SCANIA

  • 1999
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10640 cm³
  • 280 kW ≈ 381 k

VINXLER4X20004415768

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLER4X20004415768

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
SCANIA R 114 LA 4X2 NA / R114LA4X2NA380
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
24. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2003
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10640 cm³
Výkon
280 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
91 617 km
při prohlídce 23. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Jiří Koblížek
od 10. 7. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 9. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
10. 12. 2003 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
10. 12. 2003 Nový vlastník a provozovatel Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595) Registr silničních vozidel
7. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel Lenka Novotná (IČO 48998842) Registr silničních vozidel
13. 2. 2019 Nový provozovatel LEVANO TRANS s.r.o. (IČO 07097719) Registr silničních vozidel
10. 7. 2024 Nový vlastník a provozovatel Jiří Koblížek (IČO 21680612) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 200920122015201820212024 28. 11. 2008: 506 352 km12. 11. 2009: 648 411 km9. 11. 2010: 694 321 km27. 10. 2011: 739 733 km19. 10. 2012: 793 107 km11. 10. 2013: 806 403 km11. 10. 2013: 806 400 km13. 10. 2014: 837 240 km14. 10. 2015: 871 490 km14. 10. 2016: 906 301 km16. 11. 2016: 909 553 km2. 6. 2017: 910 883 km13. 10. 2017: 938 194 km12. 10. 2018: 998 922 km7. 2. 2019: 27 437 km11. 10. 2019: 50 459 km10. 7. 2024: 57 279 km4. 6. 2025: 68 106 km23. 4. 2026: 91 617 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 91 617 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 4. 2027
4. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 68 106 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 6. 2026
10. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 57 279 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
10. 7. 2025
11. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 50 459 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 10. 2020
7. 2. 2019 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3610) 27 437 km nižší než dříve způsobilé bez závad
12. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 998 922 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
12. 10. 2019
13. 10. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) 938 194 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
13. 10. 2018
2. 6. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 910 883 km způsobilé bez závad
16. 11. 2016 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 909 553 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 10. 2017
14. 10. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 906 301 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 11. 2016
14. 10. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 871 490 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 10. 2016
13. 10. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 837 240 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 10. 2015
11. 10. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 806 400 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 1.1.19.1.2 Montáž systému odlehčovací brzdy vadná nebo některý spoj v systému odlehčovací brzdy uvolněný a tato závada má vliv na funkci nebo spolehlivost systému. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.2 Označení nebo nápisy na vozidle jsou poškozené tak, že nejsou čitelné nebo neplní svoji funkci nebo označení nebo nápisy neodpovídají požadavkům. vážná
10. 11. 2013
11. 10. 2013 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 806 403 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 10. 2014
19. 10. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 793 107 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 10. 2013
27. 10. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 739 733 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 10. 2012
9. 11. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 694 321 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 11. 2011
12. 11. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 648 411 km způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 11. 2010
28. 11. 2008 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 506 352 km způsobilé
3 lehké
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2009 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-08-11-0316
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2010 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-09-11-0432
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2011 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-10-11-0450
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2012 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-11-10-1160
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-12-10-0234
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-13-10-0203
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-13-10-0198
  9. Vybavení zapsané v registru: NEZÁVISLÉ TOPENÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-14-10-0149
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-15-10-0182
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-10-0222
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-11-0209
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-06-0019
  15. Nový vlastník a provozovatel Lenka Novotná (IČO 48998842)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-10-0702
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-10-0628
  18. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-02-0302
  19. Nový provozovatel LEVANO TRANS s.r.o. (IČO 07097719)
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-10-0586
  21. Vyřazení z provozu PARDUBICE
  22. Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
  23. Nový vlastník a provozovatel Jiří Koblížek (IČO 21680612)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-07-0308
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-06-0197
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2027 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-26-04-1042
  26. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  27. Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • NEZÁVISLÉ TOPENÍ
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
SCANIA R 114 LA 4X2 NA / R114LA4X2NA380
Typ kód
R114LA4X2NA380
VIN
XLER4X20004415768
PČV
5671425
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA, CV AB ŠVÉDSKO, ŠVÉDSKO
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
24. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2003
Druh (typ)
TRAMBUSOVÁ-TOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA, CV AB ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 1102
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
280 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10640
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-02 B /
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2500/ 4000
Rozvor [mm]
3720
Provozní hmotnost
7505
Hmotnosti provozní Do
8305
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
35000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
42000/ 42000
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 L/ 22,5 X 9,00
315/80 R 22.5 156/150 L/ 22,5 X 9,00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA, CV AB ŠVÉDSKO
Výrobní číslo karoserie
XLER4X20004415768
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G 50 X
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBI728134
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dne 23.11.2016 nalezená RZ 2H11472 skartovaná na MMHK. VIN OBNOVEN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
Další záznamy
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
NA PŘEDNÍ A ZADNÍ NÁPRAVU VOZIDLA LZE ALTERNATIVNĚ POUŽÍT PNEUMATIKY O ROZMĚRU:
315/80 R 22.5 154/150 M; 295/80 R 22.5 152/148 M; 305/70 R 22.5 150/147 M;
295/60 R 22.5 149/145 L; 315/60 R 22.5 152/148 L; 315/70 R 22.5 154/150 L;
305/60 R 22.5 150/147 L NA RÁFCÍCH
NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ LZE ALTERNATIVNĚ POUŽÍT PNEUMATIKY O ROZMĚRU 385/654 R 22.5 L
NA RÁFCÍCH 11.75 X 22.5.
PŘI POUŽITÍ PNEUMATIK V JEDNOMONTÁŽI SE SNIŽUJE POVOLENÉ ZATÍŽENÍ PŘEDNÍ NÁPRAVY NA:
295/60 R 22.5 149/145 L ................. 6 500 KG
305/70 R 22.5 150/148 L ................. 6 700 KG
305/60 R 22.5 150/147 L ................. 6 700 KG
VOZIDLO MŮŽE BÝT VYROBENO V PROVEDENÍ S KRATŠÍM ROZVOREM, PAK SE MĚNÍ:
*M: 3 550 MM
[NAHRAZUJE ZTP Č. 3350-58-02.]
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ S VÝJIMKOU (§/ODST.):
33/3 - OVLADAČE DÁLKOVÉHO SEŘIZOVÁNÍ VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK A ELEKTRONICKÉHO
STAHOVÁNÍ OKEN NEJSOU PROSVĚTLENY,
47/7 - VOZIDLO NENÍ VYBAVENO OPTICKOU KONTROLOU NOUZOVÉ ZÁSOBY PALIVA
VÝBAVA: NEZÁVYSLÉ TOPENÍ: EBERSPRACHER; OBNOVENO PŮVODNÍ VIN VOZIDLA NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ

Další ověření (externí odkazy)