SCHMITZ S01

  • 2004
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
  • .

VINWSMS6980000508277

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WSMS6980000508277

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHMITZ
Model
S01
Typ
SCHMITZ S01 WSMS69800 / S01
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
3. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2004
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
.
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
902 000 km
při prohlídce 8. 4. 2013

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let (všechny roky výroby): 605–910 tis. km (medián 800 000 km, 30 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníků v registru
J + J Linea sped s.r.o.
od 2. 8. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 6. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
2. 8. 2004 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
2. 8. 2004 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
2. 8. 2004 Nový vlastník a provozovatel J + J Linea sped s.r.o. (IČO 25218361) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000600 000800 0001 000 000 2010201120122013 20. 7. 2009: 598 687 km12. 4. 2010: 628 000 km29. 3. 2011: 738 000 km29. 3. 2012: 800 000 km8. 4. 2013: 902 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 2. 2021 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
22. 2. 2022
19. 2. 2020 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) – způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
19. 2. 2021
27. 2. 2019 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
27. 2. 2020
8. 3. 2018 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
8. 3. 2019
2. 3. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
2. 3. 2018
24. 3. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
24. 3. 2017
27. 3. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
27. 3. 2016
27. 3. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
27. 3. 2015
8. 4. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 902 000 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
8. 4. 2014
29. 3. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 800 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 3. 2013
29. 3. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 738 000 km způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 3. 2012
12. 4. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 628 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 4. 2011
20. 7. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 598 687 km způsobilé
1 lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový vlastník a provozovatel J + J Linea sped s.r.o. (IČO 25218361)
  3. Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-03-0024
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-03-0088
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-02-0262
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-02-0166
  13. Vyřazení z provozu KLATOVY
  14. Konec vyřazení z provozu KLATOVY
  15. Vyřazení z provozu KLATOVY
  16. Konec vyřazení z provozu KLATOVY
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-02-0233
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCHMITZ S01 2004 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,4 %

Srovnáváme s 49 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHMITZ S01

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
SCHMITZ
Obchodní označení
S01
Typ
SCHMITZ S01 WSMS69800 / S01
Typ kód
S01
VIN
WSMS6980000508277
PČV
6551935
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHMITZ, FZB, SRN
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
3. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2004
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
.
Palivo
.
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13886/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6290+1310+ 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
6400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 160J / 22.5 X 11.75
385/65 R22.5 160J / 22.5 X 11.75
385/65 R22.5 160J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHMITZ, FZB, SRN
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
/ /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
2524-017-01
Číslo TP
UF999928
Číslo ORV
UAR803644
Druh RZ
STD.VÝVOZ-CIZINA
Varianta RZ
161
RM zániku
KLATOVY
Další záznamy
Datum první registrace vozidla v zahraničí: 3.6.2004.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)