DAF FAR XF105 LOW DECK

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12902 cm³
  • 340 kW ≈ 462 k

VINXLRAS47MS0E869348

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 23:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS47MS0E869348

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 23 dnů (19. 3. 2014 až 11. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
FAR XF105 LOW DECK
Typ
DAF FAR XF105 LOW DECK XF05SDN3 / XF05SDN3
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
4. 2. 2010
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12902 cm³
Výkon
340 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
5
Vlastníků v registru
TRUCK LINE CZECH s.r.o.
od 30. 10. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 2. 2010 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
4. 2. 2010 Nový provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581) Registr silničních vozidel
19. 3. 2014 Nový vlastník a provozovatel TRUCK TRADE spol. s r. o. (IČO 60717602) Registr silničních vozidel
19. 3. 2014 Nový vlastník BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581) Registr silničních vozidel
11. 4. 2014 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
11. 4. 2014 Nový provozovatel TRUCK LINE CZECH s.r.o. (IČO 27684032) Registr silničních vozidel
30. 10. 2018 Nový vlastník TRUCK LINE CZECH s.r.o. (IČO 27684032) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-01-0186
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-01-0315
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-14-01-0320
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  5. Nový vlastník a provozovatel TRUCK TRADE spol. s r. o. (IČO 60717602)
    Nový vlastník BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)
  6. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel TRUCK LINE CZECH s.r.o. (IČO 27684032)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-14-04-0889
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-15-01-0926
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-16-01-0754
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-01-0674
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-01-0730
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-02-0533
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-10-2358
  13. Nový vlastník TRUCK LINE CZECH s.r.o. (IČO 27684032)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-01-1524
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-01-1442
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-02-1220
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-01-2174
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-2137
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  21. Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
    Konec vyřazení z provozu ZLÍN
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-03-0114
    Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-02-1347
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-03-1401
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-02-1213
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-02-1030
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-02-1870
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • 2018P087 - vyražení VIN

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (DAF FAR XF105 LOW DECK 2010 v ČR obvykle 3,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,3 %

Srovnáváme s 27 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
FAR XF105 LOW DECK
Typ
DAF FAR XF105 LOW DECK XF05SDN3 / XF05SDN3
Varianta
AR257MZMZ
Verze
MX340U1
Typ kód
XF05SDN3
VIN
XLRAS47MS0E869348
PČV
8107138
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
4. 2. 2010
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2010
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Typ motoru
MX340U1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
340 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12902
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/81G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.66
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10200/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5050; 1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26500/ 26500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
35960/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 48000
Ložná délka
7700
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R 22.5 150/147 K/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22,5 150/147K [2]/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMULLER TSCHECHIEN S.R.O.,ČR
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X ROCKINGER
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7508-051-01
ES/EU
e4*2007/46*0021*
Číslo TP
UJ636667
Číslo ORV
UAV028626
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DNE 7.2.2018 OBNOVA PŮV.VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla: *20,*21,*22: 22.5X7.50; 275/70 R 22.50 148/145 J(-DO MAX.ZAT. 6300)
22.5 X 9.00; 295/60 R 22,5 150/147 K (- do max. zat. 6 700)
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 152/148 K (- do max. zat. 7 100)
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 X 11.75; 355/50 R 22.5 154 K (- do max. zat. 7 500)
*22: 22.5 X 7.50; 275/70 R 22.5 148/145 J [2] (- do max. zat. 11 600)
22.5 X 9.00; 295/60 R 22,5 150/147 K [2] (- do max. zat. 12 300)
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J [2]
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 152/148 K [2] (- do max. zat. 12 600)
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L [2] (- do max. zat. 13 400)
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena
Vozidlo plní ustanovení zákona č.56/2001 Sb.
NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA 56/2001 SB., NÁSTAVBA JE SHODNÁ SE SCHVÁLENÝM TYPEM N-1225-05-01
DNE 07.02.2018 OBNOVA PŮV. VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA NOSNÝ RÁM VOZIDLA.

Další ověření (externí odkazy)