SCANIA

  • 2004
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8970 cm³
  • 169 kW ≈ 230 k

VINXLEP4X20005109209

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20005109209

STK propadla 17. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
3. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2004
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8970 cm³
Výkon
169 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 17. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
353 531 km
při prohlídce 17. 10. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
STAVOSPOL, s.r.o.
od 3. 11. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 11. 2004 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
3. 11. 2004 Nový vlastník a provozovatel STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 200920122015201820212024 3. 11. 2008: 119 349 km3. 11. 2009: 142 420 km4. 11. 2010: 164 200 km2. 11. 2011: 183 000 km2. 11. 2012: 201 297 km4. 11. 2013: 217 000 km5. 11. 2014: 228 450 km6. 11. 2015: 246 000 km7. 11. 2016: 260 944 km23. 10. 2017: 273 598 km23. 10. 2018: 282 649 km21. 10. 2019: 292 327 km21. 10. 2019: 292 328 km4. 11. 2019: 292 866 km19. 10. 2020: 301 673 km19. 10. 2020: 301 674 km18. 10. 2021: 312 291 km17. 10. 2022: 320 257 km17. 10. 2022: 320 057 km19. 10. 2023: 329 143 km19. 10. 2023: 32 914 km17. 10. 2024: 340 409 km6. 11. 2024: 340 730 km17. 10. 2025: 353 530 km17. 10. 2025: 353 531 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 10. 2025 Pravidelná STK Prostějov (č. 3723) 353 531 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 10. 2026
17. 10. 2025 Měření emisí Prostějov (č. 570902) 353 530 km způsobilé bez závad 17. 10. 2026
6. 11. 2024 Opakovaná STK Prostějov (č. 3723) 340 730 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 10. 2025
17. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Prostějov (č. 3723) 340 409 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.4.2.3 Některý stěrač skla je neúplný nebo poškozený tak, že poškozuje stírané sklo. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 0.2.1.4.1 Ve struktuře vyraženého identifikačního čísla / výrobního čísla nebo v jeho okolí, jsou patrné změny (např. přeražení jiného čísla, navaření části karoserie z jiného vozidla) svědčící o jeho pozměnění. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
17. 10. 2025
19. 10. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 32 914 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 10. 2024
19. 10. 2023 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 329 143 km způsobilé bez závad 19. 10. 2024
17. 10. 2022 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 320 057 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 10. 2023
17. 10. 2022 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 320 257 km způsobilé bez závad 17. 10. 2023
18. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 312 291 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 10. 2022
19. 10. 2020 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 301 674 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 10. 2021
19. 10. 2020 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 301 673 km způsobilé bez závad 19. 10. 2021
4. 11. 2019 Opakovaná STK Olomouc (č. 3818) 292 866 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 10. 2020
21. 10. 2019 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 292 328 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.90.3.2 Závěsy bočnic jsou zjevně opotřebované, poškozené, uvolněné nebo některé závěsy bočnic chybí. vážná
20. 11. 2019
21. 10. 2019 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 292 327 km způsobilé bez závad 21. 10. 2020
23. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 282 649 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
23. 10. 2019
23. 10. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 273 598 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 10. 2018
7. 11. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 260 944 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 11. 2017
6. 11. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 246 000 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 11. 2016
5. 11. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 228 450 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 11. 2015
4. 11. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 217 000 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
4. 11. 2014
2. 11. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 201 297 km způsobilé bez závad 2. 11. 2013
2. 11. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 183 000 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 11. 2012
4. 11. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 164 200 km způsobilé
1 lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 11. 2011
3. 11. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 142 420 km způsobilé bez závad 3. 11. 2010
3. 11. 2008 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 119 349 km způsobilé
4 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový vlastník a provozovatel STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521)
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 3. 11. 2005
  2. Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-11-0186
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-10-0656
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-10-0739
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-10-0723
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-11-0052
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-10-0622
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-10-0561
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-10-0495
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-10-0579
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-24-10-0099
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2025 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-24-11-0030
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2026 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-25-10-0110
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
Typ kód
P94GB4X2NZ
VIN
XLEP4X20005109209
PČV
11894406
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
3. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2004
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 901
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
169 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8970
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85
Nejvyšší rychlost omezení
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO III
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.75
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8350/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
4500
Provozní hmotnost
9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 33000
Ložná délka
5440
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 158L/ 22.5 X 11.75
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KALDO, S.R.O., ČESKÉ BUDĚJOVICE
Výrobní číslo karoserie
KAV-03-0245
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3350-201-01
Číslo ORV
UBK549012
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2 zn,6950321690 kooper. 04.11.2024 OBNOVEN PŮVODNÍ VIN VÝROBCEM VOZIDLA
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Alternativní provedení vozidla:
*44-45: 295/80 R 22.5 152/148 M;
PŘI POUŽITÍ PNEUMATIK 295/80 R22,5 V JEDNOMONTÁŽI SE SNIŽUJE POVOLENÉ ZATÍŽENÍ
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
NÁPRAVY NA 7100KG.
04.11.2024 Z DŮVODU NEČITELNOSTI VIN V DŮSLEDKU KOROZE BYLA PROVEDENA OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
VIN UMÍSTĚN NA PRAVÉ STRANĚ V MÍSTĚ NAD 1. NÁPRAVOU.

Další ověření (externí odkazy)