VOLKSWAGEN TOUAREG

  • 2011
  • ČERNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 2967 cm³
  • 180 kW ≈ 245 k

VINWVGZZZ7PZCD006296

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WVGZZZ7PZCD006296

VOLKSWAGEN TOUAREG – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0 de

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLKSWAGEN
Model
TOUAREG
Typ
VOLKSWAGEN TOUAREG 7P CRCAAA8 / 7P
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
27. 7. 2011
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2011
Barva
ČERNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2967 cm³
Výkon
180 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
169 327 km
při prohlídce 25. 6. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2011 při prohlídce v roce 2025: 215–315 tis. km (medián 263 724 km, 516 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Stav consult, s.r.o.
od 5. 12. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 7. 2011 První registrace LABEX 4 TRADING MORAVIA s.r.o. (IČO 28582080) Registr silničních vozidel
26. 11. 2012 Nový provozovatel Stav consult, s.r.o. (IČO 25321030) Registr silničních vozidel
5. 12. 2012 Nový vlastník a provozovatel Stav consult, s.r.o. (IČO 25321030) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 2013201520172019202120232025 4. 12. 2012: 27 146 km27. 7. 2015: 56 022 km28. 6. 2017: 77 599 km25. 6. 2019: 100 552 km25. 6. 2019: 100 522 km30. 6. 2021: 120 744 km28. 6. 2023: 147 861 km25. 6. 2025: 169 327 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 169 327 km způsobilé bez závad 25. 6. 2027
28. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 147 861 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
28. 6. 2025
30. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 120 744 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
30. 6. 2023
25. 6. 2019 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3739) 100 522 km způsobilé bez závad 25. 6. 2021
25. 6. 2019 Měření emisí Kroměříž (č. 470806) 100 552 km způsobilé bez závad 25. 6. 2021
28. 6. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 77 599 km způsobilé bez závad 28. 6. 2019
27. 7. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 56 022 km způsobilé bez závad 27. 7. 2017
4. 12. 2012 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3739) 27 146 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel LABEX 4 TRADING MORAVIA s.r.o. (IČO 28582080)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 27. 7. 2015
  2. Nový provozovatel Stav consult, s.r.o. (IČO 25321030)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ
  4. Nový vlastník a provozovatel Stav consult, s.r.o. (IČO 25321030)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-17-06-0957
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-19-06-0654
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-21-06-0823
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-23-06-0676
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-25-06-0653
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (VOLKSWAGEN TOUAREG 2011 v ČR v průměru 3,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,2 %

Srovnáváme s 665 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLKSWAGEN TOUAREG

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 20. 2. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 6. 1. 2006 – 19. 12. 2018) Safety Gate
  • 13. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 3. 2010 – 19. 1. 2016) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
VOLKSWAGEN
Obchodní označení
TOUAREG
Typ
VOLKSWAGEN TOUAREG 7P CRCAAA8 / 7P
Varianta
CRCAAA8
Verze
AC
Typ kód
7P
VIN
WVGZZZ7PZCD006296
PČV
12111687
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
27. 7. 2011
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2011
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CRC
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
180 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2967
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
220

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008F
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba předpis
692/2008F
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,4 / 6,5 / 7,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4795/ 1940/ 1709
Rozvor [mm]
2904
Provozní hmotnost
2152
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2840/ 2840
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1370/ 1370
1520/ 1520
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6395/ 6395
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/55 R18 109V / 8J X 18 ET53
255/55 R18 109V / 8J X 18 ET53
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Výrobní číslo karoserie
WVGZZZ7PZCD006296
Barva
ČERNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50 - X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7628-008-00
ES/EU
e1*2007/46*0376*
Číslo TP
UE425839
Číslo ORV
UAK801923
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)