FAYMONVILLE

  • 2004
  • MODRÁ

VINYA9TL348G04113217

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 2:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YA9TL348G04113217

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 17. 10. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FAYMONVILLE
Typ
/ STBZ-3AUB
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
27. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
17. 10. 2018
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
vyvezené do zahraničí

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
FORESTVLACH s.r.o.
od 17. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 5. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
17. 10. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
17. 10. 2018 Nový vlastník a provozovatel JK - KLIMEŠ s.r.o. (IČO 28084870) Registr silničních vozidel
17. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel FORESTVLACH s.r.o. (IČO 29218080) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 3. 2025 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
13. 3. 2026
15. 11. 2023 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 11. 2024
1. 9. 2022 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 9. 2023
26. 8. 2021 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 8. 2022
31. 8. 2020 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2021
2. 8. 2019 Pravidelná STK Kájov (č. 3327) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 8. 2020
10. 10. 2018 Evidenční kontrola Dolní Třebonín (č. 3302) – způsobilé bez závad
6. 9. 2018 Před registrací - opakovaná Dolní Třebonín (č. 3302) – způsobilé bez závad
29. 8. 2018 Před registrací Dolní Třebonín (č. 3302) – dočasně způsobilé
4 vážné
  • 1.1.11.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového potrubí nebo spojů. vážná
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 0.2.2.1.2 Vozidlo uvedené do provozu v ČR od 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem. vážná
28. 9. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 9. 2018 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-08-1195
  3. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-09-0274
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-10-0499
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2018 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  5. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel JK - KLIMEŠ s.r.o. (IČO 28084870)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2020 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-19-08-0051
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2021 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-20-08-0811
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2022 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-21-08-0714
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2023 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-22-09-0002
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2024 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-23-11-0407
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2026 · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-25-03-0294
  12. Nový vlastník a provozovatel FORESTVLACH s.r.o. (IČO 29218080)
  13. Konec: vlastník a provozovatel FORESTVLACH s.r.o. (IČO 29218080)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
FAYMONVILLE
Typ
/ STBZ-3AUB
Typ kód
STBZ-3AUB
VIN
YA9TL348G04113217
PČV
15443524
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
FAYMONVILLE AG, BÜLLINGEN, BELGIE
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
27. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
17. 10. 2018
Druh (typ)
01 PLOŠINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
16200/ 2750/ 3800
Rozvor [mm]
T 10950+1350+1350
Provozní hmotnost
25000
Hmotnosti zatížení SZ
14800
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
55000/ 49000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
10000/ 8000
10000/ 8000
10000/ 8000
/
Ložná délka
11400
Ložná šířka
2750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/75R 17.5 140 J (2)/ 17.5 X 6.75
235/75R 17.5 140 J (2)/ 17.5 X 6.75
235/75R 17.5 140 J (2)/ 17.5 X 6.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FAYMONVILLE AG, BÜLLINGEN, BELGIE
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X, JOST 3.5"
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VÝVOZ
Číslo ORV
UBL778969
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
ČSOB 6511305598 14.07.2026 - S-MHMP 705029/2026 - VOZIDLO ODHLÁŠENO DLE 1999/37/ES-VÝVOZ
Další záznamy
První registrace vozidla dle TP SRN č. US391435: 27.05.2004.
Variabilní provedení vozidla
*12: 16200 - 21200
*13: 2 750 - 3 250
*17: 14800 - 19800]
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., s výjimkami:
- okamžitá hmotnost návěsu převyšuje 1.5 násobek okamžité hmotnosti
tažného vozidla,
- největší povolená hmotnost jízdní soupravy vzhledem k největší povolené
hmotnosti návěsu 49 000 kg překračuje povolený limit 2 550 mm,
- celková šířka návěsu 2 750 mm přesahuje povolený limit 2 550 mm,
- celková délka jízdní soupravy překračuje povolený limit 16 500 mm,
délka samotného návěsu činí 16 200 mm.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., za podmínek:
- provozovatel vozidla je povinen při silničních kontrolách předložit kopii tohoto
Rozhodnutí,
- posádka vozidla musí být poučena a průjezd nepřehlednými místy zajišťovat bez
ohrožování silničního provozu,
- provoz stroje podléhá režimu zvláštního užívání pozemních komunikacích dle
§ 25 zákona č. 13/1997 Sb. O povolení zvláštního užívání pozemních komunikací
požádá provozovatel vozidla příslušný silniční správní orgán, který stanoví
případné další podmínky přepravy.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Variabilní provedení vozidla:
 *12: 16200 - 21200
 *13: 2 750 - 3 250
 *17: 14800 - 19800]
 
 Návěs je určen do spojení s odpovídajícím tahačem návěsů a musí být zatěžován 
 v souladu s Návodem na obsluhu. 
 Provoz soupravy podléhá zvláštnímu užívání komunikace podle zákona č.13/1977
 Sb.
 
 M: 10950+1350+1350+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)