SCANIA .

  • 2006
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10640 cm³
  • 280 kW ≈ 381 k

VINXLEP4X20005152007

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20005152007

STK končí 8. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
.
Typ
SCANIA . P 380 LB4X2 / P 380 LB4X2
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
27. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
27. 9. 2006
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10640 cm³
Výkon
280 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil speciální
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 34 dnů
platnost do 8. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
510 641 km
při prohlídce 8. 12. 2025
2
Vlastníků v registru
HANSA C.B. spol. s r.o.
od 25. 10. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 9. 2006 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
27. 9. 2006 Nový provozovatel HANSA C.B. spol. s r.o. (IČO 46680578) Registr silničních vozidel
25. 10. 2010 Nový vlastník HANSA C.B. spol. s r.o. (IČO 46680578) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201020132016201920222025 23. 9. 2009: 185 940 km21. 9. 2011: 286 421 km21. 9. 2012: 329 507 km18. 9. 2013: 347 774 km17. 9. 2014: 378 760 km17. 9. 2015: 409 908 km16. 9. 2016: 431 766 km12. 10. 2016: 432 947 km15. 9. 2017: 440 802 km14. 9. 2018: 460 603 km13. 9. 2019: 474 449 km13. 9. 2019: 474 450 km14. 9. 2020: 476 339 km14. 9. 2020: 476 348 km13. 9. 2021: 497 797 km13. 9. 2021: 497 800 km23. 11. 2022: 500 302 km23. 11. 2022: 500 305 km22. 11. 2023: 505 072 km22. 11. 2023: 505 075 km5. 12. 2024: 507 371 km5. 12. 2024: 507 374 km8. 12. 2025: 510 638 km8. 12. 2025: 510 641 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 12. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 510 641 km způsobilé bez závad 8. 12. 2026
8. 12. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 510 638 km způsobilé bez závad 8. 12. 2026
5. 12. 2024 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 507 374 km způsobilé 1 lehká 5. 12. 2025
5. 12. 2024 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 507 371 km způsobilé bez závad 5. 12. 2025
22. 11. 2023 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 505 075 km způsobilé 4 lehké 22. 11. 2024
22. 11. 2023 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 505 072 km způsobilé bez závad 22. 11. 2024
23. 11. 2022 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 500 305 km způsobilé 4 lehké 23. 11. 2023
23. 11. 2022 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 500 302 km způsobilé bez závad 23. 11. 2023
13. 9. 2021 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 497 800 km způsobilé 5 lehké 13. 9. 2022
13. 9. 2021 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 497 797 km způsobilé bez závad 13. 9. 2022
14. 9. 2020 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 476 348 km způsobilé 3 lehké 14. 9. 2021
14. 9. 2020 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 476 339 km způsobilé bez závad 14. 9. 2021
13. 9. 2019 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 474 450 km způsobilé 6 lehké 13. 9. 2020
13. 9. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 530104) 474 449 km způsobilé bez závad 13. 9. 2020
14. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3307) 460 603 km způsobilé 6 lehké 14. 9. 2019
15. 9. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 440 802 km způsobilé 4 lehké 15. 9. 2018
12. 10. 2016 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 432 947 km způsobilé bez závad 16. 9. 2017
16. 9. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 431 766 km dočasně způsobilé 2 vážné 16. 10. 2016
17. 9. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 409 908 km způsobilé 10 lehké 17. 9. 2016
17. 9. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 378 760 km způsobilé 3 lehké 17. 9. 2015
18. 9. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 347 774 km způsobilé 2 lehké 18. 9. 2014
21. 9. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 329 507 km způsobilé 1 lehká 21. 9. 2013
21. 9. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 286 421 km způsobilé 3 lehké 21. 9. 2012
23. 9. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) – způsobilé 3 lehké 23. 9. 2011
23. 9. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 185 940 km způsobilé 1 lehká 23. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel HANSA C.B. spol. s r.o. (IČO 46680578)
  2. Nový vlastník HANSA C.B. spol. s r.o. (IČO 46680578)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-09-2162
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-09-2193
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-09-2264
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-09-2057
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-09-2025
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-11-3613
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-3450
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-12-0639
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-12-1064
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCANIA . 2006 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,3 %

Srovnáváme s 891 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
.
Typ
SCANIA . P 380 LB4X2 / P 380 LB4X2
Varianta
MNB
Typ kód
P 380 LB4X2
VIN
XLEP4X20005152007
PČV
9723231
Druh vozidla
Nákladní automobil speciální
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
27. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
27. 9. 2006
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 11 09
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
280 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10640
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.75
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6850/ 2500/ 3200
Rozvor [mm]
3900
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
66000/ 45000
Ložná délka
4500
Ložná šířka
2500
Objem cisterny
18
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22,5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 156/150L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DUMET-ZNZ,S.R.O., PŘEŠTICE
Výrobní číslo karoserie
61
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
C50-X/VBG8500
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5660-081-00
Číslo TP
UH381415
Číslo ORV
UAH990101
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Allianz č. 869087833
Další záznamy
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)