SCANIA
- 1999
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 11705 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINXLEP6X20004423719
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP6X20004423719
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA P 124 LA 6X2 NA / P124LA6X2NA
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 1999
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11705 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Fox Trans CZ s.r.o. (IČO 05449022) od 20. 1. 2021
- Provozovatel: Fox Trans CZ s.r.o. (IČO 05449022) od 20. 1. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 12. 1999 | První registrace | PKP CARGO INTERNATIONAL a.s. (IČO 47675977) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 2011 | Nový provozovatel | Miroslav Večeřa (IČO 12473448) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Milan Zajíček (IČO 10469818) | Registr silničních vozidel |
| 20. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Fox Trans CZ s.r.o. (IČO 05449022) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 133 288 km | způsobilé | 7 lehké | 17. 3. 2026 |
| 16. 4. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 70 360 km | způsobilé | 7 lehké | 16. 4. 2025 |
| 13. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 35 567 km | způsobilé | 4 lehké | 13. 4. 2024 |
| 29. 4. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 20 331 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 29. 4. 2023 |
| 8. 1. 2021 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 994 179 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 8. 1. 2022 |
| 5. 1. 2012 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 1 000 263 km | způsobilé | 5 lehké | 24. 11. 2012 |
| 24. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 1 000 009 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 6 vážné, 2 nebezpečné | 24. 11. 2011 |
| 8. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2011 |
| 8. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 958 000 km | způsobilé | 1 lehká | 8. 11. 2011 |
| 10. 11. 2009 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 883 000 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 11. 2010 |
| 9. 11. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 883 000 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 nebezpečné | 9. 11. 2009 |
| 12. 11. 2008 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 833 450 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 11. 2009 |
| 11. 11. 2008 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 833 423 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné | 11. 11. 2008 |
| 10. 11. 2008 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 833 413 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 5 vážné, 2 nebezpečné | 10. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel PKP CARGO INTERNATIONAL a.s. (IČO 47675977)
-
Nový provozovatel Miroslav Večeřa (IČO 12473448)
-
Nový vlastník a provozovatel Milan Zajíček (IČO 10469818)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2012 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2022 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-21-01-0370
-
Nový vlastník a provozovatel Fox Trans CZ s.r.o. (IČO 05449022)Konec vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-04-2168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-04-0698
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-04-1190
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-03-0913
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- ASR
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA P 124 LA 6X2 NA / P124LA6X2NA
- Typ kód
- P124LA6X2NA
- VIN
- XLEP6X20004423719
- PČV
- 8959878
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 1999
- Druh (typ)
- TRAMBUSOVÁ-TOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DSC 1201
- Číslo motoru
- 5774029
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11705
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-02 B /
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.75
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6645/ 2550/ 3550
- Rozvor [mm]
- 3100+1305
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7675
- Hmotnosti provozní Do
- 8475
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 42000/ 42000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 48000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 154/150M/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 154/150M/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 154/150M/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- Airbag
- 1
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3350-101-00
- Číslo ORV
- UBL491272
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- V-697/25
- Další záznamy
- *14: MAX. HODNOTA VÝŠKY
Vozidlo splňuje podmínky Evropské dohody o mezinárodní silniční přepravě
nebezpečných věcí ADR přílohy B jako typ dopravní jednotky dle bodu 220 301 (2):
EX/II, EX/III, AT, FL.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdější změny a
doplňků s výjimkou (§/odst.):
33/3 - ovladače dálkového seřizování vnějších zpětných zrcátek
a elektrického stahování oken nejsou prosvětleny
47/7 - vozidlo není vybaveno optickou kontrolou nouzové zásoby paliva.
4.1.2012 oprava VIN dle skutečnosti - XLEP6X20004423719.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLEP6X20004423719
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.