SCANIA R 164 LA

  • 2001
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 15607 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINXLER4X20004458972

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLER4X20004458972

STK končí 12. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 19 dnů (23. 10. 2013 až 11. 11. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R 164 LA
Typ
SCANIA R 164 LA 4X2 NA /
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
10. 9. 2001
Datum 1. registrace v ČR
10. 9. 2001
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15607 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – TAHAČ NÁVĚSŮ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Jakub Moša (IČO 05339081) od 20. 11. 2025
  • Provozovatel: Jakub Moša (IČO 05339081) od 20. 11. 2025
Technická prohlídka
STK končí za 6 dnů
platnost do 12. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
532 250 km
při prohlídce 12. 11. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
8
Vlastníků v registru
Jakub Moša
od 20. 11. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 9. 2001 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
10. 9. 2001 Nový provozovatel Ing. Jiří Nechvátal (IČO 64504506) Registr silničních vozidel
29. 5. 2006 Nový provozovatel SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o. Registr silničních vozidel
12. 7. 2006 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. Registr silničních vozidel
12. 7. 2006 Nový provozovatel KAFE CZ, s.r.o. v likvidaci (IČO 27687007) Registr silničních vozidel
6. 1. 2010 Nový provozovatel Korekt Ostrov, spol. s r.o. (IČO 25507486) Registr silničních vozidel
17. 3. 2010 Nový vlastník a provozovatel KOREKT DIPS, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 15549160) Registr silničních vozidel
23. 10. 2013 Nový vlastník a provozovatel Kociánka REALITY, a.s. (IČO 26919231) Registr silničních vozidel
11. 11. 2013 Nový vlastník a provozovatel Jan Paďour (IČO 87565081) Registr silničních vozidel
27. 10. 2016 Nový vlastník a provozovatel Euro Trucking Company s.r.o. (IČO 05063248) Registr silničních vozidel
11. 4. 2018 Nový provozovatel TRANSLOGISTICS PRAHA s.r.o. v likvidaci (IČO 24270491) Registr silničních vozidel
1. 9. 2021 Nový provozovatel TRUCK SERVICE 24 s.r.o. (IČO 01410890) Registr silničních vozidel
5. 12. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
20. 11. 2025 Nový vlastník a provozovatel Jakub Moša (IČO 05339081) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201020132016201920222025 11. 9. 2009: 762 919 km12. 1. 2010: 762 921 km2. 3. 2010: 762 921 km10. 9. 2010: 772 320 km23. 9. 2011: 814 170 km23. 9. 2011: 814 170 km7. 9. 2012: 839 810 km12. 9. 2013: 856 030 km8. 11. 2013: 857 132 km22. 9. 2014: 913 518 km11. 3. 2016: 2 044 km11. 4. 2016: 4 238 km17. 10. 2016: 51 808 km17. 3. 2017: 61 392 km16. 3. 2018: 122 929 km4. 3. 2019: 172 641 km9. 3. 2020: 211 980 km30. 8. 2021: 485 514 km26. 9. 2022: 493 724 km18. 11. 2022: 495 519 km26. 9. 2023: 520 426 km5. 8. 2024: 532 122 km12. 11. 2025: 532 250 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 532 250 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
12. 11. 2026
5. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 532 122 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
5. 8. 2025
26. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 520 426 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 9. 2025
18. 11. 2022 Evidenční kontrola Pelhřimov (č. 3311) 495 519 km způsobilé bez závad
26. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 493 724 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
26. 9. 2023
30. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 485 514 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
30. 8. 2022
15. 5. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) – způsobilé bez závad
9. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 211 980 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 3. 2021
4. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 172 641 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
4. 3. 2020
16. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 122 929 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
16. 3. 2019
17. 3. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 61 392 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
17. 3. 2018
17. 10. 2016 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3318) 51 808 km způsobilé bez závad
11. 4. 2016 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3318) 4 238 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
11. 3. 2017
11. 3. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3318) 2 044 km nižší než dříve dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 4. 2016
22. 9. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 913 518 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
22. 9. 2015
8. 11. 2013 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3716) 857 132 km způsobilé bez závad
12. 9. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 856 030 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
12. 9. 2014
7. 9. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) 839 810 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
7. 9. 2013
23. 9. 2011 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3711) 814 170 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 9. 2012
23. 9. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) 814 170 km nezpůsobilé
4 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2252 Výstražná signalizace protiblokovacího systému signalizuje závadu v systému (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6101 Některá doplňková obrysová nebo boční obrysová svítilna chybí, zapojení neodpovídá předpisu, světlo nesvítí (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 9. 2011
10. 9. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) 772 320 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 9. 2011
2. 3. 2010 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3716) 762 921 km způsobilé bez závad 2. 3. 2010
12. 1. 2010 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3716) 762 921 km způsobilé bez závad 12. 1. 2010
11. 9. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 762 919 km způsobilé
6 lehkých
