SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB

  • 2012
  • ŠEDÁ

VINWSM00000003158674

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003158674

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ CARGOBULL AG
Model
SCS 24/L - 13.62 EB
Typ
/ S01
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
31. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
31. 8. 2012
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníků v registru
AA INVEST, s.r.o.
od 12. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 8. 2012 První registrace MÁTRA TRANSPORT a.s. (IČO 14803241) Registr silničních vozidel
9. 7. 2020 Nový vlastník a provozovatel MM Transport and Bussines s.r.o. (IČO 03995852) Registr silničních vozidel
12. 8. 2024 Nový vlastník P+M COMERCIO s.r.o. (IČO 17618177) Registr silničních vozidel
6. 1. 2026 Nový provozovatel P+M COMERCIO s.r.o. (IČO 17618177) Registr silničních vozidel
12. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel AA INVEST, s.r.o. (IČO 26026554) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 8. 2026 Pravidelná STK Písek (č. 3318) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
6. 8. 2027
27. 3. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3716) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
27. 3. 2026
19. 3. 2024 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé bez závad 19. 3. 2025
13. 3. 2023 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.19.1.1 V systému odlehčovací brzdy některý spoj uvolněný, ale tato závada nemá vliv na funkci nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 3. 2024
29. 10. 2021 Opakovaná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
26. 10. 2022
26. 10. 2021 Opakovaná STK Benešov (č. 3223) – nezpůsobilé
7 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.13.3 Některé brzdové obložení nebo brzdová destička chybí nebo není zjevně v souladu s požadavky výrobce. nebezpečná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.14.1.4 Brzdový kotouč s rýhami zjevně přesahující hloubku rýhy 1,5 mm. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 9. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3716) – dočasně způsobilé
7 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
13. 10. 2021
7. 9. 2020 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 9. 2021
2. 7. 2020 Evidenční kontrola Benešov (č. 3223) – způsobilé bez závad
1. 8. 2019 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 8. 2020
8. 8. 2018 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 8. 2019
7. 8. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 8. 2018
22. 8. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé bez závad 22. 8. 2017
31. 8. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé
1 lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
31. 8. 2016
1. 9. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé bez závad 1. 9. 2015
2. 9. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé bez závad 2. 9. 2014
3. 9. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé bez závad 3. 9. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel MÁTRA TRANSPORT a.s. (IČO 14803241)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2013 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-12-09-0061
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-13-09-0009
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-09-0050
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-15-08-1895
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-16-08-1362
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-08-0359
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2019 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-18-08-0567
  9. Vyřazení z provozu BENEŠOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2020 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-08-0043
    Konec vyřazení z provozu BENEŠOV
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Konec vyřazení z provozu BENEŠOV
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-07-0135
  13. Nový vlastník a provozovatel MM Transport and Bussines s.r.o. (IČO 03995852)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2021 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-09-0491
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2021 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-09-0095
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2021 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-10-2257
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2022 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-10-2494
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2024 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-23-03-0439
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2025 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-03-1502
  20. Nový vlastník P+M COMERCIO s.r.o. (IČO 17618177)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-03-0189
  22. Nový provozovatel P+M COMERCIO s.r.o. (IČO 17618177)
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-08-0045
  24. Nový vlastník a provozovatel AA INVEST, s.r.o. (IČO 26026554)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB 2012 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 52 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL AG SCS 24/L - 13.62 EB

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ CARGOBULL AG
Obchodní označení
SCS 24/L - 13.62 EB
Typ
/ S01
Typ kód
S01
VIN
WSM00000003158674
PČV
12375670
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
31. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
31. 8. 2012
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6390; 1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
6650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2524-023-05
Číslo ORV
UBO689692
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Allianz pojišťovna a.s. CZ/0008/809821095
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)