SCANIA

  • 2004
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 8970 cm³
  • 221 kW ≈ 300 k

VINXLEP4X20004508624

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20004508624

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
6. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2004
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8970 cm³
Výkon
221 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 776 km
při prohlídce 7. 5. 2026
2
Vlastníci v registru
Synthomer a.s.
od 6. 5. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2004 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
6. 5. 2004 Nový vlastník a provozovatel Synthomer a.s. (IČO 00011771) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 201020132016201920222025 14. 5. 2009: 3 424 km17. 5. 2010: 3 979 km17. 5. 2011: 4 848 km7. 5. 2012: 5 635 km7. 5. 2013: 6 292 km6. 5. 2014: 6 946 km5. 5. 2015: 7 881 km5. 5. 2016: 8 752 km2. 5. 2017: 9 671 km3. 5. 2018: 10 168 km6. 5. 2019: 10 742 km18. 5. 2020: 11 483 km17. 5. 2021: 11 710 km16. 5. 2022: 12 980 km4. 4. 2023: 13 182 km27. 3. 2024: 13 501 km27. 3. 2024: 13 507 km16. 4. 2024: 13 538 km23. 4. 2025: 13 712 km7. 5. 2026: 13 776 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 13 776 km způsobilé bez závad 7. 5. 2028
23. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 13 712 km způsobilé bez závad 23. 4. 2027
16. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 13 538 km způsobilé bez závad 16. 4. 2026
27. 3. 2024 Pravidelná STK Sadov (č. 3409) 13 507 km způsobilé bez závad 27. 3. 2025
27. 3. 2024 Měření emisí Karlovy Vary (č. 540301) 13 501 km způsobilé bez závad 27. 3. 2026
4. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 13 182 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 4. 2025
16. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 12 980 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 5. 2024
17. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 11 710 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 5. 2022
18. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 11 483 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 5. 2021
6. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 10 742 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 5. 2020
3. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3416) 10 168 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 5. 2019
2. 5. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 9 671 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 5. 2018
5. 5. 2016 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 8 752 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 5. 2017
5. 5. 2015 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 7 881 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 5. 2016
6. 5. 2014 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 6 946 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 5. 2015
7. 5. 2013 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 6 292 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
7. 5. 2014
7. 5. 2012 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 5 635 km způsobilé bez závad 7. 5. 2013
17. 5. 2011 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 4 848 km způsobilé bez závad 17. 5. 2012
17. 5. 2010 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 3 979 km způsobilé bez závad 17. 5. 2011
14. 5. 2009 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3416) 3 424 km způsobilé bez závad 14. 5. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový vlastník a provozovatel Synthomer a.s. (IČO 00011771)
  2. Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2013 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2014 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2015 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2016 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2017 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-17-05-0020
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2019 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-18-05-0032
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2020 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-19-05-0041
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2021 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-20-05-0184
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2022 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-21-05-0177
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2023 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-22-05-0188
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-23-04-0024
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2025 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-03-0180
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-24-04-0154
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2026 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-25-04-0216
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2027 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-26-05-0052
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
Typ kód
P94GB4X2NZ
VIN
XLEP4X20004508624
PČV
11811434
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
6. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2004
Druh (typ)
POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 9 03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
221 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8970
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
120

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.04
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1500
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8620/ 2550/ 3185
Rozvor [mm]
4500
Provozní hmotnost
9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Objem cisterny
20
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R22,5 152/148M/ 22.5 X 9.00
295/80 R22,5 152/148M [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
THT S.R.O., POLIČKA, ČR
Výrobní číslo karoserie
XLEP4X20004508624
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3350-291-00
Číslo TP
UG618186
Číslo ORV
UAR879896
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Vozidlo požární. Dne 22.05.2008 RÁDNÉ UKONCENÍ LS C.2345065 VOZIDLO IZS - §5 odst.1 písm.b) zák.c.168/1999Sb. Dne 04.02.2015 zapsána změna názvu společnosti: HEXION, a.s. Dne 10.11.2015 vystaven duplikát TP ORV č. II UG618186 za popsaný BF121135, čj: 126/11/2015/MK.
Další záznamy
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA SCHVÁLENA MINISTERSTVEM DOPRAVY DNE 27.01.2004.
DOSTAVBA: ČJ: M-C-1022-01-01, DNE 29.04.2004, TOVÁRNA HASÍCÍ TECHNIKY S.R.O., POLIČKA.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Alternativní provedení vozidla:
*44-45: 315/80 R22,5 156/150L
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
VOZIDLO JE NAD RÁMEC PŘEDPISU EHK 48 VYBAVENO:
- NA STŘEŠE KABINY A V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM MODRÉ BARVY,
- NA PŘEDNÍ STĚNĚ KABINY JEDNÍM PÁREM DOPLŇKOVÝCH ZVLÁŠTNÍCH VÝSTRAŽNÝCH SVĚTEL MODRÉ BARVY,
- V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY.
VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁK. Č. 56/2001 SB., S VYJÍMKAMI:
- NA BOKU VOZIDLA JE UMÍSTĚNO OBRYSOVÉ ZNAČENÍ S VRATNÝM ODRAZEM ČERVENÉ BARVY,
- GEOMETRICKÁ VIDITELNOST ZADNÍ ODRAZOVÉ DESKY JE OMEZENA,
- NENÍ HOMOLOGACE Z HLEDISKA POLOHY SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ DLE EHK Č. 48,
- V PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁSTI VOZIDLA JSOU VÝČNĚLKY (ŽEBŘÍK, OSVĚTLOVACÍ STOŽÁR),
- POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA JE 900 KG ZA PŘEDPOKLADU DODRŽENÍ
POVOLENÉ HMOTNOSTI JÍZDNÍ SOUPRAVY.
Dne 10.11.2015 byl vystaven N O V Ý TP za Popsaný TP č. BF121135.

Další ověření (externí odkazy)