SCANIA

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11705 cm³
  • 309 kW ≈ 420 k

VINXLEG4X20005268756

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEG4X20005268756

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (15. 7. 2014 až 28. 7. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA . G 420 LA4X2 / G 420 LA4X2
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
22. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11705 cm³
Výkon
309 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
735 909 km
při prohlídce 8. 7. 2026
7
Vlastníků v registru
Svatoslav Nováček
od 5. 9. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2011 První registrace Scania Finance Czech Republic Registr silničních vozidel
22. 6. 2011 Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 46887695) Registr silničních vozidel
18. 6. 2012 Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 45356700) Registr silničních vozidel
15. 7. 2014 Nový vlastník HOPI s.r.o. (IČO 45356700) Registr silničních vozidel
15. 7. 2014 Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) Registr silničních vozidel
28. 7. 2014 Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) Registr silničních vozidel
22. 8. 2014 Nový vlastník a provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678) Registr silničních vozidel
25. 8. 2014 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
25. 8. 2014 Nový provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678) Registr silničních vozidel
5. 9. 2017 Nový vlastník Svatoslav Nováček (IČO 40079678) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 2013201520172019202120232025 8. 6. 2012: 54 983 km19. 6. 2012: 59 720 km10. 6. 2013: 130 707 km5. 6. 2014: 203 937 km23. 7. 2014: 211 070 km19. 8. 2014: 211 080 km4. 6. 2015: 246 480 km2. 6. 2016: 288 018 km1. 6. 2017: 343 769 km30. 8. 2017: 359 530 km28. 5. 2018: 403 084 km17. 5. 2019: 461 926 km17. 5. 2019: 461 927 km14. 7. 2020: 516 588 km22. 7. 2021: 556 978 km21. 7. 2022: 570 379 km24. 7. 2023: 608 686 km23. 7. 2024: 648 945 km10. 7. 2025: 691 734 km8. 7. 2026: 735 909 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 735 909 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
8. 7. 2027
10. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 691 734 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
10. 7. 2026
23. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 648 945 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
23. 7. 2025
24. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 608 686 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 7. 2024
21. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 570 379 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
21. 7. 2023
22. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 556 978 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
22. 7. 2022
14. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 516 588 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 7. 2021
17. 5. 2019 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 461 927 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 5. 2020
17. 5. 2019 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 461 926 km způsobilé bez závad 17. 5. 2020
28. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Královéhradecký kraj (č. 3611) 403 084 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 5. 2019
30. 8. 2017 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) 359 530 km způsobilé bez závad
1. 6. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 343 769 km způsobilé bez závad 1. 6. 2018
2. 6. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 288 018 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 6. 2017
4. 6. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 246 480 km způsobilé bez závad 4. 6. 2016
19. 8. 2014 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 211 080 km způsobilé bez závad
23. 7. 2014 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 211 070 km způsobilé bez závad
5. 6. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 203 937 km způsobilé bez závad 5. 6. 2015
10. 6. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 130 707 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 6. 2014
19. 6. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 59 720 km způsobilé bez závad 19. 6. 2013
8. 6. 2012 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 54 983 km způsobilé bez závad 8. 6. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Scania Finance Czech Republic
    Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 46887695)
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  3. Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 45356700)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  7. Nový vlastník HOPI s.r.o. (IČO 45356700)
    Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
    Vyřazení z provozu KADAŇ
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  9. Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  11. Nový vlastník a provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678)
    Konec vyřazení z provozu KADAŇ
  12. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Svatoslav Nováček (IČO 40079678)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-06-0018
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-08-1354
  17. Nový vlastník Svatoslav Nováček (IČO 40079678)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2019 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-18-05-0278
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-05-0871
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-07-0514
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-07-0936
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-07-0840
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-07-0853
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-07-0836
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-07-0364
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-07-0198
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: G420LA4X
  • Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: G420LA4X

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 7. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA . G 420 LA4X2 / G 420 LA4X2
Varianta
MNA
Typ kód
G 420 LA4X2
VIN
XLEG4X20005268756
PČV
5805059
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
22. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2011
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 12 15
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
309 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11705
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2008/74G
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,79
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
6900
Hmotnosti provozní Do
8200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
66000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 154/150L/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L[2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
XLEG4X20005268756
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5660-915-03
Číslo TP
UH708730
Číslo ORV
UAS139142
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Udaná hodnota celkové výšky vozidla je maximální.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
DNE 17.6.2015 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH PLNEU: 385/65 R22,5 NA RÁFCÍCH 11,75 X 22,5.

Další ověření (externí odkazy)