SCANIA G400 LB 6 X 2
- 2013
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12740 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYS2G6X20005310441
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2G6X20005310441
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžová Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- G400 LB 6 X 2
- Typ
- / B 6 X 2
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2021
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12740 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: BB Services Limited, s.r.o. od 22. 7. 2021
- Provozovatel: Crocodille ČR, spol. s r.o. (IČO 43001343) od 22. 7. 2021
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-21-07-1398
-
První registrace v ČRNový vlastník BB Services Limited, s.r.o.Nový provozovatel Crocodille ČR, spol. s r.o. (IČO 43001343)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-07-0287
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-07-0171
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-07-0298
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-07-0279
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-07-0214
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2027 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-07-0445
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- G400 LB 6 X 2
- Typ
- / B 6 X 2
- Typ kód
- B 6 X 2
- VIN
- YS2G6X20005310441
- PČV
- 16938628
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2021
- Druh (typ)
- 04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 120
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12740
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K;EEV
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9920/ 2600/ 3760
- Rozvor [mm]
- 4 500 + 1 350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12480
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 1 000; 7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 55000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22,5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 156/150L [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 156/150L/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROHR GMBH, STRAUBING, NĚMECKO
- Výrobní číslo karoserie
- 174D1368
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UL423530
- Číslo ORV
- UBC912253
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV A
- Další záznamy
- PRVNÍ REGISTRCE DLE TP A Č. 39037273; RZ: GM 283 GN[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #N1: 11,75 X 22,5; 385/65 R22,5 158L; 355/50 R22,5 154K;
#N1-N3: 315/80 R22,5 156/150M; 295/80 R22,5 152/148M;
305/70 R22,5 152/148M; 295/60 R22,5 150/147L; 315/60 R22,5 152/148L;
315/70 R22,5 154/150L; 13R22,5 154/150K;
NA VOZIDLE HYDRAULICKÁ PLOŠINA BÄR.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: YS2G6X20005310441
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.