DAF FAR XF105 LOW DECK

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12902 cm³
  • 340 kW ≈ 462 k

VINXLRAS47MS0E936672

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS47MS0E936672

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
FAR XF105 LOW DECK
Typ
DAF FAR XF105 LOW DECK XF05SDN3 / XF05SDN3
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
14. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12902 cm³
Výkon
340 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyvezené do zahraničí

Aktuálně v registru

  • Vlastník: neztotožněný subjekt od 28. 5. 2025
  • Provozovatel: neztotožněný subjekt od 28. 5. 2025

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (DAF FAR XF105 LOW DECK 2012 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 21 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
    Nový provozovatel O.K. Trans Praha spol. s r.o. (IČO 00473251)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 14. 3. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-02-0121
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-12-1343
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-11-1672
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-11-2314
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  6. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Marek Zimolka (IČO 75793563)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-02-1620
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-10-0122
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-10-0275
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-17-10-0117
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-09-0534
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2020 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-19-09-0322
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2020 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-02-0298
  13. Nový provozovatel Paletten service logistik s.r.o. (IČO 29367204)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-09-0394
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-02-0823
  16. Nový vlastník Paletten service logistik s.r.o. (IČO 29367204)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-09-0487
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-09-2107
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-08-1739
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-08-1878
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-09-0008
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-09-1603
  23. Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • 2021V190 - Potvrzení o identifikaci vozidla DAF

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
FAR XF105 LOW DECK
Typ
DAF FAR XF105 LOW DECK XF05SDN3 / XF05SDN3
Varianta
AR257MZTZ
Verze
MX340U4
Typ kód
XF05SDN3
VIN
XLRAS47MS0E936672
PČV
7890909
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
14. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2012
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Typ motoru
MX340U4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
340 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12902
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.66
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10255/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5050 + 1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24900/ 24900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
6700/ 6700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
35960/ 35960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
7750
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R 22,5 150/147 K/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22,5 150/147 K [2]/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22,5 150/147 K/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FLIEGL, TRIPTIS, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X, AX 50
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VÝVOZ
ZTP
7508-051-02
ES/EU
e4*2007/46*0021*
Číslo ORV
UBL065530
Druh RZ
STD.VÝVOZ-CIZINA
Varianta RZ
161
Doplňkový text na TP
DNE 24.09.2021 NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE Č.J. 2021V190 ZE DNE 13.9.2021 PROVEDENA OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA NOSNÝ RÁM VOZIDLA VEDLE PŮVODNÍHO MÍSTA RAŽENÍ. ZBYTKY VIN ZNEHODNOCENY PŘERAŽENÍM.
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *N.1(1.),N.3(3.): 22.5 X 9.00; 295/60 R 22,5 150/147 K (- DO MAX. ZAT. 6 700)
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 152/148 K (- DO MAX. ZAT. 7 100)
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 X 11.75; 355/50 R 22.5 154 K (- DO MAX. ZAT. 7 500)
*N.2(2.): 22.5 X 9.00; 295/60 R 22,5 150/147 K [2] (- DO MAX. ZAT. 12 300)
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J [2]
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 152/148 K [2] (- DO MAX. ZAT. 12 600)
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L [2] (- DO MAX. ZAT. 13 400)
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
DNE 24.09.2021 NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE Č.J. 2021V190 ZE DNE 13.9.2021 PROVEDENA OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA NOSNÝ RÁM VOZIDLA VEDLE PŮVODNÍHO MÍSTA RAŽENÍ. ZBYTKY VIN ZNEHODNOCENY PŘERAŽENÍM.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.