DAF FA LF45

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6693 cm³
  • 163 kW ≈ 222 k

VINXLRAE45GF0L364591

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAE45GF0L364591

STK propadla 30. 12. 2025. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 12. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (18. 12. 2013 až 30. 12. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
FA LF45
Typ
DAF FA LF45 LF45EDN2 / LF45EDN2
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
12. 4. 2011
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6693 cm³
Výkon
163 kW
Kategorie
N2 – VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 12. 2025
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 054 206 km
při prohlídce 24. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 454–958 tis. km (medián 794 718 km, 110 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Ptáček TRANSPORT s.r.o.
od 30. 12. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 4. 2011 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. Registr silničních vozidel
12. 4. 2011 Nový provozovatel O.K. Trans Praha spol. s r.o. (IČO 00473251) Registr silničních vozidel
18. 12. 2013 Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) Registr silničních vozidel
18. 12. 2013 Nový vlastník O.K. Trans Praha spol. s r.o. (IČO 00473251) Registr silničních vozidel
30. 12. 2013 Nový vlastník a provozovatel Ptáček TRANSPORT s.r.o. (IČO 27807291) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2013201520172019202120232025 27. 3. 2012: 68 112 km21. 2. 2013: 156 234 km30. 12. 2013: 163 440 km30. 12. 2013: 163 440 km29. 12. 2014: 292 931 km29. 12. 2015: 437 690 km29. 12. 2016: 551 325 km27. 12. 2017: 671 516 km28. 12. 2018: 793 467 km30. 12. 2019: 903 324 km15. 1. 2020: 903 387 km28. 12. 2020: 932 026 km27. 12. 2021: 1 022 889 km27. 12. 2021: 1 022 890 km27. 12. 2022: 1 047 177 km27. 12. 2023: 1 053 261 km27. 12. 2023: 1 053 262 km30. 12. 2024: 1 054 153 km30. 12. 2024: 1 054 154 km24. 1. 2025: 1 054 206 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 1. 2025 Opakovaná STK Karviná (č. 3811) 1 054 206 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
30. 12. 2025
30. 12. 2024 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 1 054 154 km dočasně způsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.2 Z nápravy odkapává mazivo na vozovku. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
29. 1. 2025
30. 12. 2024 Měření emisí Karviná (č. 580301) 1 054 153 km způsobilé bez závad 30. 12. 2025
27. 12. 2023 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 1 053 262 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 12. 2024
27. 12. 2023 Měření emisí Karviná (č. 580301) 1 053 261 km způsobilé bez závad 27. 12. 2024
27. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 1 047 177 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 12. 2023
27. 12. 2021 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 1 022 890 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 12. 2022
27. 12. 2021 Měření emisí Karviná (č. 580301) 1 022 889 km způsobilé bez závad 27. 12. 2022
28. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 932 026 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 12. 2021
15. 1. 2020 Opakovaná STK Karviná (č. 3811) 903 387 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 12. 2020
30. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 903 324 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 4 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.5.1 Ovládací nebo snímací zařízení nastavení výšky vozidla systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je poškozeno nebo je zjevně chybně seřízeno, ale tato závada bezprostředně neohrožuje bezpečnost jízdy vozidla. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.7.2.1 V uložení hřídele převodového ústrojí jsou zjevně větší vůle než provozní. vážná
30. 12. 2020
28. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 793 467 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 12. 2019
27. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Moravskoslezský kraj (č. 3811) 671 516 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 12. 2018
29. 12. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 551 325 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
29. 12. 2017
29. 12. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 437 690 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
29. 12. 2016
29. 12. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 292 931 km způsobilé bez závad 29. 12. 2015
30. 12. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 163 440 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 12. 2014
30. 12. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 163 440 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 12. 2014
21. 2. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 156 234 km způsobilé bez závad 21. 2. 2014
27. 3. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 68 112 km způsobilé
2 lehké
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 3. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.
    Nový provozovatel O.K. Trans Praha spol. s r.o. (IČO 00473251)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  4. Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)
    Nový vlastník O.K. Trans Praha spol. s r.o. (IČO 00473251)
  5. Nový vlastník a provozovatel Ptáček TRANSPORT s.r.o. (IČO 27807291)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2014 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2014 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2016 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2017 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-16-12-0244
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-17-12-0223
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2019 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-18-12-0217
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-12-0256
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-01-0132
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Konec vyřazení z provozu ORLOVÁ
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2021 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-12-0221
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2022 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-21-12-0234
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2023 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-22-12-0208
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2024 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-23-12-0186
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-12-0187
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-25-01-0210
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (DAF FA LF45 2011 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 125 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu DAF FA LF45

