DAF XG 480 FAN
- 2025
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12902 cm³
- 355 kW ≈ 483 k
VINXLRASF53X0G530950
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRASF53X0G530950
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DAF
- Model
- XG 480 FAN
- Typ
- / F53N3
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 7. 2025
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12902 cm³
- Výkon
- 355 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PACCAR Financial CZ s.r.o. (IČO 02315980) od 31. 7. 2025
- Provozovatel: HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. (IČO 28517679) od 31. 7. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 7. 2025 | První registrace | PACCAR Financial CZ s.r.o. (IČO 02315980) | Registr silničních vozidel |
| 31. 7. 2025 | Nový provozovatel | HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. (IČO 28517679) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 8. 2026 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 114 685 km | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2027 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník PACCAR Financial CZ s.r.o. (IČO 02315980)Nový provozovatel HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. (IČO 28517679)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2026Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2027 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-26-08-0002
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- DAF
- Obchodní označení
- XG 480 FAN
- Typ
- / F53N3
- Varianta
- AN270ZD6ZZZ
- Verze
- 8Z080115080ZZZ270500ZZZZZKA3355H5
- Typ kód
- F53N3
- VIN
- XLRASF53X0G530950
- PČV
- 19077211
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAF TRUCKS N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 7. 2025
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF TRUCKS NV
- Typ motoru
- MX-13 355 H5
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 355 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12902
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1200
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10150/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4800+1400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12290
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
8000/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 40218/ 39000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50R22.5 156 K/ 22.5X11.75ET135
295/60R22.5 147 M [2]/ 22.5X9.00ET156
355/50R22.5 156 K/ 22.5X11.75ET135
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- ANV000R0004174
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 13114-0106-091
- ES/EU
- e8*2018/858*00049*01
- Číslo ORV
- UBL644885
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*23,24: (#S,S.1): dle provedení
*41: (#15): dle provedení
*42: (#16): TŘÍDA C]
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2; #3; #4: F53N3; AN270ZD6ZZZ; 8Z080115080ZZZ270500ZZZZZKA3355H5
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
#O.1: 26 025/26 025 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
#O1: 27 000/24 000
#O1: 18 000/18 000 – PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
ÚPLNÉ ZNAČENÍ TYPU, VARIANTY, VERZE VE DRUHÉM STUPNI PAN01, EAAF, A000A DLE PROVEDENÍ A SCHVÁLENÍ 8*2018/858*00049*01. VOZIDLO JE VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S ČÍSLEM ES SCHVÁLENÍ TYPU SAMOSTATNÉHO TECHNICKÉHO CELKU VE II. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR). VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. 19.11.2024
M: 4800+1400
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: XLRASF53X0G530950
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.