DAF FAR CF75

  • 2012
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9186 cm³
  • 266 kW ≈ 362 k

VINXLRAS75PC0E968311

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 12:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS75PC0E968311

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (18. 11. 2014 až 19. 11. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
FAR CF75
Typ
/ CF75SDN3
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
15. 11. 2012
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2012
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9186 cm³
Výkon
266 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

  • Vlastník: LOSL s.r.o. (IČO 25103245) od 21. 8. 2026
  • Provozovatel: LOSL s.r.o. (IČO 25103245) od 21. 8. 2026

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel FRESHFRUIT LOGISTIC, s.r.o. (IČO 26429667)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  4. Nový vlastník FRESHFRUIT LOGISTIC, s.r.o. (IČO 26429667)
    Nový vlastník a provozovatel DAF Trucks Praha, s.r.o. (IČO 64945332)
  5. Nový vlastník PACCAR Financial CZ s.r.o. (IČO 02315980)
    Nový provozovatel FRESHFRUIT LOGISTIC, s.r.o. (IČO 26429667)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  7. Nový provozovatel PACCAR Financial CZ s.r.o. (IČO 02315980)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  9. Nový vlastník a provozovatel Schubert partner a.s. (IČO 27120902)
    Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2017 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2018 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-17-10-0125
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-18-09-1516
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2020 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-09-1639
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2021 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-09-1543
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2022 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-09-1582
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2023 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-22-09-1775
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-23-09-1414
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2024 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-10-0460
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2025 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-11-0238
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2026 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-25-10-0287
  22. Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • 2024V150_Souhlas s obnovou VIN_0E968311

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
FAR CF75
Typ
/ CF75SDN3
Varianta
AR265ZD6ZZZ
Verze
RDR265JZZZZZZZ0P265U1
Typ kód
CF75SDN3
VIN
XLRAS75PC0E968311
PČV
12464906
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
15. 11. 2012
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2012
Druh (typ)
SAMOSTATNÁ SKŘÍŇ : SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Typ motoru
PR 265 U1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
266 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9186
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9990/ 2600/ 3440
Rozvor [mm]
5050+1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26500/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32780/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
7480
Ložná šířka
2500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/865 R 22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVACAR, IVANČICE S.R.O., ČR
Výrobní číslo karoserie
067-2012
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2. 52. 7505
ES/EU
e4*2007/46*0010*
Číslo ORV
UBN246468
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS 2008/74G;18.11.2014 Ukonč.ls 22.10.2024 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ 22.10.2024 TP UE902096 ZNEHODNOCEN A VRÁCEN KLIENTOVI. VYŘAZENO 1156/2026
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÁ VOZIDLA: *20, *21, *22: (PNEUMATIKY ODPOVÍDAJÍCÍCH ÚNOSNOSTÍ VIZ BOD 44 AŽ 46)
*44,46: 22,5 X 9,00: 315/60 R 22,5 152/148 K (- DO MAX. ZAT. 7 100 )
22,5 X 9,00; 315/70 R 22,5 154/150 L
22.5 X 11,75; 355/50 R 22,5 154 K (- DO MAX. ZAT. 7 500)
22,5 X 9,00; 315/80 R 22,5 156/150 K
22,5 X 9,00; 13 R 22,5 156/150 K (- DO MAX. ZAT. 8 000)
22.5 X 11.75; 385/55 R 22,5 160 J
22,5 X 11,75: 385/65 R 22,5 160 J (- DO MAX. ZAT. 9 000)
*45: 22,5 X 7,50; 11 R 22,5 148/145 J [2]
22,5 X 7,50: 275/70 R 22,5 148/145 3 [2] (- DO MAX. ZAT. 11 600)
22,5 X 9,00; 295/60 R 22,5 150/147 K [2] (- DO MAX. ZAT.12 300)
22,5 X 8,25: 305/70 R 22,5 152/148 J [2]
22,5 X 8,25; 295/80 R 22,5 152/148 J [2]
22,5 X 8,25: 12 R 22,5 152/148 K [2]
22,5 X 9,00: 315/60 R 22,5 152/148 K [2] (- DO MAX. ZAT. 12 600)
22,5 X 9,00: 315/70 R 22,5 154/150 L [2]
22,5 X 9,00: 315/80 R 22,5 156/150 K [2]
22,5 X 9,00: 13 R 22,5 156/150 K [2] (- DO MAX. ZAT 13 400)
*42: TŘÍDA C50-X: TŘÍDA A50-X: TŘÍDA S-ČEP 40MM
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
*D.2: ÚPLNÉ ZNĚNÍ VARIANTY/VERZE AR265ZD6ZZZ/RDR265JZZZZZZZ0P265U1
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
NÁSTAVBA A JEJÍ INSTALACE NA PODVOZEK ODPOVÍDÁ PODMÍNKÁM VÝROBCE VOZIDLA,
ZÁKONU Č. 56/2001 SB. A JE VE SHODĚ SE SCHVÁLENÝM TYPEM PEVNÉ NÁSTAVBY Č. C-1352 ZE DNE 14.3.2011.
SPOLU S NÁSTAVBOU NAMONTOVÁNA CHLADÍCÍ JEDNOTKA ZN. CARRIER TYP
XARIOS 600 T VE SPODOVÉ ÚPRAVĚ, SCHVÁLENÁ MDS ČR ZE DNE 8.1.2007.
IVACAR IVANČICE SPOL. S R.O. KRUMLOVSKÁ 30, 661 91 IVANČICE
22.10.2024
OBNOVENO PŮVODNÍ VIN *XLRAS75PC0E968311* VOZIDLA NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ. VYRAŽENONA NOSNÝ RÁM, VEDLE PŮVODNÍHO VIN.
PŮVODNÍ NEČITELNÉ VIN BYLO ZNEHODNOCENO.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.