SCANIA P 124 GB
- 2000
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 11705 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINXLEP6X20004428820
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 21:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP6X20004428820
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P 124 GB
- Typ
- SCANIA P124GB6X2NZ PF 18 PA /
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 5. 4. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 4. 2000
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11705 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Pavel Linhart (IČO 71321497) od 9. 5. 2012
- Vlastník: Pavel Linhart (IČO 71321497) od 10. 5. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 4. 2000 | První registrace | Ethanol Energy a.s. (IČO 25502492) | Registr silničních vozidel |
| 11. 9. 2006 | Nový provozovatel | DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. (IČO 27445828) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2012 | Nový provozovatel | Pavel Linhart (IČO 71321497) | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2012 | Nový vlastník | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 10. 5. 2017 | Nový vlastník | Pavel Linhart (IČO 71321497) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Ethanol Energy a.s. (IČO 25502492)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: NEZÁVISLÉ TOPENÍVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Nový provozovatel DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. (IČO 27445828)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2009 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-08-12-0103
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2010 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-09-12-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2012 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-11-03-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2013 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2013 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-12-03-0774
-
Nový provozovatel Pavel Linhart (IČO 71321497)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-05-1761Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 21. 5. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2014 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2014 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-13-03-1546
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-14-03-1404
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-04-0452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-04-1040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-04-1508
-
Nový vlastník Pavel Linhart (IČO 71321497)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-04-1785
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-04-1559
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-05-0525
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-02-1410
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-03-0597
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-03-1673
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-04-0001
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-26-04-0627
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- NEZÁVISLÉ TOPENÍ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P 124 GB
- Typ
- SCANIA P124GB6X2NZ PF 18 PA /
- Varianta
- 6X2 NZ
- VIN
- XLEP6X20004428820
- PČV
- 12072063
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 5. 4. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 4. 2000
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DSC 12 02
- Číslo motoru
- 3133129
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11705
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-02 B (EURO 2) /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.92
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 0
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8580/ 2550/ 3000
- Rozvor [mm]
- 3900-1315
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
9000/ 9000
9000/ 9000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PALIFT, RAKOUSKO
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- RINGFEDER
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3350-062-02
- Číslo TP
- UG389420
- Číslo ORV
- UAS511091
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ZTP 3350-142
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL VALNÍKOVÝ, prestavba vozidla na NA, nosic výmenných nástaveb - Další záznamy
- *) při zvednuté 3. nápravě je povolené zatížení 2. nápravy 10 800 kg.
1) Chybějící údaje doplní finalista schválené dostavby, při individuální
dostavbě příslušný DI Policie ČR.
Po doplnění údajů schválené dostavby se tato poznámka ruší.
2) Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
3) Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č.102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkou (§/odst.):
33/3 - ovladače dálkového seřizování vnějších zpětných zrcátek
a elektrického stahování oken nejsou prosvětleny,
47/7 - vozidlo není vybaveno optickou kontrolou nouzové zásoby paliva.
Na základě Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu
vozidla C-1219 byl na vozidlo namontován nosič výměnných
nástaveb. Č.j. 2337/2010 - 150 - SCH2
Nové Hrady dne 19.06.2012
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: XLEP6X20004428820
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.