SCANIA

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11705 cm³
  • 309 kW ≈ 420 k

VINXLEP6X60005149631

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLEP6X60005149631

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA . P 420 CB6X6 / P 420 CB6X6
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
12. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
12. 9. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11705 cm³
Výkon
309 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
282 149 km
při prohlídce 20. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
AGRO servis Beran Černovice s.r.o.
od 9. 7. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 9. 2006 První registrace DEVIL, s.r.o. (IČO 60825863) Registr silničních vozidel
30. 11. 2016 Nový vlastník a provozovatel Václav Burda (IČO 49017322) Registr silničních vozidel
9. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel AGRO servis Beran Černovice s.r.o. (IČO 04694201) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

01 000 0002 000 0003 000 000 201020132016201920222025 15. 9. 2009: 40 746 km13. 9. 2010: 72 779 km13. 9. 2011: 87 280 km10. 9. 2012: 107 338 km28. 8. 2013: 125 219 km27. 8. 2014: 159 122 km26. 8. 2015: 163 697 km29. 8. 2016: 212 620 km29. 9. 2016: 214 071 km25. 11. 2016: 214 287 km31. 8. 2017: 214 376 km2. 7. 2018: 214 414 km1. 9. 2018: 215 824 km1. 9. 2018: 251 824 km30. 8. 2019: 225 605 km30. 8. 2019: 225 606 km7. 10. 2020: 230 093 km8. 10. 2020: 230 093 km2. 11. 2021: 237 274 km3. 11. 2021: 237 275 km29. 12. 2022: 249 661 km3. 1. 2023: 249 694 km10. 1. 2024: 269 972 km10. 1. 2024: 265 972 km18. 1. 2025: 2 716 479 km18. 1. 2025: 271 679 km20. 1. 2026: 282 149 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 282 149 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
20. 1. 2027
18. 1. 2025 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 271 679 km způsobilé bez závad 18. 1. 2026
18. 1. 2025 Měření emisí Spořice (č. 550309) 2 716 479 km způsobilé bez závad 18. 1. 2026
10. 1. 2024 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 265 972 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 1. 2025
10. 1. 2024 Měření emisí Spořice (č. 550309) 269 972 km způsobilé bez závad 10. 1. 2025
3. 1. 2023 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 249 694 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 1. 2024
29. 12. 2022 Měření emisí Spořice (č. 550309) 249 661 km způsobilé bez závad 29. 12. 2023
3. 11. 2021 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 237 275 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
3. 11. 2022
2. 11. 2021 Měření emisí Spořice (č. 550309) 237 274 km způsobilé bez závad 2. 11. 2022
8. 10. 2020 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 230 093 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 10. 2021
7. 10. 2020 Měření emisí Spořice (č. 550309) 230 093 km způsobilé bez závad 7. 10. 2021
30. 8. 2019 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 225 606 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
30. 8. 2020
30. 8. 2019 Měření emisí Spořice (č. 550309) 225 605 km nižší než dříve způsobilé bez závad 30. 8. 2020
1. 9. 2018 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 251 824 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 9. 2019
1. 9. 2018 Měření emisí Spořice (č. 550309) 215 824 km – bez závad 1. 9. 2019
2. 7. 2018 Evidenční kontrola Dolní Třebonín (č. 3302) 214 414 km způsobilé bez závad
31. 8. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 214 376 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2018
25. 11. 2016 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3307) 214 287 km způsobilé bez závad
29. 9. 2016 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3107) 214 071 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
29. 8. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 212 620 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
29. 8. 2017
26. 8. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 163 697 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 1.1.8.1.2 Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
26. 8. 2016
27. 8. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 159 122 km způsobilé
3 lehké
  • 5.2.3.8.2 Obnovené drážkování pneumatiky není provedeno v souladu s požadavky výrobce nebo je obnažena kordová vrstva nárazníku. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 8. 2015
28. 8. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 125 219 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 8. 2014
20. 9. 2012 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3307) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 9. 2013
10. 9. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 107 338 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 10. 2012
13. 9. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 87 280 km způsobilé
1 lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 9. 2012
13. 9. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 72 779 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 9. 2011
15. 9. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 40 746 km způsobilé
2 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel DEVIL, s.r.o. (IČO 60825863)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-16-11-3811
  11. Nový vlastník a provozovatel Václav Burda (IČO 49017322)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-08-4736
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-07-0031
    Konec vyřazení z provozu ČESKÉ BUDĚJOVICE
  14. Nový vlastník a provozovatel AGRO servis Beran Černovice s.r.o. (IČO 04694201)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2019 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-18-09-0008
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2020 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-19-08-1344
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2021 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-20-10-0331
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2022 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-21-11-0144
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2024 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-23-01-0045
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-24-01-0288
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2026 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-01-0469
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2027 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-26-01-0519
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Potvrzení hmotnostních údajů. Potvrzení číslo: D19

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA . P 420 CB6X6 / P 420 CB6X6
Varianta
HHZ
Typ kód
P 420 CB6X6
VIN
XLEP6X60005149631
PČV
8101137
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
12. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
12. 9. 2006
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 12 14
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
309 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11705
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/27A
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,95
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
94/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7900/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
3600; 1455
Provozní hmotnost
12650
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
34000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5100
Ložná šířka
2420
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156/150K/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150K[2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5660-194-00
Číslo TP
UC752914
Číslo ORV
UAT893669
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ČPP *3228500580*
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla
vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb,
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Variabilní provedení vozidla:
*44: 11,75 x 22,5; 385/65 R22,5 158L
*44-46: 315/80 R22,5 154/150M; 295/80 R22,5 152/148M;
305/70 R22,5 150/147M; 295/60 R22,5 149/145L; 315/60 R22,5 152/148L;

Další ověření (externí odkazy)