DAF
- 2005
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12580 cm³
- 315 kW ≈ 428 k
VINXLRAS85XC0E686288
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRAS85XC0E686288
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DAF
- Typ
- DAF . FAR CF85.430 / FAR CF85.430
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 2005
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12580 cm³
- Výkon
- 315 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zdeněk Brabec (IČO 66434190) od 16. 9. 2009
- Provozovatel: Zdeněk Brabec (IČO 66434190) od 16. 9. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 2005 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 2005 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2005 | Nový provozovatel | IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2009 | Nový provozovatel | ZDENEK BRABEC POD NEMOCNICÍ 226, TREBOTOV CERNOŠICE | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Zdeněk Brabec (IČO 66434190) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 405 317 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 5. 2027 |
| 5. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 358 191 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 5. 2026 |
| 6. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 315 769 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 5. 2025 |
| 6. 5. 2024 | Měření emisí | Dolní Břežany (č. 421039) | 1 315 749 km | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2025 |
| 1. 12. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 270 449 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2024 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 220 629 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 5. 2023 |
| 4. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 154 424 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2022 |
| 4. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 093 390 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 5. 2021 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 025 412 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 5. 2020 |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 953 341 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2019 |
| 29. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3243) | 881 741 km | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 5. 2018 |
| 31. 5. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 813 473 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 5. 2017 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 742 914 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2016 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 660 251 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 5. 2015 |
| 1. 7. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 604 368 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 5. 2014 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 553 900 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2013 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 501 102 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2012 |
| 29. 7. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 432 700 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2011 |
| 10. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | 367 182 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2009 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 349 502 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003)
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Nový provozovatel ZDENEK BRABEC POD NEMOCNICÍ 226, TREBOTOV CERNOŠICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Brabec (IČO 66434190)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2012 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2013 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2014 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2015 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2017 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-17-05-2882
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-05-0431
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2020 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-19-05-0321
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2021 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-20-05-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-05-0243
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2023 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-22-05-0459
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2024 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-23-05-0411
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-12-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2025 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-24-05-0315
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2026 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-05-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2027 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-26-05-0027
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- DAF
- Typ
- DAF . FAR CF85.430 / FAR CF85.430
- Typ kód
- FAR CF85.430
- VIN
- XLRAS85XC0E686288
- PČV
- 6193111
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 2005
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF, N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Typ motoru
- XE 315 C1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 315 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12580
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.7
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9660/ 2550/ 3500
- Rozvor [mm]
- 4800; 1400
- Provozní hmotnost
- 11660
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26400/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 6600
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 154/150 M/ 22.5 X 9,00
315/80 R 22.5 154/150M[2]/ 22.5 X 9,00
315/80 R 22.5 154/150 M/ 22.5 X 9,00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- D.M.T.-PETR KOUDELKA, PRAHA 4
- Výrobní číslo karoserie
- 72005230
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5823-015-00
- Číslo TP
- UH797787
- Číslo ORV
- UAG880229
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Č.P.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Variabilní provedení vozidla
*44-46: 9.00 x 22.5;295/60 R 22,5;150/145L,
9.00 x 22.5;315/60 R 22,5;152/148L,
9.00 x 22.5;315/70 R 22.5;154/148L,
9.00 x 22.5;315/80 R 22.5;154/150M,
8.00 x 20;12 R 20;154/149K,
9.00 x 22.5;13 R 22.5;154/150K,
11.75 x 22.5;385/65 R 22.5;160K,
*45: 9.00 x 22.5;295/60 R 22,5;150/145L[2],
9.00 x 22.5;315/60 R 22,5;152/148L[2],
9.00 x 22.5;315/70 R 22.5;154/148L[2],
9.00 x 22.5;315/80 R 22.5;154/150M[2],
8.00 x 20;12 R 20;154/149K,
9.00 x 22.5;13 R 22.5;154/150K,
Maximální hmotnost na nápravu je dána indexem únosnosti pneumatik nebo
technickým limitem nápravy daným výrobcem, rozhodující je vždy nižší
z obou únosností. Kategorie rychlosti na obou nápravách min. K.
Vozidlo plní ustanovení zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLRAS85XC0E686288
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.