SCANIA P 94 DB

  • 2001
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8970 cm³
  • 169 kW ≈ 230 k

VINXLEP4X20004461590

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20004461590

STK končí 20. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
P 94 DB
Typ
SCANIA P94DB4X2NZ /
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
29. 11. 2001
Datum 1. registrace v ČR
29. 11. 2001
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8970 cm³
Výkon
169 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 13 dnů
platnost do 20. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
21 346 km
při prohlídce 20. 11. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Heidelberg Materials CZ, a.s.
od 12. 2. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 11. 2001 První registrace Českomoravské štěrkovny, a.s. (IČO 63475511) Registr silničních vozidel
12. 1. 2006 Nový vlastník a provozovatel Českomoravský štěrk, a.s. (IČO 25502247) Registr silničních vozidel
12. 2. 2025 Nový vlastník a provozovatel Heidelberg Materials CZ, a.s. (IČO 26209578) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201020132016201920222025 20. 4. 2009: 42 000 km20. 4. 2010: 48 482 km4. 4. 2011: 52 290 km29. 3. 2012: 57 368 km26. 3. 2013: 62 890 km17. 3. 2014: 67 362 km27. 2. 2015: 72 912 km1. 6. 2016: 78 332 km17. 5. 2017: 83 448 km22. 3. 2018: 87 149 km29. 3. 2018: 87 181 km27. 2. 2019: 94 648 km28. 2. 2019: 874 616 km14. 2. 2020: 540 km17. 2. 2020: 581 km28. 1. 2021: 6 148 km29. 1. 2021: 6 179 km24. 1. 2022: 11 064 km24. 1. 2022: 11 095 km18. 1. 2023: 12 714 km23. 1. 2023: 12 745 km18. 1. 2024: 16 701 km22. 11. 2024: 20 814 km22. 11. 2024: 20 815 km20. 11. 2025: 21 343 km20. 11. 2025: 21 346 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 11. 2025 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 21 346 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 11. 2026
20. 11. 2025 Měření emisí Olomouc (č. 180502) 21 343 km způsobilé bez závad 20. 11. 2026
22. 11. 2024 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 20 815 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
22. 11. 2025
22. 11. 2024 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 20 814 km způsobilé bez závad 22. 11. 2025
18. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 16 701 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.3.2.1 Zařízení, umožňující vychýlení po nárazu, není funkční. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
18. 1. 2025
23. 1. 2023 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 12 745 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 1. 2024
18. 1. 2023 Měření emisí Hranice (č. 580803) 12 714 km způsobilé bez závad 18. 1. 2024
24. 1. 2022 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 11 095 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 1. 2023
24. 1. 2022 Měření emisí Hranice (č. 580803) 11 064 km způsobilé bez závad 24. 1. 2023
29. 1. 2021 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 6 179 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 1. 2022
28. 1. 2021 Měření emisí Hranice (č. 580803) 6 148 km způsobilé bez závad 28. 1. 2022
17. 2. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 581 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 2. 2021
14. 2. 2020 Měření emisí Hranice (č. 580803) 540 km nižší než dříve způsobilé bez závad 14. 2. 2021
28. 2. 2019 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 874 616 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 2. 2020
27. 2. 2019 Měření emisí Hranice (č. 580803) 94 648 km způsobilé bez závad 27. 2. 2020
29. 3. 2018 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 87 181 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.3.6.1 Upevnění palivového potrubí je uvolněné, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
29. 3. 2019
22. 3. 2018 Měření emisí Hranice (č. 580803) 87 149 km – bez závad 22. 3. 2019
17. 5. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 83 448 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 5. 2018
1. 6. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 78 332 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 6. 2017
27. 2. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 72 912 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová svítilna. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 2. 2016
17. 3. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 67 362 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 3. 2015
26. 3. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 62 890 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
26. 3. 2014
29. 3. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 57 368 km způsobilé
3 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 3. 2013
4. 4. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 52 290 km způsobilé
2 lehké
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 4. 2012
20. 4. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 48 482 km způsobilé bez závad 20. 4. 2011
20. 4. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 42 000 km způsobilé bez závad 20. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Českomoravské štěrkovny, a.s. (IČO 63475511)
  2. Nový vlastník a provozovatel Českomoravský štěrk, a.s. (IČO 25502247)
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-05-0311
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-03-0623
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-02-0438
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-02-0209
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-01-0398
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-01-0343
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-01-0333
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-01-0514
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-11-0576
  18. Nový vlastník a provozovatel Heidelberg Materials CZ, a.s. (IČO 26209578)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-11-0456
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: P94DB4X2
  • Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: P94DB4X2

