SCANIA

  • 2008
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8867 cm³
  • 169 kW ≈ 230 k

VINXLEP4X20005196084

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20005196084

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA . P 230 CB4X2 / P 230 CB4X2
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 3. 2008
Datum 1. registrace v ČR
17. 3. 2008
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8867 cm³
Výkon
169 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
461 238 km
při prohlídce 17. 2. 2026
2
Vlastníci v registru
LAZCE-GIS, spol. s r. o.
od 17. 3. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 3. 2008 První registrace LENTA,S.R.O., NA ROUDNÉ 29/438, PLZEN Registr silničních vozidel
17. 3. 2008 Nový vlastník a provozovatel LAZCE-GIS, spol. s r. o. (IČO 49192761) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201020132016201920222025 13. 3. 2009: 32 982 km4. 3. 2010: 59 914 km1. 3. 2011: 86 898 km1. 3. 2012: 115 694 km1. 3. 2013: 137 063 km21. 3. 2013: 137 925 km17. 3. 2014: 155 200 km24. 2. 2015: 174 609 km25. 2. 2015: 174 619 km24. 2. 2016: 202 308 km1. 3. 2016: 202 571 km24. 2. 2017: 224 414 km20. 2. 2018: 249 494 km20. 2. 2019: 276 674 km20. 2. 2020: 307 709 km20. 2. 2020: 307 710 km19. 2. 2021: 332 993 km18. 2. 2022: 359 291 km18. 2. 2022: 359 292 km17. 2. 2023: 385 466 km16. 2. 2024: 410 933 km17. 2. 2025: 434 974 km17. 2. 2026: 461 238 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 461 238 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 2. 2028
17. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 434 974 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 2. 2027
16. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 410 933 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 2. 2026
17. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 385 466 km způsobilé
11 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
17. 2. 2025
18. 2. 2022 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 359 292 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 2. 2023
18. 2. 2022 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 359 291 km způsobilé bez závad 18. 2. 2023
19. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 332 993 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 2. 2022
20. 2. 2020 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 307 710 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 2. 2021
20. 2. 2020 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 307 709 km způsobilé bez závad 20. 2. 2021
20. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 276 674 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 2. 2020
20. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeňský kraj (č. 3419) 249 494 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 2. 2019
24. 2. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 224 414 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 2. 2018
1. 3. 2016 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 202 571 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 2. 2017
24. 2. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 202 308 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
25. 3. 2016
25. 2. 2015 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 174 619 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 2. 2016
24. 2. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 174 609 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 0.1.2.3 Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 3. 2015
17. 3. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 155 200 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 3. 2015
21. 3. 2013 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 137 925 km způsobilé bez závad 1. 3. 2014
1. 3. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 137 063 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 0.2.2.1.4 Výrobní číslo na výrobním štítku nesouhlasí s dokumentací vozidla nebo v oblasti výrobního čísla na výrobním štítku nebo v jeho okolí jsou patrné změny, svědčící o pozměnění výrobního čísla. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
31. 3. 2013
1. 3. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 115 694 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 3. 2013
1. 3. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 86 898 km způsobilé
1 lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 3. 2012
4. 3. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 59 914 km způsobilé bez závad 4. 3. 2011
13. 3. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 32 982 km způsobilé bez závad 13. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník LENTA,S.R.O., NA ROUDNÉ 29/438, PLZEN
    Nový vlastník a provozovatel LAZCE-GIS, spol. s r. o. (IČO 49192761)
  2. Konec: vlastník LENTA,S.R.O., NA ROUDNÉ 29/438, PLZEN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-02-0869
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-02-0753
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-02-0706
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-02-0763
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-02-0828
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-02-0903
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-02-0728
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-02-0761
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-02-0671
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-02-0718
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA . P 230 CB4X2 / P 230 CB4X2
Varianta
MNZ
Verze
CTS-NG2014-TA
Typ kód
P 230 CB4X2
VIN
XLEP4X20005196084
PČV
6842365
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, B.V., ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 3. 2008
Datum 1. registrace v ČR
17. 3. 2008
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 9 16
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
169 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8867
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6800/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
3550
Provozní hmotnost
10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
33000/ 33000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22;5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/80 R22;5 156/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CTS-SERVIS, SPOL.S.R.O., OKŘÍNEK, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5660-405-01
Číslo TP
UG718481
Číslo ORV
UAI445613
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
12.12.2011 -zápis alternativních pneu dle sdělení Scanwest Plzeň s.,r.o.:
Variabilní provedení vozidla: *20-21: 9,00 X 22,5;315/70 R22,5 154/150L
Na vozidlo je povoleno montovat pouze schválené typy kontejnerů,schválené výrobcem nástavby.
Uvedené hodnoty užitečného zatížení a celkové hmotnosti vozidla jsou nepřekročitelné.
Užitečným zatížením vozidla se rozumí součet hmotnosti kontejneru ,jeho nákladu a hmotnosti obsluhy.
V Okřínku,dne 25.02.2008 -zápis dostavbáře CTS-servis spol.s.r.o.,Okřínek (dle pův.TP)
*21-OPRAVA ZNAČENÍ PNEU PRO CHYBNÝ TISK: 315/80 R22;5 156/150L [2]

Další ověření (externí odkazy)