SCANIA
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11705 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINXLEP4X20005287279
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP4X20005287279
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 1. 10. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 101 dnů (18. 6. 2019 až 27. 9. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA R420 LB4X2 MLB / P 420 LB4X2
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11705 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) od 15. 1. 2025
- Provozovatel: CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) od 15. 1. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 3. 2012 | První registrace | HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497) | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | HÖDLMAYR LOGISTICS AUSTRIAGMBH | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2019 | Nový vlastník | HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 10. 2024 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 1 304 603 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2025 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 1 209 836 km | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 7. 2024 |
| 28. 7. 2023 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 1 209 835 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2024 |
| 18. 7. 2022 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 1 107 549 km | způsobilé | 8 lehkých
| 18. 7. 2023 |
| 18. 7. 2022 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 1 107 548 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2023 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 1 023 376 km | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 7. 2022 |
| 9. 1. 2020 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 1 023 245 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 1. 2021 |
| 9. 1. 2020 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 1 023 295 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2021 |
| 19. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Turnov (č. 3617) | 1 023 215 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 1 020 902 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 3. 2019 | Opakovaná STK | Kladno (č. 3214) | 988 268 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2020 |
| 25. 2. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 988 006 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 27. 3. 2019 |
| 25. 2. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 988 005 km | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2020 |
| 6. 3. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 861 922 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2019 |
| 6. 3. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 861 921 km | – | bez závad | 6. 3. 2019 |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 724 913 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2018 |
| 26. 2. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 584 721 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 2. 2017 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 441 214 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2016 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 214 287 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2015 |
| 22. 3. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 145 738 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2014 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 464 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-03-2061Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-03-2019Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-03-0808
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-03-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-02-2128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-03-0219
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-03-0365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-02-3084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-03-0039
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-06-0285
-
Nový vlastník a provozovatel HÖDLMAYR LOGISTICS AUSTRIAGMBHNový vlastník HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-09-1125
-
Nový vlastník a provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-01-0380
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-07-0962
-
Konec vyřazení z provozu JABLONEC NAD NISOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-07-0805
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-07-1495
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-10-0053
-
Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – HÖDLMAYR LOGISTICS GMBH
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA R420 LB4X2 MLB / P 420 LB4X2
- Varianta
- MNA
- Typ kód
- P 420 LB4X2
- VIN
- XLEP4X20005287279
- PČV
- 12125400
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRO PŘEPRAVU VOZIDEL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B.V
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 2012
- Druh (typ)
- PRO PŘEPRAVU VOZIDEL
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV
- Typ motoru
- DC 12 22
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11705
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.79
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10390/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5500
- Provozní hmotnost
- 11150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 500; 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 66000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 305/70 R22,5 152/148L / 22.5 X 9.00
305/70 R22,5 152/148L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KÄSSBOHRER GMBH, EUGENDORF, RAKOUSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA T AK19
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5660-959-01
- Číslo ORV
- UBK130555
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA. ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ. LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLEP4X20005287279
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.