TOYOTA PROACE

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 106 kW ≈ 144 k

VINYARVEEHTMGZ005384

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YARVEEHTMGZ005384

TOYOTA PROACE – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TOYOTA
Model
PROACE
Typ
/ V
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
106 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 10. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
52 051 km
při prohlídce 29. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 57–117 tis. km (medián 83 553 km, 1 633 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o.
od 25. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 11. 2021 První registrace CZ Auto Liberec s.r.o. (IČO 28716078) Registr silničních vozidel
25. 3. 2025 Nový vlastník a provozovatel COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. (IČO 47551984) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

42 50045 00047 50050 00052 500 3/202510/2025 14. 3. 2025: 44 994 km29. 10. 2025: 52 051 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Mladá Boleslav (č. 3234) 52 051 km způsobilé bez závad 29. 10. 2027
14. 3. 2025 Evidenční kontrola Mladá Boleslav (č. 3234) 44 994 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CZ Auto Liberec s.r.o. (IČO 28716078)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVLÍČKOVA 1432/II, 29301, MLADÁ BOLESLAV · protokol CZ-3234-25-03-0849
  3. Nový vlastník a provozovatel COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. (IČO 47551984)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2027 · stanice: HAVLÍČKOVA 1432/II, 29301, MLADÁ BOLESLAV · protokol CZ-3234-25-10-1792
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (TOYOTA PROACE 2021 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,4 %

Srovnáváme s 714 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA PROACE

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 12. 8. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 7. 7. 2017 – 16. 12. 2021) Safety Gate
  • 7. 8. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 3. 3. 2016 – 8. 7. 2022) Safety Gate
  • 28. 6. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 28. 11. 2020 – 16. 7. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 9. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
TOYOTA
Obchodní označení
PROACE
Typ
/ V
Varianta
E
Verze
EHTM-P2S20N(1T)
Typ kód
V
VIN
YARVEEHTMGZ005384
PČV
17089634
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
AH01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
106 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
185

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
165 / 145 / 186
Spotřeba předpis
2018/1832AP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 7.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2813
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5309/ 1920/ 1899
Rozvor [mm]
3275
Rozchod [mm]
1630/ 1618/ /
Provozní hmotnost
1838
Hmotnosti zatížení SZ
84
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2850/ 2850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1500/ 1500
1500/ 1500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1900/ 1900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4750/ 4750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R16C 106T/ 7.00J16 ET46 C2 B
215/65 R16C 106T/ 7.00J16 ET46 C2 B
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10344-0700
ES/EU
e2*2007/46*0537*17
Číslo ORV
UBK227204
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DNE 01.11.2021 MONTOVÁNA ALTERNATIVNÍ KOLA ROZMĚRU: 7.00J17 ET46; 215/60 R17C 104H

Další ověření (externí odkazy)