SCANIA

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10640 cm³
  • 280 kW ≈ 381 k

VINXLEP6X20004508791

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 2:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP6X20004508791

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 16 dnů (28. 1. 2019 až 13. 2. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA P114LB6X2NA / P114LB6X2NA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
18. 2. 2004
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10640 cm³
Výkon
280 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

  • Vlastník: ZEDO s.r.o. (IČO 05578761) od 13. 2. 2019
  • Provozovatel: ZEDO s.r.o. (IČO 05578761) od 13. 2. 2019

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel LOGISTEED Czechia s.r.o. (IČO 46351141)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
  2. Konec: vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2014 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2017 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-17-07-0100
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2018 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-18-07-0129
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-18-07-0200
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-01-0866
  14. Nový vlastník a provozovatel AR car - CZ s.r.o. (IČO 27204421)
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Nový vlastník a provozovatel ZEDO s.r.o. (IČO 05578761)
    Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Konec vyřazení z provozu HOLICE
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA P114LB6X2NA / P114LB6X2NA
Typ kód
P114LB6X2NA
VIN
XLEP6X20004508791
PČV
11995717
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
18. 2. 2004
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2004
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 11 04
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
280 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10640
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10450/ 2550/ 3700
Rozvor [mm]
4900+1355
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10620
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26100/ 26100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7100/ 7100
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
66000/ 48000
Ložná délka
8179
Ložná šířka
2458
Objem cisterny
46
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150L [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150L/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
XLEP6X20004508791
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3350-262-00
Číslo TP
UF781015
Číslo ORV
UAV327523
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
vyř. 180/2019
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Alternativní provedení vozidla:
*44-46: 315/80 R22,5 154/150M; 295/80 R22,5 152/148M;
PŘI POUŽITÍ PNEUAMTIK 295/80 R22,5 V JEDNOMONTÁŽI SE SNIŽUJE POVOLENÉ ZATÍŽENÍ NÁPRAVY NA 7100
VOZIDLO PLNÍÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB
Dne 27.07.2015 byl vystaven N O V Ý TP za Popsaný TP č. BF121138.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.