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
FA LF45
Typ
DAF FA LF45 LF45EDN2 / LF45EDN2
Varianta
AE120GZMZ
Verze
GR165U1
Typ kód
LF45EDN2
VIN
XLRAE45GF0L364591
PČV
759585
Druh vozidla
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
12. 4. 2011
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2011
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CUMMINS ENGINE CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
GR 165 U1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
163 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6693
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.85
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1875
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9580/ 2550/ 3620
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
5560
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11990/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4480/ 4480
8480/ 8480
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
15500/ 15500
Ložná délka
7320
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R 17.5 136/134K/ 17.5 X 6.75
245/70 R 17.5 136/134K [2]/ 17.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
XLRAE45GF0L364591
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7451-011-02
Číslo TP
UM561364
Číslo ORV
UAK668807
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
NOVÉ,ČESKÁ POJ,UKONČENÍ LS Č.11002285/11+PŘEVOD
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*6: AE083GZAZ
*7: GR165U2
*12: GR165U2
*17: 2008/74K
*18: 0.59
*23: 3
*24: 3
*26: 1
*32: 3 000 - 7 000
*36: 8 490/8 490 - 11 990/11 990
*37: 4 000/4 000; 7 600/7 600, 4 240/4 240; 8 000/8 000
*39: 13 200/13 200
*41: 11 990/11 990 - 15 490/15 490; 22 000/22 000
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA C50-X
*44: 17.5 X 6.75; 235/75 R 17.5 132/130 K (- DO MAX. ZAT. 4 000)
17.5 X 6.75; 10 R 17.5 134/132L K (- DO MAX. ZAT. 4 240)
17.5 X 6.75; 245/70 R 17.5 136/134 K (- DO MAX. ZAT. 4 480)
*45: 17.5 X 6.75; 235/75 R 17.5 132/130 K[2] (- DO MAX. ZAT. 7 600)
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2007/46*0027*03
*23: 2
*36: 12 000/12 000
*37: 4 480/4 480; 8 480/8 480
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 15 500/15 500
*57: MAN
17.5 X 6.75; 10 R 17.5 134/132L K[2] (- DO MAX. ZAT. 8 000)
17.5 X 6.75; 245/70 R 17.5 136/134 K[2] (- DO MAX. ZAT. 8 480)
*57: AUT
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL; OX; AT; EX/II; EX/III
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ
BARVY, KTERÉ MUSÍ BÝT V ČINNOSTI PŘI PROVOZU VOZIDLA NA POZEMNÍCH
KOMUNIKACÍCH, V PŘÍPADĚ, ŽE TO VYŽADUJE REŽIM PROVOZU VOZIDLA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *20, *21: (PNEUMATIKY ODPOVÍDAJÍCÍCH
ÚNOSNOSTÍ VIZ BOD 44, 45)]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
[Alternativní provedení vozidla:
*6: AE083GZAZ
*7: GR165U2
*12: GR165U2
*17: 2008/74K
*18: 0.59
*23: 3
*24: 3
*26: 1
*32: 3 000 - 7 000
*36: 8 490/8 490 - 11 990/11 990
*37: 4 000/4 000; 7 600/7 600, 4 240/4 240; 8 000/8 000
*39: 13 200/13 200
*41: 11 990/11 990 - 15 490/15 490; 22 000/22 000
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA C50-X
*44: 17.5 X 6.75; 235/75 R 17.5 132/130 K (- do max. zat. 4 000)
17.5 x 6.75; 10 R 17.5 134/132L K (- do max. zat. 4 240)
17.5 X 6.75; 245/70 R 17.5 136/134 K (- do max. zat. 4 480)
*45: 17.5 X 6.75; 235/75 R 17.5 132/130 K[2] (- do max. zat. 7 600)
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0027*03
*23: 2
*36: 12 000/12 000
*37: 4 480/4 480; 8 480/8 480
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 15 500/15 500
*57: MAN
17.5 x 6.75; 10 R 17.5 134/132L K[2] (- do max. zat. 8 000)
17.5 X 6.75; 245/70 R 17.5 136/134 K[2] (- do max. zat. 8 480)
*57: AUT
*60: Vozidlo splňuje podmínky ADR a je typu FL; OX; AT; EX/II; EX/III
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové
barvy, které musí být v činnosti při provozu vozidla na pozemních
komunikacích, v případě, že to vyžaduje režim provozu vozidla.
Variabilní provedení vozidla: *20, *21: (pneumatiky odpovídajících
únosností viz bod 44, 45)]
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní ustanovení zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)