GTS/ SCANIA SCANIA N32A

  • 2025
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9291 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINYS2G4X20105786464

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2G4X20105786464

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
GTS/ SCANIA
Model
SCANIA N32A
Typ
2018-858-N3-02
Datum 1. registrace
4. 8. 2025
Datum 1. registrace v ČR
4. 8. 2025
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9291 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
100 931 km
při prohlídce 3. 8. 2026
1
Vlastník v registru
UniCredit Leasing CZ, a.s.
od 4. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 8. 2025 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
4. 8. 2025 Nový provozovatel AUTODOPRAVA FRANTIŠEK KRUPIČKA s.r.o. (IČO 26403480) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 100 931 km způsobilé bez závad 3. 8. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel AUTODOPRAVA FRANTIŠEK KRUPIČKA s.r.o. (IČO 26403480)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2026
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2027 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-26-08-0008
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
GTS/ SCANIA
Obchodní označení
SCANIA N32A
Typ
2018-858-N3-02
Varianta
F0106A
Verze
G7DX06
Typ kód
2018-858-N3-02
VIN
YS2G4X20105786464
PČV
19079041
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
4. 8. 2025
Datum 1. registrace v ČR
4. 8. 2025
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC09 140
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9291
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11350/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6550
Provozní hmotnost
10055
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18700/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160K/ 22.5X11.75 ET 149 /A
295/60 R22.5 147/147K [2]/ 22.5X9.00 ET 175 /B
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
G.T.S. POBĚŽOVICE S.R.O., ZBUZANY, ČR
Výrobní číslo karoserie
0689SBS07991
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
C-10234-02-128
ES/EU
e8*NKS18/858*00017*01
Číslo ORV
UBK675721
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2018/858*00098*14
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Na výrobním štítku je uvedeno číslo ES homologace typu vozidla e4*2018/858*00098*
v I. stupni výroby (výrobce SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO, tovární značka: SCANIA, typ/varianta/verze/obchodní označení: N323/G0B4751152AB9BX/H320OD201Z1201D/G320). Dále je vozidlo vybaveno doplňkovým výrobním štítkem s číslem homologace typu vozidla e8*NKS18/858*00017*01 ( Výrobce G.T.S.Poběžovice, spol. s.r.o., Zbuzany, ČR) ve II. stupni výroby.
Nástavba plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)