005)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-06-1306
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-06-1066
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-06-1043
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-06-1113
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-06-0896
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-02-0197
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-02-0043
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-02-0280
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-02-0339
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-09-0199
  20. Nový vlastník a provozovatel Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13 2010 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,4 %

Srovnáváme s 199 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (44)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ CARGOBULL AG
Obchodní označení
SCS 24/L - 13
Typ
SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13 S0 / S01
Typ kód
S01
VIN
WSM00000003132372
PČV
9949673
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
10. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2010
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ 0 /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6390+1310+1310
Provozní hmotnost
7000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
35000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
455/40R 22.5 160J/ 22.5 X 15.00
455/40R 22.5 160J/ 22.5 X 15.00
455/40R 22.5 160 J/ 22.5 X 15.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2524-023-03
Číslo ORV
UBN895053
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)