MOL

  • 1999
  • BÍLÁ

VINYA2F37B0219137189

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YA2F37B0219137189

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království), datum dovozu 1. 1. 1970. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MOL
Typ
/ M1012
Datum 1. registrace
8. 4. 1999
Datum 1. registrace v ČR
26. 7. 2012
Barva
BÍLÁ
Kategorie
R3b – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Jan Najšl (IČO 68633661) od 12. 10. 2022
  • Provozovatel: Jan Najšl (IČO 68633661) od 12. 10. 2022
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
Jan Najšl
od 12. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1970 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
8. 4. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
26. 7. 2012 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
26. 7. 2012 Nový vlastník a provozovatel AZS 98, s.r.o. (IČO 25227254) Registr silničních vozidel
27. 4. 2021 Nový vlastník a provozovatel PROXMI s.r.o. (IČO 08400130) Registr silničních vozidel
12. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel Jan Najšl (IČO 68633661) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 5. 2025 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
26. 5. 2027
13. 10. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla Moravské Budějovice (č. 3730) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
13. 10. 2024
29. 9. 2022 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé
7 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
29. 9. 2023
1. 4. 2021 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé bez závad
22. 6. 2020 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad
27. 11. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 11. 2018
29. 7. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 7. 2017
14. 7. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 4.2.2.1 Obrysové svítilny nelze uvést v činnost. vážná
  • 4.12.2.1.2 Skutečný stav zapojených (jiných) světelných zařízení neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 8. 2015
14. 7. 2015 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 7. 2016
9. 7. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.11.4.2 Brzdové potrubí nesprávně uchycené nebo vedené, takže může dojít k jeho poškození nebo minimální poloměr ohybu nebo minimální vzdálenost od tepelného zdroje u PA brzdového potrubí neodpovídá požadavkům a zvyšuje riziko jeho poškození. vážná
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 8. 2014
9. 7. 2014 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 7. 2015
12. 7. 2013 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
11. 7. 2014
11. 7. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.13.2.1 Zjevné povrchové znečištění brzdových destiček nebo brzdového obložení olejem, tukem apod. - zjevně snížený brzdný účinek kola. vážná
  • 1.1.14.4 Brzdový štít nebo jeho část chybí nebo není spolehlivě uchycen nebo je poškozen tak, že neplní svoji funkci. vážná
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 8. 2013
9. 7. 2012 Před schvál. tech. způsob. vozidla Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Dovoz ze zahraničí Belgické království
  2. První registrace ve světě
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AZS 98, s.r.o. (IČO 25227254)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-11-5409
  10. Vyřazení z provozu PLZEŇ
  11. Konec vyřazení z provozu PLZEŇ
    Vyřazení z provozu PLZEŇ
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-06-6089
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-04-0044
  14. Nový vlastník a provozovatel PROXMI s.r.o. (IČO 08400130)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-09-1271
  16. Nový vlastník a provozovatel Jan Najšl (IČO 68633661)
  17. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-10-0509
  18. Konec vyřazení z provozu PLZEŇ
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2027 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-05-1242
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Belgické království (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
MOL
Typ
/ M1012
Varianta
20T
Verze
37/1
Typ kód
M1012
VIN
YA2F37B0219137189
PČV
12329645
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
NÁVĚS
Kategorie vozidla
R3b
Výrobce vozidla
MOL CY NV, HOOGLEDE, BELGIE
Datum 1. registrace
8. 4. 1999
Datum 1. registrace v ČR
26. 7. 2012
Druh (typ)
99 DOMÍCHÁVAČ BETONU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8255/ 2500/ 3870
Rozvor [mm]
5500 + 1320
Provozní hmotnost
8720
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
37000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
10000/ 9000
10000/ 9000
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
425/65R22.5 20PR 165K/ 22.5X13,00
425/65R22.5 20PR 165K/ 22.5X13,00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOL CY NV, HOOGLEDE, BELGIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZB050779
Číslo ORV
ZAB125417
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Doplňkový text na TP
PŘEVOD V DEPOZITU
Další záznamy
VOZIDLO JE V PROVEDENÍ: DOMÍCHÁVAČ BETONU, Č. SCHVÁLENÍ ZE ZEMĚ PŮVODU: 97/3051
CISTERNA NA BETON JE POHÁNĚNA MOTOREM DEUTZ, TYP F64912
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ RÁFKŮ A PNEUMATIK: 22,5 X 13,00; 16,5 R22,5 20PR
PROVOZ VOZIDLA NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PODLÉHÁ POŽADAVKŮM VYHLÁŠKY 341/2014 SB. V AKTUÁLNÍM ZNĚNÍ.
VOZIDLO JE VYBAVENO ABS
ROZCHOD KOL: 1. NÁPRAVA 2 020 MM, 2. NÁPRAVA 2 020 MM
SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ: 17 000 KG
OVLÁDÁNÍ BRZD: VZDUCHOVÉ DVOUHADICOVÉ
ROZMĚR REGISTRAČNÍ ZNAČKY: 200 X 160 MM.
NA VOZIDLE BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA SPOČÍVAJÍCÍ VE ZMĚNĚ DRUHU A KATEGORIE VOZIDLA NA PŘÍPOJNÉ VOZIDLO - NÁVĚS R3B.
DNE 19.10.2022 SCHVÁLENA PŘESTAVBA POD Č.J. MUMB-770-OD3/75/2022.

Další ověření (externí odkazy)