SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B

  • 2016
  • MODRÁ
  • .
  • 0 cm³

VINWSM00000003245904

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000003245904

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ CARGOBULL
Model
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB*S3T
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
1. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
1. 6. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
.
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníků v registru
KARPATIA trans s.r.o.
od 9. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 6. 2016 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
1. 6. 2016 Nový provozovatel EN & KA, s.r.o. (IČO 25942743) Registr silničních vozidel
15. 7. 2019 Nový vlastník EN & KA, s.r.o. (IČO 25942743) Registr silničních vozidel
29. 7. 2025 Nový vlastník a provozovatel GJGU International s.r.o. (IČO 27590780) Registr silničních vozidel
9. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel KARPATIA trans s.r.o. (IČO 06610927) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 7. 2026 Pravidelná STK Rosice (č. 3735) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 7. 2027
6. 6. 2025 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
6. 6. 2026
24. 3. 2025 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) – způsobilé bez závad
10. 6. 2024 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
10. 6. 2025
7. 9. 2023 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) – způsobilé bez závad
14. 6. 2023 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 6. 2024
14. 6. 2022 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
14. 6. 2023
16. 6. 2021 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 6. 2022
5. 5. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 5. 2021
15. 7. 2019 Evidenční kontrola Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé bez závad
3. 5. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
3. 5. 2020
15. 5. 2018 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) – způsobilé bez závad 15. 5. 2019
26. 5. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 5. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel EN & KA, s.r.o. (IČO 25942743)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-05-0329
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-05-0157
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-05-0024
  5. Nový vlastník EN & KA, s.r.o. (IČO 25942743)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-07-0107
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-05-0013
  7. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Konec vyřazení z provozu ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-06-0161
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-06-0130
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-06-0155
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-09-0031
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-06-0102
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-25-03-0150
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-06-0077
  16. Nový vlastník a provozovatel GJGU International s.r.o. (IČO 27590780)
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Nový vlastník a provozovatel KARPATIA trans s.r.o. (IČO 06610927)
    Konec vyřazení z provozu ROUDNICE NAD LABEM
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2027 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-26-07-0178
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B 2016 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 46 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ CARGOBULL SCS 24/L - 13.62 E B

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ CARGOBULL
Obchodní označení
SCS 24/L - 13.62 E B
Typ
/ SCB*S3T
Varianta
06 V L N
Verze
39BH0B4G0
Typ kód
SCB*S3T
VIN
WSM00000003245904
PČV
14054924
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
1. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
1. 6. 2016
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
.
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7151
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
15000/ 11000
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8470-001-02
Číslo ORV
UBM727608
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/46*0322*01
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000/12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[Alternatiní provedení vozidla:
*1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
*6-7: dle skutečnosti
*8(D.3): dle skutečnosti
*29(12): dle skutečnosti 13 886 - 13 999
*30(13): dle skutečnosti 2 500 - 2 550
*31(14): dle skutečnosti 4 000
*32(M): dle skutečnosti T 6 190 až 6 820 + 1 310 až 1 410 + 1310 až 2
050
*33(15): dle skutečnosti 13 620 - 13 773
*34(16): dle skutečnosti 2 480
*35(G): dle skutečnosti 4 900 - 10 000
*36(F.1/F.2): 35 000 - 39 000/ 35 000 - 39 000
*37(N): T 12 000 - 15 000; 8 000/8 000; 8 000/8 000; 8 000/8 000
T 12 000 - 15 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000
T 12 000 - 15 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
*44-46(20-22): 22.5 x 11.75; 385/55 R 22.5 160 J
22.5 x 15.00; 455/40 R 22.5 160 J
19.5 x 11.75; 385/55 R 19.5 160 J
19.5 x 14.00; 435/50 R 19.5 160 J
19.5 x 14.00; 445/45 R 19.5 160 J
*60: Vozildo splňuje podmínky ADR a je typu FL; OX; AT a EX/II]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)