DAF FAR XF
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12902 cm³
- 340 kW ≈ 462 k
VINXLRAS47MS0G015591
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS47MS0G015591
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DAF
- Model
- FAR XF
- Typ
- / H4SN3
- Datum 1. registrace
- 17. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 3. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12902 cm³
- Výkon
- 340 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Kahuda s.r.o. (IČO 04682891) od 3. 9. 2020
- Provozovatel: Kahuda s.r.o. (IČO 04682891) od 3. 9. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 3. 2014 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2014 | Nový provozovatel | Petr Bednář (IČO 63262851) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2017 | Nový vlastník | Petr Bednář (IČO 63262851) | Registr silničních vozidel |
| 3. 9. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Kahuda s.r.o. (IČO 04682891) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 1. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 840 949 km | způsobilé | 2 lehké | 5. 1. 2027 |
| 11. 12. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 838 923 km | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2026 |
| 10. 1. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 767 700 km | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2026 |
| 9. 1. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 767 670 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2026 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 704 192 km | způsobilé | 2 lehké | 26. 1. 2025 |
| 19. 1. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 702 896 km | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2025 |
| 15. 2. 2023 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 627 822 km | způsobilé | 5 lehké | 15. 2. 2024 |
| 1. 2. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 624 548 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2024 |
| 21. 2. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 555 549 km | způsobilé | 5 lehké | 21. 2. 2023 |
| 14. 2. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 554 459 km | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2023 |
| 2. 3. 2021 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 492 453 km | způsobilé | 3 lehké | 2. 3. 2022 |
| 2. 3. 2021 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 492 447 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2022 |
| 31. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 466 666 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 430 132 km | způsobilé | 6 lehké | 16. 3. 2021 |
| 16. 3. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 43 132 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2021 |
| 8. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 420 879 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 15. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 417 561 km | způsobilé | 5 lehké | 15. 3. 2020 |
| 1. 3. 2018 | Opakovaná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 405 393 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 2. 2019 |
| 19. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 4 vážné, 4 nebezpečné | 19. 2. 2018 |
| 19. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 402 587 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 19. 2. 2019 |
| 25. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 142 558 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 2. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 295 906 km | způsobilé | 7 lehké | 24. 2. 2018 |
| 4. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 204 426 km | způsobilé | 1 lehká | 4. 3. 2017 |
| 5. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 89 532 km | způsobilé | 1 lehká | 5. 3. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Petr Bednář (IČO 63262851)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-15-03-0144Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2017 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-16-03-0169Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2017 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2018 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-02-0576
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-17-04-0939
-
Nový vlastník Petr Bednář (IČO 63262851)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-02-0671Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-02-0657
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2019 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-03-0027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2020 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-19-03-0483
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2019 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-11-0437Konec vyřazení z provozu PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2021 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-03-0820
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-08-1321
-
Nový vlastník a provozovatel Kahuda s.r.o. (IČO 04682891)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-21-03-0026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2023 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-02-0147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2024 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-23-02-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-24-01-0184
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-01-1239
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-01-0319
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- 2020P098 - Potvrzení o identifikaci vozidla DAF –
- 2020P361a - Potvrzení – použití alternativního roz
- 2020P361b - Oprava údajů v technickém průkazu vozi
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- DAF
- Obchodní označení
- FAR XF
- Typ
- / H4SN3
- Varianta
- AR257ZD6ZZ
- Verze
- RGV249LZZZ
- Typ kód
- H4SN3
- VIN
- XLRAS47MS0G015591
- PČV
- 12979252
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Datum 1. registrace
- 17. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 3. 2014
- Druh (typ)
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Typ motoru
- MX340U4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 340 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12902
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.66
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9600/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4800+ 1400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25700/ 25700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
6700/ 6700
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36750/ 36750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R 22,5 150/147 L/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22,5 150/147 L [2] / 22.5 X 9.00
295/60 R 22,5 150/147 L/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HIPOCAR, S.R.O., PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 502/2014
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7508-054-02
- ES/EU
- e4*2007/46*0021*
- Číslo TP
- UF607707
- Číslo ORV
- UAZ818983
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 17.03.2014 ZAPSÁNA LS. č. 9149210084 dne 5.5.2017 ukončení LS - Moneta - dříve VB Leasing/-
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ : *20-21, *22: PNEUMATIKY ODPOVÍDAJÍCÍCH ÚNOSNOSTI VIZ BOD 44 AŽ 46 A *D.2: DLE PROVEDENÍ VE FORMÁTU: *D.2:ÚPLNÉ ZNĚNÍ VARIANTY/VERZE AR257ZD6ZZZ/RGV249LZZZZZZZZ9M340U4
*44,46: 22.5 X 9.00; 295/60 R 22,5 150/147 K (- DO MAX. ZAT. 6 700)
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J
22.5 X 8.25; 295/80 R 22,5 152/148 J
22.5 X 8.25; 12 R 22.5 152/148 K (- DO MAX. ZAT. 7 100)
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 154/150 K
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 X 11.75; 355/50 R 22.5 154 K (- DO MAX. ZAT. 7 500)
22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K
22.5 X 9.00; 13 R 22.5 156/150 K (- DO MAX. ZAT. 8 000)
22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 160 J
22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 160 J (- DO MAX. ZAT. 9 000)
*45: 22.5 X 9.00;295/60R 22.5 150/147 K [2] -DO MAX.ZAT. 12 300 )
22.5 X 8.25; 305/70 R 22,5 152/148 J [2]
22.5 X 8.25; 295/80 R 22,5 152/148 J [2]
22.5 X 8.25; 12 R 22.5 152/148 K [2] (- DO MAX. ZAT. 12 600)
22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 154/150 K [2]
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L [2]
22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K [2]
22.5 X 9.00; 13 R 22.5 156/150 K [2] (- DO MAX. ZAT. 13 400)
*42:TŘÍDA C50-X; TŘÍDA A-50X;TŘÍDA S-ČEP 40MM
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
DNE 16.03.2020 ZÁPIS OBNOVY VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ - VYRAŽENO NA NOSNÝ RÁM VEDLE PŮVODNÍHO MÍSTA RAŽENÍ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLRAS47MS0G015591
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.