DAF FAR CF75.360
- 2002
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9186 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINXLRAS75PC0E587532
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS75PC0E587532
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika), datum dovozu 22. 10. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DAF
- Model
- FAR CF75.360
- Typ
- / CF75SDN3
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 6. 11. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9186 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: HEJA TRUCKS GROUP s.r.o. (IČO 06447406) od 14. 8. 2026
- Provozovatel: HEJA TRUCKS GROUP s.r.o. (IČO 06447406) od 14. 8. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 11. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 10. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 22. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | KOUBA Trans, s.r.o. (IČO 27371310) | Registr silničních vozidel |
| 24. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Roman Dolejš (IČO 67274676) | Registr silničních vozidel |
| 14. 1. 2019 | Nový provozovatel | RODO autodoprava - jeřáby s.r.o. (IČO 03681424) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2020 | Nový vlastník | RODO autodoprava - jeřáby s.r.o. (IČO 03681424) | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | HEJA TRUCKS GROUP s.r.o. (IČO 06447406) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 1 132 749 km | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 8. 2028 |
| 6. 2. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 1 123 176 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 2. 2026 |
| 6. 2. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 1 123 175 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2027 |
| 29. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 1 109 361 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 1. 2026 |
| 1. 3. 2023 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | 1 091 504 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 1. 2024 |
| 22. 2. 2023 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | 1 091 411 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 30. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3810) | 1 091 144 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 5 vážných
| 30. 1. 2024 |
| 20. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 025 948 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 1. 2023 |
| 21. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 996 772 km | způsobilé | 9 lehkých
| 21. 1. 2022 |
| 23. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 966 070 km | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 1. 2021 |
| 2. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 929 922 km | způsobilé | 9 lehkých
| 2. 1. 2020 |
| 10. 1. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Dolní Břežany (č. 3243) | 896 442 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 9. 2. 2018 |
| 10. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 896 441 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 10. 1. 2019 |
| 22. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 879 961 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 11. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | 686 789 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 11. 2017 |
| 8. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | 868 754 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 8 vážných, 2 nebezpečné
| 8. 11. 2016 |
| 30. 11. 2015 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 817 060 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 10. 2016 |
| 23. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 812 670 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 7 vážných
| 22. 11. 2015 |
| 22. 10. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 754 457 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 10. 2015 |
| 21. 10. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Hlavní město Praha (č. 3106) | 700 047 km | způsobilé | 14 lehkých
| 21. 10. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-10-1853
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Maďarská republikaNový vlastník a provozovatel KOUBA Trans, s.r.o. (IČO 27371310)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-10-2002Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-10-2043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-11-2556Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-16-11-0088
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-16-11-0112
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-03-1749
-
Nový vlastník a provozovatel Roman Dolejš (IČO 67274676)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-01-0739Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-01-0720
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2019 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-19-01-0076
-
Nový provozovatel RODO autodoprava - jeřáby s.r.o. (IČO 03681424)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2021 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-20-01-1892
-
Nový vlastník RODO autodoprava - jeřáby s.r.o. (IČO 03681424)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2022 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-01-1793
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-22-01-1872
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2023 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-23-01-1347
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-23-02-1106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-23-03-0064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-01-1812
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-02-0256
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ODRY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2027 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-26-08-0296
-
Nový vlastník a provozovatel HEJA TRUCKS GROUP s.r.o. (IČO 06447406)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- DAF
- Obchodní označení
- FAR CF75.360
- Typ
- / CF75SDN3
- Typ kód
- CF75SDN3
- VIN
- XLRAS75PC0E587532
- PČV
- 12831270
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 6. 11. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2013
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE S HYDRAULICKOU RUKOU PALFINGER
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Typ motoru
- PE 265 C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2080
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9186
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1560
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11170/ 2780/ 3600
- Rozvor [mm]
- 5 900 + 1 400
- Provozní hmotnost
- 14660
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Ložná délka
- 7500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M / 22.5 X 8.25
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DAF N.V.EIDHOVEN NIZOZEMÍ
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S ČEP 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 4497-015-00
- Číslo ORV
- UBN112839
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- HYDR. RUKA
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ.
IDV DOVOZ MAĎARSKO, PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA 06.11.2002
ODEBRÁN TP MAĎARSKO: GS54605; REGISTRAČNÍ ZNAČKA Z12401113
16.01.2018 SCHVÁLENA PŘESTAVBA VOZIDLA DLE ROZHODNUTÍ Č.J.4724/2018
PO PŘESTAVBĚ SE MĚNÍ BODY:2,6,7,12,13,14,15 A G.
VOZIDLO PO PROVEDENÉ PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLRAS75PC0E587532
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.