SCANIA 94G
- 2004
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 8970 cm³
- 169 kW ≈ 230 k
VINXLEP4X20005110134
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20005110134
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- 94G
- Typ
- SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 4. 11. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 2004
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8970 cm³
- Výkon
- 169 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521) od 14. 6. 2011
- Provozovatel: STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521) od 14. 6. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 11. 2004 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 2004 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 4. 11. 2004 | Nový provozovatel | STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521) | Registr silničních vozidel |
| 28. 5. 2010 | Nový provozovatel | STAVOSPOL SK S.R.O. PODUNAJSKÁ 25 | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 266 628 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 6. 2027 |
| 20. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 262 908 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 6. 2026 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 257 206 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 6. 2025 |
| 22. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 246 515 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 6. 2024 |
| 22. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 237 968 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 6. 2023 |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 228 158 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 6. 2022 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Rosice (č. 3735) | 218 322 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2021 |
| 21. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Rosice (č. 3735) | 209 090 km | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2020 |
| 15. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 200 319 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 6. 2019 |
| 15. 6. 2018 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 200 219 km | – | bez závad | 15. 6. 2019 |
| 16. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 192 028 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2018 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 186 420 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 6. 2017 |
| 16. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 181 132 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2016 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 1 728 338 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 6. 2015 |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 167 724 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2014 |
| 21. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 154 178 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2013 |
| 8. 6. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 146 392 km | způsobilé | 10 lehkých
| 8. 6. 2011 |
| 29. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 119 894 km | způsobilé | 9 lehkých
| 29. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521)Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezjištěn · platnost do 4. 11. 2005
-
Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Nový provozovatel STAVOSPOL SK S.R.O. PODUNAJSKÁ 25
-
Nový vlastník a provozovatel STAVOSPOL, s.r.o. (IČO 15545521)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2013 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2014 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2015 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-17-06-0964
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2019 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-18-06-0909
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2020 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-19-06-0888
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2021 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-20-06-0921
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-21-06-1503
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-22-06-1742
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-23-06-1528
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-24-06-1538
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-25-06-1586
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2027 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-26-06-0866
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- 94G
- Typ
- SCANIA P94GB4X2NZ / P94GB4X2NZ
- Typ kód
- P94GB4X2NZ
- VIN
- XLEP4X20005110134
- PČV
- 11896719
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B. V, ZWOLLE
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 4. 11. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 2004
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC 9 01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 169 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8970
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,75
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8300/ 2550/ 2890
- Rozvor [mm]
- 4500
- Provozní hmotnost
- 9500
- Hmotnosti zatížení SZ
- 250
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 19000/ 19000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 33000/ 33000
- Ložná délka
- 5440
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R22.5 152/148L/ 22.5 X 9.00
295/80 R22.5 152/148L/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KALDO S.R.O., ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- XLEP4X20005110134
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UM773812
- Číslo ORV
- UAI697061
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2 zn, 6950321710 kooper. 6266164907 KOOPER.,2 ZN KOOPERATIVA POJ.CZ/0010/6278731219 2ZN
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKÝM NAKLÁDACÍM JEŘÁBEM Č. OSVĚDČENÍ TC009999
TYP: PALFINGER, PK 10 A, R2, V.Č. 100012627, SCHVÁL. Č. S-0097, VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ LIMITY 88/77*2001/27A, EURO3
ALTERNATIVNÍ PROV. VOZ.: ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA SE NEUVÁDÍ, LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
*20: 11.75 X 22.5; 385/65 R 22,5 158L, *20-21” 315/80 R22.5 154/150 M; 295/80 R22.5 152/148 M; 305/70 R22.5 150/147M; 295/60 R22.5 149/145L; 315/60 R22,5 152/148L; 315/70 R22.5 154/150L; 305/60 R22.5 150/147L; 13 R 22.5 154/150K.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA 56/2001 SB., DOVOZ SLOVENSKO, 1. REG. V ZAHR. 04.11.2004
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLEP4X20005110134
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.