DAF CF 410 FAR

  • 2022
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 300 kW ≈ 408 k

VINXLRASM4100G434540

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRASM4100G434540

STK končí 15. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
CF 410 FAR
Typ
/ M4SN3
Datum 1. registrace
22. 12. 2022
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2022
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
300 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 41 dnů
platnost do 15. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
190 772 km
při prohlídce 15. 12. 2025
1
Vlastníků v registru
Drůbežářský závod Klatovy a.s.
od 22. 12. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 12. 2022 První registrace Drůbežářský závod Klatovy a.s. (IČO 45359989) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 202320242025 12. 12. 2022: 73 km21. 12. 2023: 47 387 km16. 12. 2024: 116 035 km23. 3. 2025: 136 291 km15. 12. 2025: 190 772 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 190 772 km způsobilé bez závad 15. 12. 2026
23. 3. 2025 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) 136 291 km způsobilé bez závad
16. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 116 035 km způsobilé bez závad 16. 12. 2025
21. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 47 387 km způsobilé bez závad 21. 12. 2025
12. 12. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí Plzeň (č. 3413) 73 km způsobilé bez závad 12. 12. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-12-2550
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Drůbežářský závod Klatovy a.s. (IČO 45359989)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2023
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-12-0219
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-12-0173
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-03-0166
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-12-0194
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
CF 410 FAR
Typ
/ M4SN3
Varianta
AR270ZD6ZZZ
Verze
RCR270GMZZZZZZB1300H4
Typ kód
M4SN3
VIN
XLRASM4100G434540
PČV
17689079
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF TRUCKS N.V., EINDHOVEN, NIZOZEMÍ
Datum 1. registrace
22. 12. 2022
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2022
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA0250/21
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF TRUCKS NV
Typ motoru
MX-11 300 H4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
300 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1200
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9880/ 2600/ 3820
Rozvor [mm]
4800+1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10920
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28928/ 28928
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156L/ 22.5X9.00ET162
315/70R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00ET162
315/70R22.5 156L/ 22.5X9.00ET162
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
OSONA PLZEŇ A.S., PLZEŇ, ČR
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e8*NIV18/858*PM2141
Číslo TP
UN046819
Číslo ORV
UBE278960
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*23,24: (#S,S.1): DLE PROVEDENÍ
*41: (#15): DLE PROVEDENÍ
*42: (#16): TŘÍDA C50-X]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2; #3; #4: M4SN3; AR270ZD6ZZZ; RCR270GMZZZZZZB1300H4
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
#O.1: 14 369/14 369 – PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 4800+1400
22.12.2022 ZAREGISROVÁNO NA ZÁKLADĚ CERTIFIKÁTU VNITROSTÁTNÍHO JEDNOTLIVÉHO SCHVÁLENÍ VOZIDLA Č.E8*NIV18/858*PM2141.

Další ověření (externí odkazy)