DAF CF 410 FAR

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 300 kW ≈ 408 k

VINXLRASM4100G289250

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRASM4100G289250

STK končí 11. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
CF 410 FAR
Typ
M4SN3
Datum 1. registrace
11. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
300 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 3 dny
platnost do 11. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
416 157 km
při prohlídce 11. 11. 2025
2
Vlastníci v registru
ADAM & PARTNER, s.r.o.
od 17. 12. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 12. 2019 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
11. 12. 2019 Nový provozovatel ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351) Registr silničních vozidel
17. 12. 2024 Nový vlastník ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20212022202320242025 9. 12. 2020: 77 266 km2. 12. 2021: 151 157 km23. 11. 2022: 212 409 km15. 11. 2023: 277 986 km15. 11. 2023: 277 989 km8. 4. 2024: 302 547 km15. 11. 2024: 339 635 km15. 11. 2024: 339 636 km11. 11. 2025: 416 157 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 416 157 km způsobilé bez závad 11. 11. 2026
15. 11. 2024 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 339 636 km způsobilé bez závad 15. 11. 2025
15. 11. 2024 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 339 635 km způsobilé bez závad 15. 11. 2026
8. 4. 2024 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 302 547 km způsobilé bez závad
15. 11. 2023 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 277 989 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 11. 2024
15. 11. 2023 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 277 986 km způsobilé bez závad 15. 11. 2025
23. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 212 409 km způsobilé bez závad 23. 11. 2023
2. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 151 157 km způsobilé bez závad 2. 12. 2022
9. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 77 266 km způsobilé bez závad 9. 12. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-12-0348
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-12-0069
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-11-0968
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-11-0597
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-04-0134
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-11-0526
  8. Nový vlastník ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-11-0313
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
CF 410 FAR
Typ
M4SN3
Varianta
AR270ZD6Z*
Verze
RCR270GMZ*
Typ kód
M4SN3
VIN
XLRASM4100G289250
PČV
16062300
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF TRUCKS N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Datum 1. registrace
11. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2019
Druh (typ)
11 CISTERNA (ACM140)
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF TRUCKS NV
Typ motoru
MX-11 300H3
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
300 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9570/ 2550/ 3100
Rozvor [mm]
4600+1400
Provozní hmotnost
12150
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28928/ 28928
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Objem cisterny
14
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 160K/ 22.5X11.75ET135
315/80R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00ET153
315/80R22.5 156L/ 22.5X9.00ET153
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MILCOM SERVIS A.S., ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7505-319-21
ES/EU
e4*2007/46*0016*21
Číslo ORV
UBK883556
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: M4SN3; AR270ZD6ZZZ; RCR270GMZZZZUZY1300H3
#V.9b: 2018/932D; EURO 6 D
#O.1: 14 369/14 369 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
18.11.2019 SCHVÁLENÁ DOSTAVBA VOZIDLA Č.J.: 119040/2019

Další ověření (externí odkazy)