SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B

  • 2016
  • STŘÍBRNÁ
  • 0 cm³

VINWSM00000003190669

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003190669

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ CARGOBULL
Model
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB S3T
Datum 1. registrace
31. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2016
Barva
STŘÍBRNÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
Melchiorre s.r.o.
od 4. 2. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 3. 2016 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
31. 3. 2016 Nový provozovatel David Veselý (IČO 67642969) Registr silničních vozidel
30. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel NEW TIR, s.r.o. (IČO 02509245) Registr silničních vozidel
4. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 5. 2026 Pravidelná STK Praha (č. 3100) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
4. 5. 2027
14. 4. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3100) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
14. 4. 2026
13. 3. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3100) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
13. 3. 2025
14. 3. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3100) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 3. 2024
1. 2. 2022 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 2. 2023
23. 6. 2021 Evidenční kontrola Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé bez závad
31. 8. 2020 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2021
18. 3. 2019 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 3. 2020
28. 3. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) – způsobilé bez závad 28. 3. 2019
28. 3. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé bez závad 28. 3. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel David Veselý (IČO 67642969)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-03-2117
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-03-1613
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-03-0888
  5. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-08-1351
  7. Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-06-1491
  9. Nový vlastník a provozovatel NEW TIR, s.r.o. (IČO 02509245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-02-0061
  11. Nový vlastník a provozovatel Melchiorre s.r.o. (IČO 24761753)
    Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
  12. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-03-0759
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2025 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-03-0626
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-04-0682
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2027 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-26-05-0016
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ CARGOBULL
Obchodní označení
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB S3T
Varianta
SCS O 9
Verze
A 13
Typ kód
SCB S3T
VIN
WSM00000003190669
PČV
13948133
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Datum 1. registrace
31. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2016
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6390+1310+1310
Provozní hmotnost
6660
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Barva
STŘÍBRNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X ROCKINGER
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8470-001-02
ES/EU
e1*2007/46*0322*
Číslo TP
UG768155
Číslo ORV
UBF567233
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
4.2.2022 UK.VYŘ.
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO DALŠÍM SPOJOVACÍM ZAŘÍZENÍM C50-X TYP ROCKINGER RO*50-G6 NA KONCI NÁVĚSU
PRO PŘIPOJENÍ DALŠÍHO PŘÍVĚSU.

Další ověření (externí odkazy)