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8023 Na vozidle je namontován tlumič výfuku neodpovídající schválenému typu vozidla nebo schválenému provedení (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
11. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Ing. Jiří Nechvátal (IČO 64504506)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: ASR
    Vybavení zapsané v registru: NEZÁVISLÉ TOPENÍ
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Konec: vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
  3. Nový provozovatel SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.
  4. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
    Nový provozovatel KAFE CZ, s.r.o. v likvidaci (IČO 27687007)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2010 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-09-09-0142
  6. Konec: vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
  7. Nový provozovatel Korekt Ostrov, spol. s r.o. (IČO 25507486)
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-10-01-0170
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-10-03-0026
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
  10. Nový vlastník a provozovatel KOREKT DIPS, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 15549160)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2011 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-10-09-0055
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-11-09-0139
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-11-09-0128
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-12-09-0036
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-13-09-0697
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
  15. Nový vlastník a provozovatel Kociánka REALITY, a.s. (IČO 26919231)
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-13-11-0112
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
  17. Nový vlastník a provozovatel Jan Paďour (IČO 87565081)
  18. Vyřazení z provozu BLATNÁ
  19. Konec vyřazení z provozu BLATNÁ
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-09-0207
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  21. Vyřazení z provozu BLATNÁ
  22. Konec vyřazení z provozu BLATNÁ
  23. Vyřazení z provozu BLATNÁ
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-03-0124
  25. Konec vyřazení z provozu BLATNÁ
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-04-0124
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
  27. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-10-0139
  28. Nový vlastník a provozovatel Euro Trucking Company s.r.o. (IČO 05063248)
  29. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  30. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  31. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  32. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-03-2626
  34. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  35. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-03-0179
    Konec vyřazení z provozu BLATNÁ
  36. Nový provozovatel TRANSLOGISTICS PRAHA s.r.o. v likvidaci (IČO 24270491)
  37. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-03-0283
  38. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-1696
  39. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-20-05-0020
  40. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-08-6673
  41. Nový provozovatel TRUCK SERVICE 24 s.r.o. (IČO 01410890)
  42. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-09-5470
  43. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-11-0939
  44. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  45. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  46. Konec vyřazení z provozu JIHLAVA
  47. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-23-09-1440
  48. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  49. Konec vyřazení z provozu JIHLAVA
  50. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  51. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-08-0195
    Konec vyřazení z provozu TELČ
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  52. Konec vyřazení z provozu TELČ
  53. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-11-0500
  54. Nový vlastník a provozovatel Jakub Moša (IČO 05339081)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 8. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • ASR
  • NEZÁVISLÉ TOPENÍ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R 164 LA
Typ
SCANIA R 164 LA 4X2 NA /
Varianta
4X2 NA
VIN
XLER4X20004458972
PČV
7214626
Druh vozidla
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
10. 9. 2001
Datum 1. registrace v ČR
10. 9. 2001
Druh (typ)
TOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC 1602
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15607
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96/ES
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.4
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 0
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2550/ 3800
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7475
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
35000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
42000/ 42000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 158 L/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 L[2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TOČNICE JOST JSK 37 2
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3350-147-01
Číslo ORV
UBL292717
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
08.04.2016 Vyraženo původní VIN náhradní technologií z důvodu koroze. VIN je vyraženo na pravé části rámu za kabinou. 8.1.2018 depozit č. 8/18
Další záznamy
VÝROBNÍ ČÍSLO MOTORU: 1005148.
DALŠÍ VÝBAVA: ASR, NEZÁVISLÉ TOPENÍ EBERSPÄCHER.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY JE MAXIMÁLNÍ.
DLE PROVEDENÍ A VÝBAVY VOZIDLA (NAPŘ. RETARDÉR, PŘÍDAVNÁ PALIVOVÁ
NÁDRŽ, SPOILERY, ... ATD.) SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE UŽITEČNÁ
HMOTNOST AŽ O 800 KG.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ S VÝJIMKOU (§/ODST.):
33/3 - OVLADAČE DÁLKOVÉHO SEŘIZOVÁNÍ VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK
A ELEKTRICKÉHO STAHOVÁNÍ OKEN NEJSOU PROSVĚTLENY,
47/7 - VOZIDLO NENÍ VYBAVENO OPTICKOU KONTROLOU NOUZOVÉ ZÁSOBY PALIVA.
08.04.2016 VYRAŽENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ, Z DŮVODU KOROZE. VIN JE UMÍSTĚNO
NA PRAVÉ ČÁSTI RÁMU ZA KABINOU.

Další ověření (externí odkazy)