SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 60 COOL
- 2013
- BÍLÁ
VINWSM00000005117921
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSM00000005117921
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 4. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 150 dnů (1. 7. 2022 až 28. 11. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHMITZ CARGOBULL
- Model
- SKO 24/L - 13.4 FP 60 COOL
- Typ
- / SCB S3B
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 16. 9. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 9. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344) od 12. 2. 2026
- Provozovatel: Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344) od 12. 2. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 9. 2013 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2013 | Nový provozovatel | ROVOLOGISTIK CZ Group, SE (IČO 24134031) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2016 | Nový provozovatel | Fegam s.r.o. "v likvidaci" (IČO 01837699) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | TF - Těžké Práce s.r.o. (IČO 03602630) | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Trailer & Truck rental s.r.o. (IČO 05194105) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Doprava hmot s.r.o. (IČO 08645051) | Registr silničních vozidel |
| 13. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ENERGY Save & Solutions s.r.o. (IČO 29239567) | Registr silničních vozidel |
| 19. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | VELVARCAR EXPRES EU s.r.o. (IČO 19251572) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528) | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 9. 2026 |
| 16. 10. 2024 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2025 |
| 19. 10. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2024 |
| 24. 11. 2022 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2023 |
| 30. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 6. 2022 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2022 |
| 21. 9. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 9. 2021 |
| 20. 9. 2019 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 9. 2020 |
| 30. 10. 2018 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2019 |
| 28. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2018 |
| 15. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2017 |
| 28. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2016 |
| 16. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel ROVOLOGISTIK CZ Group, SE (IČO 24134031)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-14-09-0450Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-15-09-0195Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-15-12-2032Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Nový provozovatel Fegam s.r.o. "v likvidaci" (IČO 01837699)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-16-08-1143Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-07-4257
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-08-1117
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-10-5459
-
Nový vlastník a provozovatel TF - Těžké Práce s.r.o. (IČO 03602630)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRALUPY NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-09-0954
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRALUPY NAD VLTAVOU
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRALUPY NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-09-1119
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-09-0913
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-06-0250
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-06-1611
-
Nový vlastník a provozovatel Trailer & Truck rental s.r.o. (IČO 05194105)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-11-1217
-
Nový vlastník a provozovatel Doprava hmot s.r.o. (IČO 08645051)
-
Nový vlastník a provozovatel ENERGY Save & Solutions s.r.o. (IČO 29239567)
-
Nový vlastník a provozovatel VELVARCAR EXPRES EU s.r.o. (IČO 19251572)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-10-1100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-10-0161
-
Nový vlastník a provozovatel VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-09-0328
-
Nový vlastník a provozovatel Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 60 COOL 2013 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,5 %
Srovnáváme s 21 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHMITZ CARGOBULL
- Obchodní označení
- SKO 24/L - 13.4 FP 60 COOL
- Typ
- / SCB S3B
- Varianta
- 04 V L N
- Verze
- 39BH0B1G0
- Typ kód
- SCB S3B
- VIN
- WSM00000005117921
- PČV
- 12790070
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- CHLADÍRENSKÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 16. 9. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 9. 2013
- Druh (typ)
- CHLADÍRENSKÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14000/ 2600/ 4000
- Rozvor [mm]
- 1310; 1310
- Provozní hmotnost
- 9053
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 12000/ 11000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13410
- Ložná šířka
- 2460
- Objem cisterny
- 87
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHMITZ CARGOBULL, AG, ALTENBERGE, SRN
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8472-001-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0152
- Číslo ORV
- UBM938817
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WSM00000005117921
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.