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
P 94 DB
Typ
SCANIA P94DB4X2NZ /
Varianta
4X2 NZ
VIN
XLEP4X20004461590
PČV
12079781
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
29. 11. 2001
Datum 1. registrace v ČR
29. 11. 2001
Druh (typ)
CISTERNOVÁ NA KAPALINY
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 901
Číslo motoru
DC901
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
169 / 19000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8970
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96ES
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO III
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 0
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7400/ 2550/ 3100
Rozvor [mm]
3900
Provozní hmotnost
8740
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
28000/ 28000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22.5 152/148 M / 22.5 X 9.00
295/80 R 22.5 152/148 M / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
strojírna potůček slatiány s.r.o.
Výrobní číslo karoserie
PSA8.0MNZ084
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3350-196-00
Číslo ORV
UBL274805
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Další záznamy
Na přední i zadní nápravě vozidla lze alternativně použít pneumatiky
o rozměru:
315/80 R22.5 154/150M; 305/70 R22.5 152/148L; 295/60 R22.5 149/145L;
315/60 R22.5 152/148L; 315/70 R22.5 154/150L; 305/60 R22.5 150/147L
na ráfcích 9.00 X 22.5.
Na přední nápravě lze alternativně použít pneumatiky o rozměru
385/65 R22.5 158L na ráfcích 11.75 x 22.5.
Při použití pneumatik v jednomontáži se snižuje povolené zatížení
přední nápravy na:
295/60 R 22.5 149/145L ................ 6 500 kg
305/70 R 22.5 150/148L ................ 6 700 kg
305/60 R 22.5 150/147L ................ 6 700 kg.
Vozidlo může být vyrobeno v provedení s jiným rozvorem,
pak se změní: Kola-Rozvor (mm) ... 4 900, 4 300.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Chybějící údaje doplní finalista schválené dostavby,
při individuální dostavbě příslušný DI Policie ČR.
Po doplnění údajů schválené dostavby se tato poznámka ruší
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
9.00 x 22.5; 135/80 R22.5
18.02.2015 Úřední oprava: Zápis alternativního použití kol na přední a zadní nápravě o rozměru:
9.00 x 22.5; 315/80 R22.5.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍ SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY
/1 X NA KABINĚ, 1 X NA NÁSTAVBĚ/, KTERÉ MUSÍ BÝT UVEDENO V ČINNOST PŘI PRÁCI VOZIDLA.
Na přední i zadní nápravě vozidla lze alternativně použít pneumatiky
o rozměru:
315/80 R22.5 154/150M; 305/70 R22.5 152/148L; 295/60 R22.5 149/145L;
315/60 R22.5 152/148L; 315/70 R22.5 154/150L; 305/60 R22.5 150/147L
na ráfcích 9.00 X 22.5.
Na přední nápravě lze alternativně použít pneumatiky o rozměru
385/65 R22.5 158L na ráfcích 11.75 x 22.5.
Při použití pneumatik v jednomontáži se snižuje povolené zatížení
přední nápravy na:
295/60 R 22.5 149/145L ................ 6 500 kg
305/70 R 22.5 150/148L ................ 6 700 kg
305/60 R 22.5 150/147L ................ 6 700 kg.

Další ověření (externí odkazy)