SCANIA G450

  • 2022
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2G6X20005659947

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2G6X20005659947

STK propadla 29. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 40 dnů (26. 10. 2022 až 5. 12. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
G450
Typ
N333
Datum 1. registrace
26. 10. 2022
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 29. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
39 401 km
při prohlídce 29. 10. 2025
3
Vlastníci v registru
ZETEN spol. s r.o.
od 7. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 10. 2022 První registrace ZETEN spol. s r.o. (IČO 48361330) Registr silničních vozidel
5. 12. 2022 Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
7. 3. 2023 Nový vlastník ZETEN spol. s r.o. (IČO 48361330) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 202320242025 19. 9. 2022: 471 km2. 12. 2022: 1 947 km26. 10. 2023: 89 570 km26. 10. 2023: 19 598 km25. 10. 2024: 29 768 km29. 10. 2025: 39 401 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 39 401 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
29. 10. 2026
25. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 29 768 km způsobilé bez závad 25. 10. 2025
26. 10. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) 19 598 km způsobilé bez závad 26. 10. 2024
26. 10. 2023 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 89 570 km způsobilé bez závad 26. 10. 2024
2. 12. 2022 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) 1 947 km způsobilé bez závad
19. 9. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí Plzeň (č. 3413) 471 km způsobilé bez závad 19. 9. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-09-3749
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ZETEN spol. s r.o. (IČO 48361330)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2023
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-12-0362
  4. Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
  5. Nový vlastník ZETEN spol. s r.o. (IČO 48361330)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-10-6957
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-10-6124
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-10-6869
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
G450
Typ
N333
Varianta
G0B49019B3CD3AX
Verze
H450OA201Z1011D
Typ kód
N333
VIN
YS2G6X20005659947
PČV
17612658
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SG
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
26. 10. 2022
Datum 1. registrace v ČR
26. 10. 2022
Druh (typ)
99 MÍCHAČ KRMNÝCH SMĚSÍ (MMX 7516)
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9900/ 2550/ 3750
Rozvor [mm]
4 550 + 1 350
Provozní hmotnost
18220
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9 000/ 9 000
10 500/ 10 500
8 500/ 8 500
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160L / 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 ---/150L [2]/ 22.5 X 9.00
385/55 R22.5 158L/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
TROPPER MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH., REDLHAM, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
22041826
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UM789641
Číslo ORV
UBE674418
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES E4*2007/46*1130*23 PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
DNE 25.10.2022 SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVĚ VYROBENÉHO VOZIDLA VE DRUHÉM STUPNI VÝROBY Č.J.: MUBLOV 16926/22/DO, VYSTAVEN CERTIFIKÁT VNITROSTÁTNÍHO JEDNOTLIVÉHO SCHVÁLENÍ VOZIDLA E8*NIV18/858*BV2105.
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM ZÁKLADNÍHO VOZIDLA VÝROBCE SCANIA A DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM DRUHÉHO STUPNĚ VÝROBY TROPPER MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH.
VOZIDLO JE VYBAVENO PRACOVNÍM OSVĚTLOVACÍM ZAŘÍZENÍM, KTERÉ JE URČENO K POUŽITÍ POUZE PŘI VYKONÁVÁNÍ PRACOVNÍ ČINNOSTI.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)