DAF FAN CF75.250Q 420

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9186 cm³
  • 183 kW ≈ 249 k

VINXLRAS75PC0E632914

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS75PC0E632914

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Nizozemské království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
FAN CF75.250Q 420
Typ
/ AS75PC
Datum 1. registrace
8. 7. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9186 cm³
Výkon
183 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
356 741 km
při prohlídce 15. 7. 2026
4
Vlastníci v registru
Lubomír Janků
od 27. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 7. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
22. 6. 2015 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
22. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel TRAVEL & MOVING s.r.o. (IČO 01422171) Registr silničních vozidel
14. 7. 2021 Nový vlastník a provozovatel BLÁŽA steel, s.r.o. (IČO 63471710) Registr silničních vozidel
22. 9. 2023 Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
22. 9. 2023 Nový provozovatel Montáže Zubček s.r.o. (IČO 24841510) Registr silničních vozidel
27. 1. 2025 Nový vlastník a provozovatel Lubomír Janků (IČO 61199567) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000250 000300 000350 000400 000 201620182020202220242026 10. 6. 2015: 212 472 km9. 7. 2015: 213 326 km9. 6. 2016: 237 052 km14. 6. 2016: 237 207 km8. 6. 2017: 273 990 km29. 6. 2017: 274 064 km8. 6. 2018: 310 310 km13. 6. 2018: 310 367 km24. 6. 2019: 327 954 km13. 7. 2021: 338 745 km13. 7. 2021: 338 746 km16. 9. 2022: 343 414 km19. 9. 2022: 343 415 km22. 9. 2023: 351 638 km26. 9. 2024: 352 233 km27. 9. 2024: 352 277 km25. 10. 2024: 352 407 km1. 12. 2025: 356 075 km1. 12. 2025: 356 089 km14. 7. 2026: 356 723 km15. 7. 2026: 356 741 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 7. 2026 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 356 741 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
15. 7. 2027
14. 7. 2026 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 356 723 km způsobilé bez závad 14. 7. 2027
1. 12. 2025 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 356 089 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.7.1.3 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového ventilu. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.2.2.2 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na funkci systému. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
31. 12. 2025
1. 12. 2025 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 356 075 km způsobilé bez závad 1. 12. 2026
25. 10. 2024 Opakovaná STK Svitavy (č. 3616) 352 407 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 9. 2025
27. 9. 2024 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 352 277 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 10 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.5.3.1.3 Zadní mlhovou svítilnu nelze uvést v činnost nebo vypnout. vážná
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.2.4 Uvolněné nebo nevhodné uchycení desky zadního značení na vozidle negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti nebo je uchycení nespolehlivé a může způsobit její upadnutí nebo zranění osob (vnější výčnělky vozidla) nebo držák desky pro pomalá vozidla, je-li vyžadován, chybí nebo není spolehlivý. vážná
  • 5.2.3.2 Pneumatiky na vozidle, nestanoví-li výrobce jinak, různé konstrukce. vážná
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 5.2.3.10.1 Náhradní kolo chybí nebo je poškozené nebo neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 7.90.2.2 Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. vážná
27. 10. 2024
26. 9. 2024 Měření emisí Chornice (č. 560904) 352 233 km způsobilé bez závad 26. 9. 2025
22. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Rosice (č. 3735) 351 638 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 9. 2024
19. 9. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 343 415 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
19. 9. 2023
16. 9. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 343 414 km způsobilé bez závad 16. 9. 2024
13. 7. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 338 746 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 7. 2022
13. 7. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 338 745 km způsobilé bez závad 13. 7. 2022
24. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 327 954 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
24. 6. 2020
13. 6. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 310 367 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 6. 2019
8. 6. 2018 Měření emisí Karviná (č. 580301) 310 310 km – bez závad 8. 6. 2019
29. 6. 2017 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 274 064 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 6. 2018
8. 6. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 273 990 km nezpůsobilé
2 lehké, 19 vážných, 2 nebezpečné
  • 0.1.3.2 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. vážná
  • 1.1.7.1.5 Únik vzduchu z brzdového ventilu, způsobuje znatelný pokles tlaku vzduchu v brzdovém systému vozidla. nebezpečná
  • 1.1.9.3.1 Uchycení vzduchojemu je uvolněné nebo neodpovídá požadavkům nebo jeho způsob montáže neodpovídá požadavkům. vážná
  • 1.1.11.2.2 Únik vzduchu z brzdového potrubí nebo spojů působící znatelný pokles tlaku v brzdovém systému. nebezpečná
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 2.1.3.3.1 Zjevné ohnutí řídící nebo spojovací tyče řízení. vážná
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.4.1.6 Sada (pár) světlometů zjevně nesplňuje předepsané fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.5.1.2.2 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo těleso nebo optický systém světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 5.1.1.4.2 Zařízení pro zdvihání / spouštění nápravy je popraskané, deformované nebo nadměrně zkorodované nebo v otočném uložení jsou větší vůle než provozní nebo zařízení pro zdvihání / spouštění nápravy není funkční. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.1.4.3.2 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo chybí nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné nebo není spolehlivé a tato závada ovlivňuje jeho funkci nebo bezpečnost. vážná
  • 6.2.8.1.2 Stupátka nebo schůdky jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). vážná
  • 6.2.9.7.2 Z hydraulického zařízení odkapává olej. vážná
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
  • 7.5.1.2 Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, nebo poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům. vážná
  • 7.13.2.2 Označení nebo nápisy na vozidle jsou poškozené tak, že nejsou čitelné nebo neplní svoji funkci nebo označení nebo nápisy neodpovídají požadavkům. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
8. 6. 2017
14. 6. 2016 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 237 207 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
9. 6. 2017
9. 6. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 237 052 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.6.1 Montáž spojovacího zařízení není uvedena v dokumentaci vozidla nebo montáž spojovacího zařízení neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
9. 7. 2016
9. 7. 2015 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 213 326 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 6. 2016
10. 6. 2015 Před registrací Moravskoslezský kraj (č. 3823) 212 472 km dočasně způsobilé
2 lehké, 6 vážných
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
  • 4.6.1.1.2 Nesvítí žádný zpětný světlomet. vážná
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 7. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
    Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-15-06-0306
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel TRAVEL & MOVING s.r.o. (IČO 01422171)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-15-07-0139
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-16-06-0195
  6. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-16-06-0268
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-17-06-0078
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-17-06-0277
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2019 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-18-06-0102
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-06-0200
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  13. Konec vyřazení z provozu HAVÍŘOV
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-07-0966
  16. Nový vlastník a provozovatel BLÁŽA steel, s.r.o. (IČO 63471710)
    Konec vyřazení z provozu HAVÍŘOV
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-09-1396
  18. Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel Montáže Zubček s.r.o. (IČO 24841510)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2024 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-23-09-0798
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-09-0137
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-10-0147
  21. Nový vlastník a provozovatel Lubomír Janků (IČO 61199567)
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-12-0023
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-07-0913
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Nizozemské království (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Brož Jiří,Typ vozu: DAF FAN CF75.2
  • Zprávu zapsal: Brož Jiří,Typ vozu: DAF FAN CF75.2

