DAF CF 370 FAR
- 2016
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 271 kW ≈ 368 k
VINXLRASM4100G089286
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 2:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRASM4100G089286
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- DAF
- Model
- CF 370 FAR
- Typ
- / M4SN3
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 271 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KM - PRONA Transport, s.r.o. (IČO 22793844) od 29. 3. 2016
- Provozovatel: KM - PRONA Transport, s.r.o. (IČO 22793844) od 29. 3. 2016
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel KM - PRONA Transport, s.r.o. (IČO 22793844)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2017Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2017 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-03-0403Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-03-0405
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-03-0380Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-03-0383
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2019 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-03-0302Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-03-0305
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-03-0272Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-03-0273
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-03-0280Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-03-0272
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-03-0177Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-03-0181
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-22-04-0106
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-03-0062Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-03-0064
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-02-1582Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-02-1587
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-02-1286Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-02-1289
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-02-1359
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-03-0010Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-03-0011
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Brož Jiří,Typ vozu: DAF CF 370 FAR
- Zprávu zapsal: Brož Jiří,Typ vozu: DAF CF 370 FAR
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- DAF
- Obchodní označení
- CF 370 FAR
- Typ
- / M4SN3
- Varianta
- AR270ZD6AZ
- Verze
- RCR270AZZR
- Typ kód
- M4SN3
- VIN
- XLRASM4100G089286
- PČV
- 13942027
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAF N.V., EINDHOVEN, HOLANDSKO
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 2016
- Druh (typ)
- 12 CISTERNA ADR
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF N.V., EINDHOVEN, HOLANDSKO
- Typ motoru
- MX-11 271 H1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 271 / 1700
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1275
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9209/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 4600 + 1400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 27000/ 26000
- Objem cisterny
- 18.4
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KARL KÄSSBOHRER FAHRZEUGWERKE, GMBH
- Výrobní číslo karoserie
- 693/10/10387
- Barva
- MODRÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7505-203-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0016*
- Číslo TP
- UG795318
- Číslo ORV
- UAP554756
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- KARTA VOZIDLA OPRAVENA
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *20, *21, *22: (PNEUMATIKY ODPOVÍDAJÍCÍCH ÚNOSNOSTÍ VIZ BOD 44 AŽ 46) A *D.2: - DLE PROVEDENÍ VE FORMÁTU: *D.2: ÚPLNÉ ZNĚNÍ VARIANTY/VERZE AR280ZD6ZZZ/RAR280EMLRSPUK01320H1
*44, 46: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150K.
22.5 X 9.00; 13 R 22.5 156/150 K (- DO MAX. ZAT. 8000)
22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 160 J
22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 160 J (- DO MAX. ZAT. 9000)
*45: 22.5 X 9.00; 315/60 R 22.5 154/150 K [2]
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L [2]
22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K [2]
22.5 X 9.00; 13 R 22.5 156/150 K [2] (- DO MAX. ZAT. 13 400)
*42: TŘÍDA C50-X; TŘÍDA A50-X; TŘÍDA S-ČEP 40MM
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL; OX; AT; EX/II: EX/III
*60: VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ
BARVY, KTERÉ MUSÍ BÝT V ČINNOSTI PŘI PROVOZU VOZIDLA NA POZEMNÍCH
KOMUNIKACÍCH, V PŘÍPADĚ, ŽE TO VYŽADUJE REŽIM PROVOZU VOZIDLA.]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
DNE 01.02.2016 VÝROBA VE II. STUPNI, Č. J. MML/060507/16/KKO.
VÝROBCE: KM-PRONA TRANSPORT, S.R.O., RYNOLTICE 215, IČ: 22793844.
VOZIDLO PLNÍ PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL; AT.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA DLE § 33/1 ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: XLRASM4100G089286
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.