DAF CF 440 FT

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 320 kW ≈ 435 k

VINXLRTEM4100G015336

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/XLRTEM4100G015336

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Ukrajina), datum dovozu 30. 6. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DAF
Model
CF 440 FT
Typ
M4EN3
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
30. 6. 2023
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
320 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
329 465 km
při prohlídce 7. 7. 2026
1
Vlastník v registru
ZEMIN TRANSPORT s. r. o.
od 30. 6. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2013 První registrace Registr silničních vozidel
30. 6. 2023 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
30. 6. 2023 Nový vlastník a provozovatel ZEMIN TRANSPORT s. r. o. (IČO 03437175) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 202420252026 15. 2. 2023: 19 563 km13. 4. 2023: 19 822 km28. 6. 2023: 20 050 km28. 6. 2023: 20 057 km19. 9. 2023: 30 428 km28. 6. 2024: 125 978 km2. 7. 2025: 224 771 km7. 7. 2026: 329 465 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 329 465 km způsobilé bez závad 7. 7. 2027
2. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 224 771 km způsobilé bez závad 2. 7. 2026
28. 6. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 125 978 km způsobilé bez závad 28. 6. 2025
19. 9. 2023 Technická silniční kontrola České Budějovice (č. 7702) 30 428 km způsobilé bez závad
28. 6. 2023 Před registrací Praha (č. 3100) 20 057 km způsobilé bez závad 28. 6. 2024
28. 6. 2023 Měření emisí Praha (č. 511010) 20 050 km způsobilé bez závad 28. 6. 2024
13. 4. 2023 Měření emisí Praha (č. 410108) 19 822 km způsobilé bez závad 13. 4. 2024
15. 2. 2023 Měření emisí Praha (č. 410108) 19 563 km způsobilé bez závad 15. 2. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-06-1634
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Ukrajina
    Nový vlastník a provozovatel ZEMIN TRANSPORT s. r. o. (IČO 03437175)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lannova 26, 370 74, České Budějovice · protokol CZ-7702-23-09-0051
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-06-1772
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-07-0146
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-07-0175
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • 2026P020_hnací náprava vzduchový závěs_0G015336

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
DAF
Obchodní označení
CF 440 FT
Typ
M4EN3
Varianta
TE205CD6ZZ
Verze
EAA205LMLR
Typ kód
M4EN3
VIN
XLRTEM4100G015336
PČV
17975911
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAF N.V., EINDHOVEN, HOLANDSKO
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
30. 6. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAF N.V., EINDHOVEN, HOLANDSKO
Typ motoru
MX-11 320 H1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
320 / 1700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1275
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5300/ 2490
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
5750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
12600/ 12600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
29500/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0014*10
Číslo TP
UN577661
Číslo ORV
UBF289179
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
PŘEREGISTRACE VOZIDLA
Další záznamy
*N.1,N.2: 22.5 X 9.00; 315/60 R 22,5 154/150 K
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L /PŘEREGISTRACE VOZIDLA.DATUM PRVNÍ REGISTRACE 6.5.2013 UKRAJINA.TP CTX421583 ODEBRÁN (RZBH6734OX).

Další ověření (externí odkazy)