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
FAN CF75.250Q 420
Typ
/ AS75PC
Typ kód
AS75PC
VIN
XLRAS75PC0E632914
PČV
13553184
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Datum 1. registrace
8. 7. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2015
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Typ motoru
PE 183 C1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
183 / 2080
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9186
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1560
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8800/ 2500/ 3000
Rozvor [mm]
4220+1400
Provozní hmotnost
12620
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26500/ 26500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
13500/ 13500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 L / 22.5 X9,00
295/80 R 22.5 152/148 J[2] / 22.5 X 8.25
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
20-10030
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
RINGFEDER 5050 A; TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBJ593197
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 27.01.2025 - LS UKONČENA.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla
*20: 22.5 x 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K
*21: 22.5 x 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 x 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K
*22: 22.5 x 9.00; 315/70 R 22.5 154/150
Dovoz Nizozemí,rok výroby neurčen,dle ORV Nizozemí 1.evid.”08.07.2004”.
Technická způsobilost vozidla převzata ze země původu.
ORV CZ část I.II. vystaveny na základě dokladů země původu a STK.
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
13.06.2016 REGISTRACE TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ- RINGFEDER TYP 505A, TŘÍDA C50-X,SPR.POPL. 50,-KČ, ORV UAQ 211369

Další ověření (externí odkazy)