SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B

  • 2015
  • STŘÍBRNÁ
  • 0 cm³

VINWSM00000003234397

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003234397

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ CARGOBULL
Model
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB S3T
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
26. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2015
Barva
STŘÍBRNÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
JARMES spol. s r.o.
od 11. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 10. 2015 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
26. 10. 2015 Nový provozovatel TRANSPORT COMPANY s.r.o. (IČO 24260592) Registr silničních vozidel
26. 11. 2020 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
26. 11. 2020 Nový provozovatel JARMES spol. s r.o. (IČO 48953261) Registr silničních vozidel
11. 6. 2025 Nový vlastník JARMES spol. s r.o. (IČO 48953261) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 5. 2026 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé bez závad 13. 5. 2027
15. 5. 2025 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
15. 5. 2026
19. 3. 2025 Technická silniční kontrola Hradec Králové (č. 7705) – způsobilé bez závad
3. 6. 2024 Opakovaná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
20. 5. 2025
20. 5. 2024 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) – dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
19. 6. 2024
20. 6. 2023 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
20. 6. 2024
13. 4. 2023 Technická silniční kontrola Praha (č. 7700) – způsobilé bez závad
30. 6. 2022 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
30. 6. 2023
9. 7. 2021 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 7. 2022
25. 11. 2020 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 11. 2021
30. 8. 2019 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 8. 2020
10. 9. 2018 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
10. 9. 2019
4. 9. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) – způsobilé bez závad 4. 9. 2018
15. 10. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) – způsobilé bez závad 15. 10. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel TRANSPORT COMPANY s.r.o. (IČO 24260592)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-09-0099
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-59-0036
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2020 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-19-08-0280
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-11-1473
  7. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel JARMES spol. s r.o. (IČO 48953261)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-07-0318
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-06-1722
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kongresová 1666/2, 14000, Praha 4 · protokol CZ-7700-23-04-0033
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2024 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-23-06-0490
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2024 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-24-05-0450
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2025 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-24-06-0003
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 50101, Hradec Králové · protokol CZ-7705-25-03-0070
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-05-0763
  16. Nový vlastník JARMES spol. s r.o. (IČO 48953261)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-05-0668
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B 2015 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 30 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ CARGOBULL
Obchodní označení
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB S3T
Varianta
06 V L N
Verze
39BH3+B1G0
Typ kód
SCB S3T
VIN
WSM00000003234397
PČV
13731676
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
26. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2015
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
/ 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6390+1310; 1310
Provozní hmotnost
6909
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Barva
STŘÍBRNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8470-001-02
ES/EU
e1*2007/46*0322*
Číslo ORV
UBL880477
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)