DAF CF 410 FAR

  • 2021
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 300 kW ≈ 408 k

VINXLRASM4100G356995

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRASM4100G356995

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
CF 410 FAR
Typ
/ M4SN3
Datum 1. registrace
8. 7. 2021
Datum 1. registrace v ČR
8. 7. 2021
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
300 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
352 596 km
při prohlídce 16. 7. 2026
1
Vlastníků v registru
Drůbežářský závod Klatovy a.s.
od 2. 8. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 7. 2021 První registrace Registr silničních vozidel
2. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel Drůbežářský závod Klatovy a.s. (IČO 45359989) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20222023202420252026 7. 7. 2021: 13 km1. 8. 2022: 75 448 km2. 8. 2022: 75 452 km20. 7. 2023: 144 352 km20. 7. 2023: 144 353 km19. 7. 2024: 210 448 km19. 7. 2024: 210 449 km21. 7. 2025: 288 382 km16. 7. 2026: 352 596 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 352 596 km způsobilé bez závad 16. 7. 2027
21. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 288 382 km způsobilé bez závad 21. 7. 2026
19. 7. 2024 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 210 449 km způsobilé bez závad 19. 7. 2025
19. 7. 2024 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 210 448 km způsobilé bez závad 19. 7. 2025
20. 7. 2023 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 144 353 km způsobilé 1 lehká 20. 7. 2024
20. 7. 2023 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 144 352 km způsobilé bez závad 20. 7. 2024
2. 8. 2022 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 75 452 km způsobilé bez závad 2. 8. 2023
1. 8. 2022 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 75 448 km způsobilé bez závad 1. 8. 2023
7. 7. 2021 Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí Plzeň (č. 3413) 13 km způsobilé bez závad 7. 7. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-07-0833
  2. První registrace (svět i ČR)
  3. Nový vlastník a provozovatel Drůbežářský závod Klatovy a.s. (IČO 45359989)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-08-0013
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-07-0186
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-07-0208
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-07-0253
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-07-0164
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
CF 410 FAR
Typ
/ M4SN3
Varianta
AR270ZD6ZZZ
Verze
RCR270GMZZZZZZY1300H3
Typ kód
M4SN3
VIN
XLRASM4100G356995
PČV
16911123
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF TRUCKS N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Datum 1. registrace
8. 7. 2021
Datum 1. registrace v ČR
8. 7. 2021
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA S REGULACÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF TRUCKS NV
Typ motoru
MX-11 300 H3
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
300 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
/ -1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9880/ 2600/ 3820
Rozvor [mm]
4 800+1 400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10900
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28928/ 28928
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
7600
Ložná šířka
2450
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156L/ 9.00ET162
315/70R22.5 150L [2]/ 9.00ET162
315/70R22.5 156L/ 9.00ET162
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
OSONA PLZEŇ A.S., PLZEŇ, ČR.
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7505-325-24
ES/EU
e4*2007/46*0016*24
Číslo TP
UM548276
Číslo ORV
UBB682515
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DNE 08.07.2021 SCHVÁLENA MAG. M. PLZNĚ TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVĚ VYROBENÉHO VOZIDLA POD Č.J. MMP/225805/21, MAG. M. PLZNĚ. VOZIDLO DOSTAVĚNO VE 2. STUPNI VÝROBY.
VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVÝM ŠTÍTKEM UMÍSTĚNÉM NA PŘEDNÍM ČELE NÁSTAVBY V LEVÉ, SPODNÍ ČÁSTI.
NA VOZIDLE JE NAMONTOVÁNA CHLADÍCÍ JEDNOTKA CARRIER, TYP: SUPRA 750
#10: 0086/21
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 *23,24: (#S,S.1): dle provedení
 *41: (#15): dle provedení
 *42: (#16): TŘÍDA C50-X]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 #D.2; #3; #4: M4SN3; AR270ZD6ZZZ; RCR270GMZZZZZZY1300H3
 #V.9: 2018/932D; EURO 6 D
 #O.1: 14 369/14 369 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 Na vozidle je namontována chladící jednotka Carrier typ: Supra 750.
 M: 4800+1400

Další ověření (externí odkazy)