SCANIA
- 2006
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8867 cm³
- 198 kW ≈ 269 k
VINXLEP6X20005146346
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP6X20005146346
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 8. 11. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . P 270 LB6X2 / P 270 LB6X2
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 26. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 8. 2011
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8867 cm³
- Výkon
- 198 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819) od 12. 6. 2012
- Vlastník: Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819) od 14. 6. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 4. 2006 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 9. 8. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 9. 8. 2011 | Nový provozovatel | Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 49098501) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 2012 | Nový provozovatel | Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819) | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2012 | Nový vlastník | Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 1 069 345 km | způsobilé | 13 lehkých
| 8. 11. 2024 |
| 9. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 1 067 764 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2022 |
| 10. 8. 2020 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | 1 062 149 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2021 |
| 27. 7. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 1 059 232 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 7 vážných
| 26. 8. 2020 |
| 24. 7. 2020 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 1 059 226 km | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2021 |
| 25. 7. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 965 705 km | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 7. 2020 |
| 25. 7. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 965 702 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2020 |
| 27. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 878 497 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 7. 2019 |
| 4. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 794 097 km | způsobilé | 9 lehkých
| 4. 8. 2018 |
| 5. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 699 160 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 8. 2017 |
| 6. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 638 559 km | způsobilé | 8 lehkých
| 6. 8. 2016 |
| 8. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 558 538 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 8. 2015 |
| 9. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 481 279 km | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2014 |
| 7. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 412 904 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2013 |
| 11. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | 404 228 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2012 |
| 8. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | 327 977 km | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2011 |
| 29. 7. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3610) | 327 759 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 49098501)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
-
Nový provozovatel Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819)
-
Nový vlastník Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČO 24167819)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-08-0760
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-07-4348
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-07-4175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-07-3947
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-08-1110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2022 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-21-08-0201
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2023 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-22-11-0207
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . P 270 LB6X2 / P 270 LB6X2
- Varianta
- 4MNA
- Typ kód
- P 270 LB6X2
- VIN
- XLEP6X20005146346
- PČV
- 6361338
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 26. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 8. 2011
- Druh (typ)
- CHLADÍRENSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC 9 12
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 198 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8867
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.84
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1450
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10300/ 2600/ 3800
- Rozvor [mm]
- 4700+1355
- Provozní hmotnost
- 11200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 13500/ 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 33500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5 154 G/ 22.5 X 9.00
315/70R22.5 152/145 G (2)/ 22.5 X 9.00
315/70R22.5 152 G/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CHEREAU JEAN SAS FRANCIE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5660-088-00
- Číslo TP
- UL750479
- Číslo ORV
- UAL907737
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Č.P.0001/3982079112 ČP, PEK 11-08-0117 08.08.11,STK 11-07-1092 29.07.11
- Další záznamy
- PRVNÍ REGISTRACE 26.04.2006-SRN.
LIMITNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO JE VYBAVENO EL. ZVEDACÍM ČELEM BAR TYP BC 150 SA.
CHLADÍCÍM ZAŘÍZENÍM THERMO KING MD 300.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
ZÁZNAM O SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI 01.08.2011 Č.J. MMP/1/1134/2011-OD MM PARDUBICE.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLEP6X20005146346
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.