SCANIA

  • 2009
  • ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11705 cm³
  • 309 kW ≈ 420 k

VINXLEG6X20005222328

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEG6X20005222328

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA . G 420 LB6X2 4 / G 420 LB6X2 4
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
20. 3. 2009
Datum 1. registrace v ČR
20. 3. 2009
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11705 cm³
Výkon
309 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 22. 8. 2025
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
920 026 km
při prohlídce 22. 8. 2024
4
Vlastníci v registru
Radek Tvrdoň
od 5. 5. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 3. 2009 První registrace IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) Registr silničních vozidel
20. 3. 2009 Nový provozovatel Rašelina a.s. (IČO 60071214) Registr silničních vozidel
9. 4. 2014 Nový vlastník Rašelina a.s. (IČO 60071214) Registr silničních vozidel
27. 11. 2023 Nový vlastník a provozovatel AUTO - KORA s.r.o. (IČO 25492322) Registr silničních vozidel
5. 5. 2025 Nový vlastník a provozovatel Radek Tvrdoň (IČO 87681293) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2011201320152017201920212023 11. 3. 2010: 67 484 km14. 3. 2011: 147 498 km14. 3. 2012: 225 738 km12. 3. 2013: 303 370 km12. 3. 2014: 377 624 km10. 3. 2015: 451 297 km10. 3. 2015: 451 292 km9. 3. 2016: 514 502 km10. 3. 2017: 574 553 km7. 3. 2018: 624 121 km8. 3. 2019: 680 318 km3. 3. 2020: 732 136 km12. 3. 2020: 733 939 km5. 3. 2021: 787 843 km3. 3. 2022: 838 716 km3. 3. 2022: 838 706 km2. 3. 2023: 891 043 km2. 3. 2023: 891 044 km22. 8. 2024: 920 026 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 920 026 km způsobilé bez závad 22. 8. 2025
2. 3. 2023 Pravidelná STK Soběslav (č. 3323) 891 044 km způsobilé
6 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
2. 3. 2024
2. 3. 2023 Měření emisí Soběslav (č. 430831) 891 043 km způsobilé bez závad 2. 3. 2024
3. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 838 706 km nezpůsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
3. 3. 2022 Opakovaná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 838 716 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 3. 2023
5. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 787 843 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 3. 2022
12. 3. 2020 Opakovaná STK Soběslav (č. 3323) 733 939 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 3. 2021
3. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 732 136 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 4. 2020
8. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 680 318 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
8. 3. 2020
7. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 624 121 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 3. 2019
10. 3. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 574 553 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
10. 3. 2018
9. 3. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 514 502 km způsobilé bez závad 9. 3. 2017
10. 3. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 451 292 km nezpůsobilé
1 vážná, 1 nebezpečná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.3.2.1 Po aktivaci brzdy se na vozidle neuvedou v činnost brzdová světla. nebezpečná
10. 3. 2015 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 451 297 km způsobilé bez závad 10. 3. 2016
12. 3. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 377 624 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 3. 2015
12. 3. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 303 370 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 3. 2014
14. 3. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 225 738 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 3. 2013
14. 3. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 147 498 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 3. 2012
11. 3. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 67 484 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
11. 3. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)
    Nový provozovatel Rašelina a.s. (IČO 60071214)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2013 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2014 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav
  5. Nový vlastník Rašelina a.s. (IČO 60071214)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2017 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-03-0362
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2019 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-03-0224
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-19-03-0266
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2020 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-20-03-0090
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-20-03-0479
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-21-03-0211
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2022 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-22-03-0152
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2023 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-22-03-0176
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav · protokol CZ-3323-23-03-0049
  16. Nový vlastník a provozovatel AUTO - KORA s.r.o. (IČO 25492322)
  17. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2025 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-24-08-0640
  19. Konec vyřazení z provozu CHOMUTOV
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  21. Nový vlastník a provozovatel Radek Tvrdoň (IČO 87681293)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA . G 420 LB6X2 4 / G 420 LB6X2 4
Varianta
HNB
Typ kód
G 420 LB6X2 4
VIN
XLEG6X20005222328
PČV
10097572
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
20. 3. 2009
Datum 1. registrace v ČR
20. 3. 2009
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DT 12 12
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
309 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11705
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2006/81C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,87
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10595/ 2550/ 3250
Rozvor [mm]
5300+1355
Provozní hmotnost
14980
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 27000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
66000/ 48000
Ložná délka
7100
Ložná šířka
2460
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150L/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.SCHWARZMULLER
Výrobní číslo karoserie
286224
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
C50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5660-903-01
Číslo ORV
UBL546237
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
15.7.2025 protokol o soupisu, ExU Břeclav, Petrošová, č.j. 160 EX 7857/25-18 Oznámení o skončení exekuce, ExÚ Břeclav, Mgr. Petrošová, čj. 160 EX 7857/25-40, ze dne 8.9.2025, viz spis.
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*6: DLE SPECIFIKACE VOZIDLA;
*9: XLEG6X2???; YS2G6X2???; 9BSG6X2???; VLUG6X2???;
*10: SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, HOLANDSKO;
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO;
SCANIA DO BRASIL LTDA, SAO PAULO, BRAZÍLIE;
SCANIA PRODUCTION ANGERS SA, ANGERS, FRANCIE;
*23: 2; 3;
*24: 2; 3;
*26: 0; 1; 2;
*32: 3 300 - 6 300 + 1 355;
*36: 24 300/24 300 DO 30 000/26 000
*37-1: 6 700/6 700 - 9 000/9 000;
*37-2: 10 500/10 500 - 12 700/11 500;
*37-3: 6 700/6 700 - 8 500/8 500;
*38: Z 500; Z 700; Z 950; Z 1 000; Z 2 500
*41: 48 000/48 000 - 66 000/48 000;
*44: 11,75 X 22,5; 385/65 R22,5 158L
*44-46: 315/80 R22,5 154/150M; 295/80 R22,5 152/148M;
305/70 R22,5 150/147M; 295/60 R22,5 149/145L; 315/60 R22,5 152/148L;
315/70 R22,5 154/150L; 305/60 R22,5 150/147L; 13R22,5 154/150K;
*48: 85 S OMEZOVAČEM;
*56: ANO; NE;
*57: AUT; MAN;
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT; OX]
*23: 2
*35: 7 500 - 9 500
*36: 26 000/26 000
*37: 7 100/7 100; 11 500/11 500; 7 100/7 100
*39: 24 000/24 000
*41: 48 000/48 000
*57: MAN
*56X: NE
*57X: ANO
*58X: VZDUCHOVÉ
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.

Další ověření (externí odkazy)